تغییر رمز Admin بدون دانستن رمز قبلی

msnv

Well-Known Member
سلام به همگی،
در این پست قصد دارم دستوری را معرفی کنم که به شما اجازه میده رمز کاربر فعلی یا هرکاربری که مایل هستید را تغییر بدین بدون انکه از شما درخواست رمز قدیمی بشه
برای اینکار کافیه دستور زیر رو در run یا در cmd ویندوز تایپ کنید:
net user "username" password

توضیحات:
username: نام کاربری است که قصد تغییر رمز آنرا دارید
password : بجای password رمز جدید را جایگزین کنید

نمونه:
net user "%username%" 123
در نمونه بالا رمز کاربر فعلی هرچه که باشد به 123 تغییر میکنه

موفق باشید
یاعلی

msnv

Well-Known Member
دوستان تا الآن بیش از 20 تا بازدید شده دریغ از یک تشکر
مگه مفید نبود

خیلی ممنون از پست شما.
آخه این دستور فقط وقتی بدرد می خوره که خودت تو یوزر admin باشی. اگه از تو guest این کارو بکنی می نویسه Access Is Denied.
این دستور در واقع یک یوزر جدید به اسم username و با پسورد درست میکنه. من معمولا از این دستور و با تغییر تو رجیستری برای ایجاد یک یوزر مخفی استفاده می کنم.

msnv

Well-Known Member
خیلی ممنون از پست شما.
آخه این دستور فقط وقتی بدرد می خوره که خودت تو یوزر admin باشی. اگه از تو guest این کارو بکنی می نویسه Access Is Denied.
این دستور در واقع یک یوزر جدید به اسم username و با پسورد درست میکنه. من معمولا از این دستور و با تغییر تو رجیستری برای ایجاد یک یوزر مخفی استفاده می کنم.

ممنون از توجهتون:rose:
میدونم این دستور برای کنترل user فعلی یا یک یوزر جدید و از این دست خصوصیات سوزر بکار میره
اما بیشتر برای کسی میتونه مفید باشه که در یک یوزر Admin قرار دارد اما طرف برای adminه رمز نوشته (طبیعتا کاربر به هردلیل اگر از کاربره خارج بشه دیگه نمیتونه به یوزره برگرده همچنین برای تغییر یا حذف رمز این یوزره لازمه از رمز قبلی اطلاع داشته باشه) در این حالت کاربر میتونه با این دستور بدون دغدغه رمز قبلی رمز یوزر فعلی رو تغییر بده

و این ویژگی که این دستور از رمز قبلی هیچ سوالی نمیپرسه و مستقیما دستور تغییر رمز جدید رو اجرا میکنه برای بنده خیلی جالبه؛ نمیدونم دوستان هم با بنده هم عقیده هستند؟

موفق باشید

michealwiper

Active Member
ممنون از توجهتون:rose:
میدونم این دستور برای کنترل user فعلی یا یک یوزر جدید و از این دست خصوصیات سوزر بکار میره
اما بیشتر برای کسی میتونه مفید باشه که در یک یوزر Admin قرار دارد اما طرف برای adminه رمز نوشته (طبیعتا کاربر به هردلیل اگر از کاربره خارج بشه دیگه نمیتونه به یوزره برگرده همچنین برای تغییر یا حذف رمز این یوزره لازمه از رمز قبلی اطلاع داشته باشه) در این حالت کاربر میتونه با این دستور بدون دغدغه رمز قبلی رمز یوزر فعلی رو تغییر بده

و این ویژگی که این دستور از رمز قبلی هیچ سوالی نمیپرسه و مستقیما دستور تغییر رمز جدید رو اجرا میکنه برای بنده خیلی جالبه؛ نمیدونم دوستان هم با بنده هم عقیده هستند؟

موفق باشید
ببین دوست عزیز اگه ما مسلن تو شبکه باشیم و دسترسی همه محدود باشه ویا حتی گزینه run غیر فعال باشه
خب اخه این دستور به چه درد میخوره ؟؟؟

درضمن اگه شما logoff شده باشی که نمیتونی بیای و این مطلب رو اجرا کنی! میتونی؟

اگه بیای داخل که خب اومدی تو یوزرت یا هر یوزر دیگه ولی نمیتونی یوزر کسی رو عوض کنی

بعدم دوست عزیز من این دستوررو 5 بار با تغییرات مختلف انجام دادم از یوزر ادمین ولی نتونستم پسوورد یوزر ادمینو عوض کنم

آیا من اشتباه کردم یا روش شما اشتباه بوده؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا