غیره تبلیغ آب معدنی سقای کوهستان^.^

flashpro

کاربر فعال
آقا دستتون درد نکنه فوق العاده بود. من که خیلی لذت بردم. آقا من دنبال یک 3D کار ماهر میگشتم پس شما کجا بودی؟!
ماندانا توکه گفتی 3D کار نمیشناسی؟!:green:

Mandana

Active Member
آقا دستتون درد نکنه فوق العاده بود. من که خیلی لذت بردم. آقا من دنبال یک 3D کار ماهر میگشتم پس شما کجا بودی؟!
ماندانا توکه گفتی 3D کار نمیشناسی؟!:green:

میسی ^.^
چه بدجنسید کی گفتم نمیشناسم؟گفتم در اون زمینه کسی رو نمیشناسم...هم خودم هم سروش تجربه اولمونه:green::rose:

Mj

Well-Known Member
سلام
:mad:: منم 3D میخوام!
یه زره زیادی قشنگه فکر ما بی ظرفیت ها رو هم بکن
واقعا تبریک میگم بسیار بسیار لذت بردم
خسته نباشی

Parsa.h

Member
ممنون دوست عزیز.
اما کدوم قسمت از حرکت پرده غیر طبیعی شده ؟!
چون از اون جایی که پرده به صورت داینامیک و با استفاده از سیستم cloth ساخته شده حرکاتش را خود مایا نسبت به حرکت دست کاراکتر و برخوردشون با هم شبیه سازی میکنه. تنها موردی که هست اون پرش یا به قولی تیک آخرش هست که مشکل از رندر من بوده که برای اون فیلمی که بهشون تحویل دادیم این مشکل را رفع کردم.
:rose:

لرزشی که حاکی از برخورد دست کاراکتر به پرده صورت میگیره زیاد شدیده به نظرم.
و لرزشش خیلی پایداره یعنی بعد مدت زیادی همین جور می لرزه.
و ارتعاشات لرزش فقط توی یه مربع انجام میشه.
چروکایی هم که ایجاد میشه قانونا نباید این طور باشه نباید تعدادشون این قدر زیاد باشه و باید درشت تر باشن.
ممنون :oops:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام

تبریک واسه کار جالبی که انجام دادین:rose:
سه تا نکته را هم بگم که بعد نگن نگفتی:green:
-اول اینکه پره کاملا مشخصه که از جنس دیوار نیست و آخراش حرکتش دلو میزنه(مونظورم اینه که محاسباتش میریزه به هم):mad:
-دوم افتادن اون هرمی که تلفن و اینا رو روش نوشتسن اصلا طبیعی نیست:cool:
-اون مکعب را مشخصه که بعد از اتمام کار انداختین چون سایه اش هیچ تاثیری نداره یا بهتر بگم اصلا سایه نداره:-?
در کل کار فوق العاده پخته و جالبی بود
راستس خودتون را کمتر تحویل بگیرین(به محض اینکه کاراتون را میذارید توی تاپ گالری هم اضافشون می کنید؟):شوخی::wink:

Mandana

Active Member
-اول اینکه پره کاملا مشخصه که از جنس دیوار نیست و آخراش حرکتش دلو میزنه(مونظورم اینه که محاسباتش میریزه به هم):mad:
-دوم افتادن اون هرمی که تلفن و اینا رو روش نوشتسن اصلا طبیعی نیست:cool:
-اون مکعب را مشخصه که بعد از اتمام کار انداختین چون سایه اش هیچ تاثیری نداره یا بهتر بگم اصلا سایه نداره:-?
راستس خودتون را کمتر تحویل بگیرین(به محض اینکه کاراتون را میذارید توی تاپ گالری هم اضافشون می کنید؟):شوخی::wink:

اولش که پرده ثابته.جنس( متریالش) هم با دیفال یکی ئه که :دی ولی خوب طبیعیه پرده حرکت می کنه ولی دیوار ثابته.نباید از یک جنس باشن و الا پرده باید می شکست عوض اینکه باز بشه
1%20%285%29.gif
:سوت
دوم:اون شاهکاره می ئه.هر جا دیدین خرابکاری شده بدونین کاره می بوده :دی ولی خوب از نظر خودم طبیعی شده بود چون باید زود می افتاد و شروع به چرخش می کرد تا تمام نوشته ها حین چرخشش دیده بشن..باسه همین العان بهترین حالتش هست
_fallinginlove__by_Dumnezeu.gif
^.-

سوم:نخیرم به بعد و قبلش اضافه شدن نیست که :دی کلن توی همه جا سایه مینداخت اگر سایه دار بود و با توافق سایه ش رو حذف کردیم
1%20%2817%29.gif
^.-

چهارم:اگر دسته می بود توی تاپ گالری، زودتر از اینها میذاشتمش تاپ گالری.ولی متاسفانه_خوشبختانه_ مسئول تاپ گالری یکی دیگه ست..بزنمتون انقدر اذیتم می کنیدددد؟:snap::دی

Farrokh

Active Member
سلام به دو تا از حرفه ای ترین کاربرای سایت که حالا که با هم همکاری می کنند دیگه حرفی برای گفتن نمی مونه :green:
حالا جدای از تعارف و احوالپرسی من عذر خواهی کنم که اینقدر دیر کامنت زدم

حقیقتش دفتر خودم نیستم یه مدتیه و این فایل ویدئویی ئه با هیچ نرم افزاری روی سیستمای اینجایی که هستم باز نمی شد

بالاخره کار رو همن امروز تونستم ببینم

کار خیلی خوشکلی شده

طراحی کاراکتر خیلی با مسمایی داره و انیمیت خوبی هم شده

من مخصوصا از آب داخلش و حرکت آبه خوشم اومد

لوگوی کار یکم توی عکسا لبه هاش نا هموار شده که بهتر بود نمی شد

آبجکت آب هم به نظرم بهتر بود با شیشه فاصله ی کمی می داشت

برای هر دوتون آرزوی موفقیت می کنم و با اجازتون قبلا کارتون رو فرستاده بودم به تاپ گالری

دی

.:. soroosh .:.

Active Member
لرزشی که حاکی از برخورد دست کاراکتر به پرده صورت میگیره زیاد شدیده به نظرم.
و لرزشش خیلی پایداره یعنی بعد مدت زیادی همین جور می لرزه.
و ارتعاشات لرزش فقط توی یه مربع انجام میشه.
چروکایی هم که ایجاد میشه قانونا نباید این طور باشه نباید تعدادشون این قدر زیاد باشه و باید درشت تر باشن.
ممنون :oops:

اول یک پیشنهاد دوستانه بهتون میکنم: :) اون هم اینکه هیچ وقت انیمیشن ها و حتی تیزر های تبلیغاتی و ... را با واقعیت مقایسه نکنید. چون یکی از خصوصیت های انیمیشن سازی و گرافیک توان افزون اغراق در ساخت هست :paint:
اما مورد دیگه ای که برام جالبه بودنم اون قسمتی هست که قرمز کردم !
اینجا این قانون یعنی چی؟ هیچ وقت حرکت پارچه ها و پرده ها ثابت نیستن و عینا شبیه به هم نیستن .
بسته به جنس پرده، قطر پرده، وزن پرده، حالت برخورد جسم با پرده و حتی غلظت هوای اطراف اون مطمئنا حرکت پرده هم متفاوته. اینجا هم همونطور که قبل اشاره کردن حرکت پرده دستی ایجاد نشده و نرم افزار نسبت به مشخصاتی که بهش دادیم و در نظر گرفتن میزان جاذبه و حرکت دست کاراکتر و برخوردشون با هم این نوع حرکت را شبیه سازی کرده براش و نمیتونیم بهش بگیم با تمام این تفاصر شما باید پرده را مثلا زودتر جمعش میکردید یا ... :wink:
اما خب اگر فرصت بیشتری داشتیم شاید روی ساخت و شبیه سازی تک تک عناصر صحنه وقت بیشتری میزاشتیم :rose:

- . . . . آخراش حرکتش دلو میزنه(مونظورم اینه که محاسباتش میریزه به هم):mad:
- . . . . .

