...::: خنک بنوشید | Drink Cold :::...

winsent

Banned
چطوره...؟!​

Drink-Cold.jpg

Legend

Member
بخش دور کار کمی بیش از حد تیره شده ....
از آبجکت اصلی کار خوشم اومد رنگ بندی خوبی هم داره ...
اگر رو یپس زمینه بیشتر کار کنی یک کار تبلیغاتی عالی میشه ...

Altir

Member
سلام winsent جان
خیلی خوبه ولی می تونی خیلی بهترش کنی اول اینکه یه دفعه با پس ضمینه یکم روشن تر کار کنم و روی گرافیک (این حبابه نمونم چیه دقیقا؟!:shock:) بیشتر کار کن رنگبندیش زیاد جالب نشده سعی کن به جای استفاده از رنگ آبی از رنگ قرمز استفاده کنی جالب تر می شه.

البته خودت استادی ها من فقط نظرم رو گفتم عزیز :rose:

winsent

Banned
با تشکر

بخش دور کار کمی بیش از حد تیره شده ....
از آبجکت اصلی کار خوشم اومد رنگ بندی خوبی هم داره ...
اگر رو یپس زمینه بیشتر کار کنی یک کار تبلیغاتی عالی میشه ...

ممنون دوست عزیزم، حتما روی پس زمینه کار میکنم... :rose:

سلام winsent جان
خیلی خوبه ولی می تونی خیلی بهترش کنی اول اینکه یه دفعه با پس ضمینه یکم روشن تر کار کنم و روی گرافیک (این حبابه نمونم چیه دقیقا؟!:shock:) بیشتر کار کن رنگبندیش زیاد جالب نشده سعی کن به جای استفاده از رنگ آبی از رنگ قرمز استفاده کنی جالب تر می شه.

البته خودت استادی ها من فقط نظرم رو گفتم عزیز :rose:

دم شما گرم، این حرفا چیه رفیق؟! همین که شماها لطف میکنید و میاید و میبینید واسم یه دنیا ارزش داره...
اون حباب ها با براش معمولی درست شدند، روی رنگ قرمز هم کار میکنم و به زودی میزارم...
بازم ممنون.
:rose:

طرحتو که دیدم تشنم شد:wink:
قشنگ شده:rose:
قوطی رو خودت درست کردی؟؟

نه عزیزم، تصویر قوطی آماده بوده اما خودم به این شکل در آوردمش... :rose:

winsent

Banned
با سلامی دوباره.
راستش روی رنگ بک گراند کار کردم و چندین رنگ از جمله قرمز کار کردم اما خوب از آب در نیامد.
اما روی طرح قبلی بیشتر کار کردم و فکر کنم الان خیلی بهتر شده:
1) تعداد براش ها ودایره های رنگی رو کمتر کردم.
2) از حالت ماسک بهتر استفاده کردم.
3) برن و سوختگی کمتری رو در بدنه قوطی و همچنین قسمتهایی کمتری رو ماسک کردم.
4) برنی رو در سر قوطی ایجاد کردم.
5) و...

حالا به نظرتون بهتر شده...؟!​

Drink-Cold-Blue.jpg

aliReza

Well-Known Member
درود!
لكه هاي قرمز رو حذف كن، با كارت هماهنگي نداره
در ضمن كارت هيچگونه كنتراست رنگي هم نداره
اقدام مثبتت كم كردن تعداد لكه هاي رنگي بوده كه اجازه دادي چشم بيننده هم يه نفسي بكشه، خيلي شلوغ بود.
رنگ بيار تو كار، كارت به نظر من ماته يه كم و تنها چيزي كه جلب توجه ميكنه يه قوطي هست، اگه بتوني يه تكست كوتاه بهش اضافه كني كه بتوني با اون موضوع عكس رو مشخص كني كه يه كار تبليغاتي هست خيلي خوب ميشه. كه ار قضا ميخواستي با amir ghazizade | drink cold اون كار رو انجام بدي كه به خاطر كوچك بودنش و همگن بودن رنگ هاش با زمينه تقريبا توي زمينه محو شده و زيادي جلب توجه نميكنه
قربانت، عليرضا :rose:

