خرید آموزشیهای simply maya بصورت گروهی

bassam_cg

Active Member
سلام من میخواستم بدونم آیا حاضرید که آموزشیهای simply maya را بصورت گروهی خریداری کنیم این شرکت 80 dvd برا مایا زده که واقعا بینظیر هستن قیمت هر دی وی دی 3000 تومان میباشد و چون قیمت بالاست میخواستم بدونم آیا کسی پایه هست اگه کسی حاضره لطفا یک ندا بده تا تعدادمون زیاد بشه و با قیمت ارزونتری خریداری کنیم

3d_parto

New Member
آقا اگه چند نفر بشیم من پایه خرید تمام آموزشیهای digital tutors هستم

آخرین ویرایش:

bassam_cg

Active Member
سلام دوستان کس دیگه ای پایه نیست ؟

در ضمن یک سوال دیگه خلاف قوانین که نیست ؟

3d_parto

New Member
یک خبر

من حاضرم 2500 تومان بهتون بدم بشرطی که همرو بخرید

آخرین ویرایش:

nevisande

Active Member
سلام.
اگه تعداد بيشتر بشه و آموزشها از پايه باشه، منم هستم.
يه توضيح در مورد آموزش‌هاش بدين. از پايه؟

bassam_cg

Active Member
آقا آموزشیهاش حف نداره خیلی خوب توضیح داده از gnomon و digital tutors هم بهتره 80% آموزشیهاش modeling هستش البته بقی چیزا هم هستن برو تو سایتش ببین دنیا دست کیه http://www.simplymaya.com/dvd/dvds.mhtml مدت زمانهای آموزش هم خیلی خوبه
آقا 3d_partoدستت در نکنه ولی من خودم دارم سعی میکنم که 2000 تومان گیرشون بیارم اگه نشد حتما به شما میگیم برامون بفرستی

آخرین ویرایش:

3d_parto

New Member
آقا آموزشیهاش حف نداره خیلی خوب توضیح داده از gnomon و digital tutors هم بهتره 80% آموزشیهاش modeling هستش البته بقی چیزا هم هستن برو تو سایتش ببین دنیا دست کیه http://www.simplymaya.com/dvd/dvds.mhtml مدت زمانهای آموزش هم خیلی خوبه
آقا 3d_partoدستت در نکنه ولی من خودم دارم سعی میکنم که 2000 تومان گیرشون بیارم اگه نشد حتما به شما میگیم برامون بفرستی

ما در خدمتیم

Miladbat

Well-Known Member
حالا اگه ما هم باشیم چه جوری این همه از یه مجموعه می خوان استفاده کنن؟

1835ali

Well-Known Member
سلام
رو منم می تونید حساب کنید
80 تاش چقدر واسمون آب می خوره؟

bassam_cg

Active Member
salam bacheha felan arzoontaren ghiemati ke gereftam 2500 toman bara har dvd bood
ama chetor hamamoon az en amoozisheha estefade konim ham ene ke har kasi 16.000 toman ( ghiemat dvd kham chon har dvd kham 200 toman hastesh) medem va ek nafar bara hame write mekone kasi ke write mekone dvd hai asli ro mebare yani dege lazem nest pole dvd kham bede
faghat ek chez dege begeed ke bayad chand nafar beshem ta khared ro anjam bedem ?

bassam_cg

Active Member
80 dvd قیمتشون 200.000 هستش ببینم میشه تخفیف دیگه ای گرفت یا نه

هر کسی هم باید 16.000 برا dvd خام بده

1835ali

Well-Known Member
خوب bassam_cg خودت زحمتشو بکش بعد ش هم همع اونهایی که می خوان پست بزنن تا تعداد مشخص شه تا ایشون کارهاشو انجام بده (البته اگه خودش قبول کنه)

bassam_cg

Active Member
لطفا کسانی که آماده هستن پیام بفرستن تا تعداد معلوم بشه من و 3dtotal که هستیم

bassam_cg

Active Member
با سلام به دوستان مثل اینکه کسی نیست پس بیخیال دو نفره تهیشون میکنیم

موفق باشید

harchi

New Member
سلام دوستان
دوست من یه تعدادی از این دی وی دی ها رو داره می تونم با قیمت پایین ازش بگیرم
خیلی پایین تر 3000 تومن