ماندانا جان این پست را پاسخ دادن، من فقط جهت تکمیلش یه چیزایی میگم :wink:
حرکت آخر پرده را تو پست های قبل گفتم که مشکل از رندر بوده و چون این کار با سه تا سیستم رندر شده، حرکت پرده در اون فریم های آخر روی هر سیستمی یه جور سیمولیت شده بوده متاسفانه !!!
اما برای ورژن اصلی که دادیم به سفارش دهنده این مورد را با رندر گرفتن مجدد فریم ها از اول حل کردیم :)
در مورد سایه اون آبجکت قرمز هم همونطور که ماندانا گفتن اول سایه داشت اما چون شفافیت تصویر و روشن بودنش برامون خیلی مهم بود در نتیجه با صحبتی که با هم داشتیم به این نتیجه رسیدیم که سایه ایجاد نکنه بهتره و خب گزینه ایجاد سایه را از اتربیوت های اون آبجکت حذف کردیم تا بتونیم صحنه روشن تری را ایجاد کنیم. درسته که از دید من و شما که تخصصمون رو این موارد هست و بیشتر با گرافیک و انیمیشن سر و کار داریم این مورد به چشم میاد. اما از نظر دید عموم حالت کلی به چشم میاد و اینکه فلان آبجکت سایه داره یا نه روی دید عموم هیچ تاثیری نداره، حداقل دید من اینه :rose:

سلام به دو تا از حرفه ای ترین کاربرای سایت که حالا که با هم همکاری می کنند دیگه حرفی برای گفتن نمی مونه :green:
حالا جدای از تعارف و احوالپرسی من عذر خواهی کنم که اینقدر دیر کامنت زدم

حقیقتش دفتر خودم نیستم یه مدتیه و این فایل ویدئویی ئه با هیچ نرم افزاری روی سیستمای اینجایی که هستم باز نمی شد

بالاخره کار رو همن امروز تونستم ببینم

کار خیلی خوشکلی شده

طراحی کاراکتر خیلی با مسمایی داره و انیمیت خوبی هم شده

من مخصوصا از آب داخلش و حرکت آبه خوشم اومد

لوگوی کار یکم توی عکسا لبه هاش نا هموار شده که بهتر بود نمی شد

آبجکت آب هم به نظرم بهتر بود با شیشه فاصله ی کمی می داشت

برای هر دوتون آرزوی موفقیت می کنم و با اجازتون قبلا کارتون رو فرستاده بودم به تاپ گالری

دی

مرسی فرخ جان و ممنون بابت اینکه با این همه مشکلی که داری ( چه مشکلات کلی و چه باز کردن این فایل :green: ) باز هم وقت گذاشتی و دیدی و نظر دادی . و باز ممنون بابت تاپ گالری :rose:

در مورد فاصله آبجکت آب با بدن کاراکتر راستش چون کمی محدودیت داشتیم زمان کار برای همین یه مقداری فاصله را به اجبار بیشتر گرفتیم تا بتونیم یه سری مشکلات را حل کنیم برای سیمولیتش :) اما من هم آبش را دوست دارم کلی :oops:
در مورد تکست هم حق با شماست. اگه مدلش های پلی تر میبود بهتر میشد روی سایز های بزرگ .
اما خب چون داخل انیمیشن به چشم نمیاد برای همین روش حساس نشدیم. و برای تابلو های درون شهری هم اگه قرار باشه استفاده بشه چون فاصله بیینده تا تابلو زیاده در نتیجه بازم دیده نمیشه :green:
خلاصه که پیچوندیم بعضی قسمت ها را ( البته از عمد نبوده، شاید به خاطر زمان محدودمون بوده و تجربه کم ) :)

آخرین ویرایش:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
اولش که پرده ثابته.جنس( متریالش) هم با دیفال یکی ئه که :دی ولی خوب طبیعیه پرده حرکت می کنه ولی دیوار ثابته.نباید از یک جنس باشن و الا پرده باید می شکست عوض اینکه باز بشه
1%20%285%29.gif
:سوت
دوم:اون شاهکاره می ئه.هر جا دیدین خرابکاری شده بدونین کاره می بوده :دی ولی خوب از نظر خودم طبیعی شده بود چون باید زود می افتاد و شروع به چرخش می کرد تا تمام نوشته ها حین چرخشش دیده بشن..باسه همین العان بهترین حالتش هست
_fallinginlove__by_Dumnezeu.gif
^.-

سوم:نخیرم به بعد و قبلش اضافه شدن نیست که :دی کلن توی همه جا سایه مینداخت اگر سایه دار بود و با توافق سایه ش رو حذف کردیم
1%20%2817%29.gif
^.-

چهارم:اگر دسته می بود توی تاپ گالری، زودتر از اینها میذاشتمش تاپ گالری.ولی متاسفانه_خوشبختانه_ مسئول تاپ گالری یکی دیگه ست..بزنمتون انقدر اذیتم می کنیدددد؟:snap::دی
من قانع نشدم
توی چند روز آینده هرم میسازم تا ببینید افتادن و چرخیدن چه جوریاست:mad::شوخی:
اما کار خوبی بود،تبریک عرض مهاینیم:green::rose:

Farrokh

Active Member

هرچند که می دونم این کامنت یه شوخی دوستانه هست ولی با اجازه ی ماندانا و سروش عزیز یه توضیح کلی در مورد تاپ گالری بدم که سو تفاهم نشه:)

قبل از هر چیز مسول رفتن تمام کار های سه بعدی بنده حقیر هستم و هیچ کس دیگری به جز بنده هیچ کاری رو برای تاپ گالری معرفی نمی کنه

نکته بعد اینه که تنها دلیل دیر معرفی شدن این تاپیک به تاپ گالری غیبت چند روزه ی بنده حقیر بوده که از همه مخصوصا صاحبان تاپیک عذر خواهی می کنم

بازم تاکید می کنم که مطمئنم حرف دوست عزیزمون یک شوخی دوستانه بوده ولی من لازم دیدم که برای دوستان دیگه که آشنایی کمتری با انجمن دارند این موضوع رو توضح بدم

ببخشد که یکم تاپیک رو منحرف کردم
خواهش می کنم اگه دوست داشتید کامنت منو در پیغام خصوصی جواب بدید و فقط در مورد خود کار پست بزنید

ممنون

hamed1star

Member
سروش و ماندانا عزیز واقعا خسته نباشید من تازه دیدم به نظرم خیلی خوب شده بیشتر موارد رو هم که دوستان اشاره کرده بودن .
از حالت اب واقعا خوشم اومد متریالها خوب بودن البته حس محیط رو خیلی دوست نداشتم ولی در کل عالی .
انشا ا.. هر چی زودتر کارای بهترتون رو ببینیم .

فوق العاده بود!
نهایت زیبایی در عین سادگی!
مگه از ماندانا و این گروه چیزه دیگه ای ام انتظار میرفت...؟!!!
واقعا خوب و عالی شده، تبریک میگم مانی جان، وینسنت...

animations

Active Member
خیلی قشنگ شده مانی. تبریک می گم هم به تو و هم به سروش. امیدوارم بازم کارهای بیشتری ازتون ببینم. از این هم واقعا خوشم اومد.
موفق باشید بسی :rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
ممنون از لطف همه دوستان :rose:

عالی شده .//
رنگ , ساده و شیک !

فقط اینکه پله رو دوتایی نمیاد پایین ؟ ( پای سمت چپ )

خب اول با پای راست میاد رو پله پایینی و بعدش دیگه نیاز نیست پای چپش را بزاره رو همون پله که پای راستش هست در نتیجه پایه چپ میاد رو پله بعدی که اینجا پله بعدی میشه زمین :wink: ( میشه حالت عادی از پله پایین اومدن خودمون فکر کنم )

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام دوست جان و دوست خان (اولی برای مونث و دومی برا مذکر) : دی بزرگ

نمیدونم چرا من اینجا کامنت نذاشتم... داشتم رو این فکر میکردم...

ولی دوست داشتم کارتونو... همیشه کار گروهی نتیجه ی خوبی میده...

انشاالله تو کارای بزرگتر شاهد کارای بزرگتری از شما بزرگان باشیم

موفق بوشید...

جدیدترین ارسال ها

بالا