جشنواره های بین المللی فیلم کوتاه

ziaein

Member
سلام ، اگه سوالی درباره جشنواره ها و بازار های بین المللی دارید خوشحال میشم تا جایی که بدونم کمکتون کنم .
من حدود 12 ساله که فیلم می سازم کارگردانی سینما خوندم ، مدرس انجمن سینمای جوان دفتر تهران هستم و دلم میخواد با بچه های فعالی که ایده ، طرح یا فیلمنامه خوبی دارند همکاری کنم .

blizzard

Member
با عرضه سلام و خسته نباشيد من 3 تا سؤال داشتم اگه زحمتی نيست
1 فيلمه جديده آقایRidley Scott با بازیLeonardo Dicaprio Russell Crowe خانم فرها نی ساخته شده اسمش چيه و اگه راجبه e2 اين فيلم اطلاعاتی دارين ممنن ميشيم بگيد
2 اگر ما بخوايمکارگردانی ياد بگيريم ! شما را هی براش ميشناسيد مثلاً کلا سی که جای متبری باشه
3 فيلمه آقايی مجيدی (آوازه گنجشک ها )کانديد برای رفتن جزانتخابيه های اسکار شده يا نامزد دريافت جاييزه شده !
ببخشيد اگه قلته املايی داشت با Translator نوشتم :D

آخرین ویرایش:

ALI4GHA

Member
من ایده های جالبی برای کار دارم

یسری کار هم بصورت آماتور انجام دادم حالا اگه بخوام حرفه ای کار کنم جایی هست به من کمک کنه ؟

ziaein

Member
با عرضه سلام و خسته نباشيد من 3 تا سؤال داشتم اگه زحمتی نيست
1 فيلمه جديده آقایridley scott با بازیleonardo dicaprio russell crowe خانم فرها نی ساخته شده اسمش چيه و اگه راجبه e2 اين فيلم اطلاعاتی دارين ممنن ميشيم بگيد
2 اگر ما بخوايمکارگردانی ياد بگيريم ! شما را هی براش ميشناسيد مثلاً کلا سی که جای متبری باشه
3 فيلمه آقايی مجيدی (آوازه گنجشک ها )کانديد برای رفتن جزانتخابيه های اسکار شده يا نامزد دريافت جاييزه شده !
ببخشيد اگه قلته املايی داشت با translator نوشتم :d

سلام
سوال اولتون رو واقعا نمی دونم و برای یادگرفتن کارگردانی خیلی جاها هست که درس کارگردانی میدن ولی کسی تو کلاس کارگردان نمیشه و فیلم آواز گنجشکها انتخاب شده برای معرفی به اسکار از طرف ایران .

من ایده های جالبی برای کار دارم

یسری کار هم بصورت آماتور انجام دادم حالا اگه بخوام حرفه ای کار کنم جایی هست به من کمک کنه ؟

سلام دوست عزیز .
فکر میکنم لازمه حرفه ای کارکردن اینه که جدی تر به این حرفه نگاه کنید و فکر نمی کنم جایی باشه جز اراده و خواست خودتون و پشتکار و خلاقیت و شانس و .... .

saeed450

Active Member
سلام ........من اصلا تو رشته های سینمایی تحصیلاتی نداشتم .........ولی فکر می کنم فیلم نامه نویس . کار گردان و بازیگر خوبی باشم ..............چون خیلی کم تاتر کار کردم ..........چند تا فیلم نامه هم درام ..........کجا میشه یه کلاس به درد به خور واسه فیلمبرداری یا کار گردانی رفت ؟شما توی شهر های دیگه شعبه ای ندارید ؟مشکل دیگم نداشتن تجهیزات هست .......واسه اینه که نمی تونم کاری رو شروع کنم .........

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما اگه بتونید کارهای ابندای که مثلاً یک فرد مثل من بخواد یکی از این گزینه ها را انتخاب کنه معرفی کنید ( راهنمایی ) خیلی خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا