:::::::::: جشن داريم ::::::::::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MrHossein

Well-Known Member
به نام خدا

:oops::oops::oops:

سلام به همه دوستاي خوب و مجيد آنلايني هاي عزيز. نماز و روزه هاتون قبول.
در اين روزهاي پر بركت ، قبولي دوست خوبمون MEGA WAVE در آزمون كنكور كارشناسي بهانه اي شد براي پيوند هرچه بيشتر دلهاي دوستايي كه صداقت و صميميتشون اولين نشونه ي مجيد آنلايني بودنشون هست . به همين مناسبت تصميم گرفتيم جشني برپا كنيم و در اين تاپيك طرح هاي زيباي خودمون رو به مگاي عزيز تقديم كنيم. اميدوارم اين جشن ما سرآغازي باشه براي جشن گرفتن موفقيت هاي تك تك بچه هاي خوب و دوست داشتني مجيد آنلاين.

از دوستاي خوبي كه قصد شركت توي اين جشن رو دارند خواهش مي كنم به اين مناسبت طرح خودشون رو طراحي كنند و توي تاپيك قرار بدند

:rose:مگا جان از همين جا و از طرف همه ي بچه هاي مجيد آنلاين اين موفقيت رو بهت تبريك ميگيم و اميدوارم هميشه شاهد چنين دست آوردهايي در زندگي باشي.:rose:

آخرین ویرایش:

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوستان .
من هم به آقای مگا ویو عزیز تبریک می گم .
امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشید .
شیرینی هم یادتون نره .

1farahani

Member
به نام خدا
من هم این موفقیت را به مگا ویو عزیز تبریک می گیوم و ایمدوارم در تمام مراحل زندگی ات در پناه سایه پدر و مادرت موفق باشی.
شیرینی هم اگه گرفتی شیرینی خشک بگیر!

MrHossein

Well-Known Member
تعجب نكن

majidonline forums > گرافيك 2 بعدي > برنامه ها و مسائل مربوط به گرافیک پیکسلی > برنامه photoshop > نظرخواهي و گالري :-?

موفق باشی.:rose: ایشالا همه موفق باشن همه در کنکور ها موفق بیان بیرون .

شایان

سلام
شايان جان تعجب نكن . تاپيك جاش درست درسته. فقط ما گفتيم هر كس يك طرح به اين مناسبت بزنه بگذاره توي تاپيك همه تبريك گفتند و هنوز كسي طرحي نزده. درست ميشه ان شاء ا . . .

MEGA WAVE

Active Member
چه خبره اینجا !!!!! :shock:

من که هنوز قبول نشدم فقط مجاز شدم ، از دست تو آقای حسین این چه کاریه کردی ...

علی جان رشته گرافیک مجاز شدم. ( فقط مجاز هنوز قبول نشدم )

بچه ها ممنون از همتون و همینطور آقای حسین.

از سارا خواهش میکنم این تاپیک رو پاک کنه ! ( چون هنوز هیچی معلوم نیست ، رتبه ام بد نشده منتها من بخاطر شغلم مجبورم فقط دانشگاه های شیراز رو انتخاب کنم برا همین یکمی احتمالش میاد پایین ، حالا که بحث به اینجا کشیده چشم اگه قبول شدم یه سوپرایز براتون دارم ! )

راستی من قبلاً رشته ام الکترونیک بود و دانشگاه هم رو 2 سال پیش تموم کردم ، ولی بخاطر علاقم و شغلم قصد تحصیل توی گرافیک رو دارم چون احساس میکنم هنوز هیچی از گرافیک نمیدونم . ( اولش اینجوری فکر نمیکردما ولی هرچی جلوتر میرم متوجه میشم که خیلی پیچیدست )

البته الان 8 سال میشه که جدی گرافیک مطالعه و کار میکنم.

شاد زی همگی.

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نمیدونم چه دلیل خاصی برای اینکار وجود داره ، البته منم تبریک میگم به بنیامین جان هر چند که میگن هنوز مجاز نشدن.

ولی در کل اگر قرار باشه برای هر کسی که دانشگاه قبول میشه یه تاپیک اینچنینی زده بشه که نمیشه!

اینجا بخش نظرخواهی و گالری هست و محلی برای قرار دادن نمونه کارهای شخصی فقط و فقط برای نظرخواهی.

ممنون میشم این نکته رو فراموش نکنید.

به درخواست خود بنیامین این تاپیک رو قفل میکنم و بعدش هم به آرشیو منتقل میکنم.

قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا