:: تمام سوالات راجع به اينديزاين رو اينجا مطرح كنيد ::

mpmostafa

New Member
مشكل با adobe disigner

سلام
يه مشكل با اين برنامه دارم اونم اينه كه وقتي ميخوام بين نوشته هاي فارسي يكي دوتا كلمه انگليسي هم بنويسم همه چي به هم ميريزه و نوشته ها جابجا ميشن.ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
اگه منظورت اينديزاين هست ... Ctrl+M و بزن و متن رو از راست به چپ تعيين كن و باقيه تنظيمات كه همونجاس...
در ضمن پستت هم انتقال ميدم به قسمت مربوطه...

mpmostafa

New Member
سلام
نه منظورم اون نيست. وقتي ادوب اكروبات رو نصب ميكني يه نرم افزار به همراهش نصب ميشه به اسم adobe designer كه براي صفحه آرايي هستش.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
من نديدمش.... آكروبات ورژن چند؟؟؟
تا اونجا كه ميدونم با آكروبات يه ريدر با يه ديستيلر نصب ميشه!

mpmostafa

New Member
سلام
ورژن 7.0.7
خيلي كار باهاش راحته ،خوراكش نوشتن آموزشه . راستش ميخواستم يه آموزش بنويسم . كه اينجوري شد.

mooorche

New Member
درود و رحمت بی پایان خداوند بر این دیزاین سی اس 3 ام ای
نعمتی که بر بشریت نازل گردید
جدی می گیم
حتما باهاش کار کنید من تو این 3 سال کار با ایندیزاین هیچ وقت اینقدر شاد نشده بودم

alahosseini

New Member
از دوستان و مدیران محترم تقاضا دارم اگر می شود یه مرجعه کامل درباره آموزش ایندیزاین بصورت فارسی معرفی کنن یا برامون بزارن...
ممنون از همه دوستان.

askarifar

Member
حضرت استاد پیتون سلام
خسته نباشد
دوباره مزاحم همیشگی ازتون سوال داره ؟
یکسری فایل دارم که مال نرم افزار میکروسافت اکسس هستش
می خواهم در ایندیزاین تصفحه بندی و ویرایش کنم لطفا نرم افزار یا پلاگینی معرفی کنید تا بتوانم این کار را انجام دهم.
پیشاپیش از همکاری حضرتعالی سپاسگزارم
اردتمند شما
محمد هادی عسکری فر

P.A.Y.T.O.N

Active Member
از منو table يه كارايي ميشه انجام داد... در مورد پلاگين من تو خود سايت ادوب ديدم ولي پولي هست... اگه جايي ديدمش برات ميزارم...

taghati

New Member
من اينديزاين cd3 دارم و با همكارم رو دو تا سيستم كار مي‌كنيم
ولي شبكه راه اندازي نمي شه و مجبوريم با دو تا فايل كار كنيم
مي خواستم ببينم كسي مي تونه بگه كه چطور اين برنامه را تحت شبكه كنم تا هر دومون با يك فايل همزمان كار كنيم؟

P.A.Y.T.O.N

Active Member
فكر نمي كنم يعني نديدم كه بشه به صورت شبكه از اين برنامه استفاده كرد.. شما بايد رو هر دوتا سيستم برنامه رو نصب كنيد.. اگر منظورتون اينه كه يه فايل يا يك سند رو همزمان از 2تا كامپيوتر اجرا كنيد... به نظر من همچين كاري بعيده.... وقتي يك فايل از يك كامپيوتر باز باشه در كامپيوتر بعدي ميشه يه كپي از اون رو باز كرد مثل ورد و ساير برنامه ها....

taghati

New Member
رئيس من
مي دونم بايد دو تا فايل باز بشه ولي گفتم شايد مثل فوتوشاپ 10 قابليت شبكه داشته باشه تا بشه همزمان كار كرد.
تازه تو سايتش اينديزاين سرور هست ولي 190 دلار پولشه رايگان نيست رايگانش رو گير آوردي به ايميل شخصي بفرست
ممنون

ahmadfani

Active Member
کسی آموزش این دیزاینو میدونه؟ ورژن 9
آیا باهاش میشه نشریه طراحی کرد و اینکه کسی تا به حال این کارو کرده و امکانات خوبی داره یا نه؟

P.A.Y.T.O.N

Active Member
ورژنه 9؟؟؟؟
تا اونجا كه خوده ادوبي اعلام كرده آخرين ورژنش 5 بوده!
و بهترين برنامه براي صفحه آرايي و طراحي نشريات هست....

mehrabany

New Member
آشنایی با پروفایلهای رنگ در خروجی Pdf

سلام
می خواستم بدانم کسی از دوستان آیا در مورد پروفایل رنگی که در خروجی که در نرم افزار ایندیزان می گیریم اطلاعاتی دارد ؟
چه پروفایل رنگی را انتخاب کنیم که نزدیکترین رنگ را به آنچه که طراحی کردیم و در مونیتور می بینیم به ما بدهد ؟
:sad:

P.A.Y.T.O.N

Active Member
qqq.jpg

omid_p30

Member
سلام دوستان
من قرار براي نشريه دانشگاهمون طراحي صفحه انجام بدم به مشكل بر خوردم. وقتي متن رو به indesign ميبرم و فونت رو به zar تغيير ميدم .تمام " ي " هاي وسط كلمه به صورت بزرگ مياد . چيكار كنم.؟ ممنون ميشم كمك كنيد.:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا