تعرفه تدوین

vahid m2

Member
سلام من فکرمیکنم دست مزد ها یه مقیاس مشخصی نداشته باشه .من چند سال هست که دارم تدوین میزنم هنوز یه مقیاس مشخصی ندارم .ولی فکر میکنم اصولش بر اساس دقیقه و نوع کار باید باشه .:)

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
کاش یه راهی پیدا بشه جلو بعضی از این آدمایی که با دستمزد پایین کار می کنند رو گرفت. بدچوری بازار کار رو خراب کردند و ارزش کار ادیت به رقم های 200 هزار تومان هم برای ادیت یک قسمت 10 دقیقه ایی رسیده و این در دراز مدت یعنی مرگ بازار این کار.
پیشنهاد می کنم هیچ سفارش ادیتی حتی کمتر از 10 ثانیه رو زیر 500 تومان قبول نکنید. ولی بجاش کیفیت کار رو ارتقا بدین. و بدیم

vahid m2

Member
mooli63 عزیز نفست از جای گرم در میاد .من چند ساله دارم تو مشهد کار میکنم از این خبرا نیست وقتی میخوان پول بدن انگار میخوان جون بدن :) البنه خوبم دارن همه بد نیستن ;)

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
اگر امثال من و شما قبول نکنیم. خودشون رقم رو می برن بالا . الان طرف یه جراحی 1 ساعته می کنه 3 میلیون میگیره. ما که وقت و عمرمون رو گذاشتیم . جوونیمون رو پگذاشتیم ادیت یاد گرفتیم 200تومان بگیریم برای چند روز کار؟ این انصافه؟

vahid m2

Member
راست میگی . تقصیر کار خود ما هستیم .من خودم چند وقته کار زیر 200 تومن قبول نمی کنم ولی هنوز خیلی کمه

جدیدترین ارسال ها

بالا