winsent

Banned
با تشکر

درود!
لكه هاي قرمز رو حذف كن، با كارت هماهنگي نداره
در ضمن كارت هيچگونه كنتراست رنگي هم نداره
اقدام مثبتت كم كردن تعداد لكه هاي رنگي بوده كه اجازه دادي چشم بيننده هم يه نفسي بكشه، خيلي شلوغ بود.
رنگ بيار تو كار، كارت به نظر من ماته يه كم و تنها چيزي كه جلب توجه ميكنه يه قوطي هست، اگه بتوني يه تكست كوتاه بهش اضافه كني كه بتوني با اون موضوع عكس رو مشخص كني كه يه كار تبليغاتي هست خيلي خوب ميشه. كه ار قضا ميخواستي با amir ghazizade | drink cold اون كار رو انجام بدي كه به خاطر كوچك بودنش و همگن بودن رنگ هاش با زمينه تقريبا توي زمينه محو شده و زيادي جلب توجه نميكنه

ممنون رفیق، حتما به نکات و راهنمایی هایی که کردی توجه میکنم و بابتشون ممنونم...​

shayanboy

Active Member
اصلا با بگراند موافق نیستم .
قوطی کامل مشخص نیست .
اون حباب ها اگر واقعی تر می شد خیلی بهتر بود

موفق باشی
شایان

winsent

Banned
...!

خيلي خوب از روي آموزشش ساختي.

خسته نباشيد.

ممنون، آموزشها بعضی هاش سخته ولی وقتی کار رو درست میکنی و نتیجه اش رو میبینه خستگیش ازت میاند بیرون...
ممنون​

اصلا با بگراند موافق نیستم .
قوطی کامل مشخص نیست .
اون حباب ها اگر واقعی تر می شد خیلی بهتر بود

موفق باشی
شایان

فکر کنم شما چشمات مشکل دارن...!​

shayanboy

Active Member
ممنون، آموزشها بعضی هاش سخته ولی وقتی کار رو درست میکنی و نتیجه اش رو میبینه خستگیش ازت میاند بیرون...
ممنون​

فکر کنم شما چشمات مشکل دارن...!​

فکنم شما انتقادپذیر نیستی . :-? بالاخره همه طرح ها که خوب نیستند .
موفق باشی دوست من

شایان

winsent

Banned
...!

فکنم شما انتقادپذیر نیستی . :-? بالاخره همه طرح ها که خوب نیستند .
موفق باشی دوست من

شایان

چرا هستم ولی شما میگی قوطی دیده نمیشه...؟!
آخه کور هم که باشی میتونی ببینیش!
اگه میخواستم قوطی رو درسته بذارم که کار خراب میشد عزیز من...
ولی بازم ممنون​
:mad:

آخرین ویرایش:

aliReza

Well-Known Member
ببين وينسنت جان،
نميخوام باهات درگير بشم.
به عنوان يه برادر كوچكتر ميگم، اينجا فرومه، وقتي كارت مياد اينجا شما بايد توقع هر حرفي رو داشته باشي، كسي اگه بياد بگه كارت افتضاحه شما بايد نظرش رو بپذيري و ازش دليل بخواي، نه اهانت.

فکر کنم شما چشمات مشکل دارن...!
آخه کور هم که باشی میتونی ببینیش!
من با اين جمله كاملا از دست شما ناراحت شدم و برداشتم از شخصيت شما عوض شد... شما ميتونستي اين حرف رو خيلي مودبانه تر بزني، هر كس با ديدگاه خودش به طرح تو نگاه ميكنه. دليل نميشه شما تند بري و اهانت كني.

همان طور كه آقا شايان دوست خوب من هست، شما هم از دوستان خوب مني و اين طرز رفتار از يك سي جي كار اصلا جائز نيست.
پيشنهاد ميكنم به جاي كار بعدي توي انجمن نظرخواهي، كمي تجديد نظر در اخلاقت بكني.
اميدوارم اين حرفم رو به عنوان نصيحت نگرفته باشي، من به عنوان يك دوست و برادر كوچكتر گفتم.

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
به نظر من سارا خانم باید یه قانون تازه بزارن که بچه ها آموزشهای زبان اصلی را درست نکنن و به اسم خودشون روی اون مانور بدن و درگیر بشن البته روی سخنم با همه بود نه وینست جان! وینستی راست میگن بچه ها یکم بد صحبت میکنی البته به عنوان یه دوست میگم بهتره تجدید نظر کنی تو اخلاقت:rose:

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چرا تاپیکی که داره روند خوبی طی میکنه رو بی جهت با یه سری پیش پا افتاده خراب میکنید؟!

وینسنت گمون نمیکنم شایان حرف بدی زده باشه. نظرش رو گفته. شما انتظار داری هر کسی میاد توی تاپیک شما بگه به به و چه چه ؟!

خوب اینطوری که هیچ وقت تو زندگی پیشرفت نمیکنی!

در هر صورت خواهشا این بحث رو ادامه ندید چون دوست ندارم تاپیک قفل بشه و اخطاری داده بشه و ...

مخصوصا این متن رو Bold کردم که کسی بهونه ای برای ندیدنش نداشته باشه!

winsent

Banned
...::: خدانگهدار :::...

ببين وينسنت جان،
نميخوام باهات درگير بشم.
به عنوان يه برادر كوچكتر ميگم، اينجا فرومه، وقتي كارت مياد اينجا شما بايد توقع هر حرفي رو داشته باشي، كسي اگه بياد بگه كارت افتضاحه شما بايد نظرش رو بپذيري و ازش دليل بخواي، نه اهانت.

من با اين جمله كاملا از دست شما ناراحت شدم و برداشتم از شخصيت شما عوض شد... شما ميتونستي اين حرف رو خيلي مودبانه تر بزني، هر كس با ديدگاه خودش به طرح تو نگاه ميكنه. دليل نميشه شما تند بري و اهانت كني.

همان طور كه آقا شايان دوست خوب من هست، شما هم از دوستان خوب مني و اين طرز رفتار از يك سي جي كار اصلا جائز نيست.
پيشنهاد ميكنم به جاي كار بعدي توي انجمن نظرخواهي، كمي تجديد نظر در اخلاقت بكني.
اميدوارم اين حرفم رو به عنوان نصيحت نگرفته باشي، من به عنوان يك دوست و برادر كوچكتر گفتم.

به نظر من سارا خانم باید یه قانون تازه بزارن که بچه ها آموزشهای زبان اصلی را درست نکنن و به اسم خودشون روی اون مانور بدن و درگیر بشن البته روی سخنم با همه بود نه وینست جان! وینستی راست میگن بچه ها یکم بد صحبت میکنی البته به عنوان یه دوست میگم بهتره تجدید نظر کنی تو اخلاقت:rose:

چرا تاپیکی که داره روند خوبی طی میکنه رو بی جهت با یه سری پیش پا افتاده خراب میکنید؟!

وینسنت گمون نمیکنم شایان حرف بدی زده باشه. نظرش رو گفته. شما انتظار داری هر کسی میاد توی تاپیک شما بگه به به و چه چه ؟!

خوب اینطوری که هیچ وقت تو زندگی پیشرفت نمیکنی!

در هر صورت خواهشا این بحث رو ادامه ندید چون دوست ندارم تاپیک قفل بشه و اخطاری داده بشه و ...

مخصوصا این متن رو bold کردم که کسی بهونه ای برای ندیدنش نداشته باشه!

از همه دوستانی که باهاشون بد صحبت کردم معذرت میخوام و عذرخواهی میکنم....

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا