غیره تبلیغ آب معدنی سقای کوهستان^.^

Mandana

Active Member
سلام همگان خوبین؟
flower4you.gif

این مدت که کم پیدا بودم با سروش داشتیم این کار رو انجام میدادیم.یک تبلیغ کوتاه باسه شرکت آب معدنی سقا کوهستان ...البته قسمت اعظم اش رو سروش انجام داد ولی خودم بعنوان اولین تجربه انیمیشن کلی دوسش دارم
whiteaari.gif
^.^
طراحی کاراکتر با خانوم اکرم خلقی بوده
استوری بورد با می بوده
مدلسازی کاراکتر و ریگ با سروش(مایا)
مدلسازی اجسام داخلی صحنه با می ( تابلو و نوشته ی سقا با فتوشاپ و سینما 4 دی، پرده مایا)
انیمیت کاراکتر از پشت پرده تا آخرین پله با می بوده، از اونجا به بعد اش با سروش
cat57.gif
هر چی کاره سخت بود انداختم گردن سروس بنده خدا
download.aspx

آب داخل کاراکتر هم می انجام دادم (ریل فلو)
نورپردازی و رندر هم با سروش بود که به نظرم واقعن عالی کار شده.جا دارم بازم ازش تشکر کنم مخصوصن عاشق متریال آبش استم
3037.gif

سرعت کار در کل شاید کمی بالا به نظر برسه ولی خوب مشتری میخواست در این بازه زمانی کم اینهمه کار انجام بشه
viannen_56.gif
البته العان 9 ثانیه ست که حجمش کمتر تر بشه و در ضمن بخاطر قلنبگی فراوان بنده خدا سختش بود راه بره و بنکلن از انجام بعضی کارها ناتوان بود
smilie_auslachen.gif

همینا دیگه.انیمیشن رو اتچ فرمودم ولی اگر جوره دیگه دانلود یا دیدنش راحت تره بگین.باسه دانلود سایزشو کم کردم سایز اصلی 1920 در 1080 هستش
چند تا عکس از فریم های مختلف با سایز بزرگتر هم گذاشتم
دیگه همینا دیگه فک ام درد گرفت
موفق بباشین
pinkrose.gif

پیوست ها

• final193 copy.jpg
    final193 copy.jpg
    74.1 کیلوبایت · بازدیدها: 168
  • final288 copy.jpg
    final288 copy.jpg
    93.1 کیلوبایت · بازدیدها: 187
  • saqaanim.rar
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 893
wow !!

عجب کاری با چه کسایی !!!
خیلی اینجور جمع ها رو دوس دارم

بهتون تبریک میگم
کار گروهیی خیلی خوبی شده بود
فقط ساده بود

اگه کاره تبلیغاتی هستش ، طبق تجربم میگم باید قدرتتونو رو ایده بذارین
اجراتونم که عالیه

مرحبا

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ایول.
کار زیبایی بود. اما ساده. رنگ بندی کارم جالب بود برام. بهتر بود بیشتر روی جزئیات کار می کردید و به صحنه تون شلوغی بیشتری می دادید.
مهمتر از همه هم اینه که کار گروهی بوده و من به شخصه از اینکه بچه های مجیدانلاین کم کم دارن با هم دیگه یه سری کارا می کنن خیلی خوشحالم.
راستی اون کاراکتره هم طراحیش خیلی جالب بود و هم مدلسازی و انیمیت حرکتش. کلا به هر سه نفر یه تبریک جانانه می گم.
یه سوال، این کار کلا بدون صداست یا فعلا شما صدا روش نذاشتید؟

Mandana

Active Member
میسی فلهاد و امین
راستش می بالبال زدم گفتم لا اقل بکگراند انقدر ساده نباشه.مثلن توی برف راه بره و چیزهای دیگه.ولی اول اینکه زمان کم بود( فکر کنم توی 13 روز بسته شد و رندر شدکه باسه دیروز که نمایشگاه بی المللی غرفه داشتن آماده بشه.) دوم اینکه سادگی هم باسشون اهمیت داشت که از مسافت دور راحت دیده بشه:green:
نه بنکلن صدا نداره.قراره توی ال سی دی های نقاط مختلف شهر و فروشگاه ها نشون داده بشه و بخاطر همین صدا نیاز نداره:rose:

::reza::

کاربر VIP
آفرین کار جالبی شده.
بهتون تبریک میگم.:rose:
-در مورد انیمیشن کار میشه گفت خوب شده.
-پرده سمت چپ به نظرم یه جوری اومد انگار در ثانیه های آخر حرکتش تیکه تیکه میشه.
-نوشته (آب معدنی سقا) هم به نظرم کمی زود شروع به حرکت میکنه.
در کل، کار قشنگ شده بود.

.:. soroosh .:.

Active Member
من هم سلام ^.^

اول اینکه از ماندانا خانم تشکر میکنم کلی زیاد ^.^ :rose: که تو این پروژه کنارم بودن و تونستیم در کنار هم با کمک توانایی های هم این انیمیشن و بسازیم و به موقع تحویل بدیم و از اینها مهم تر این بود که کلی اطلاعات از هم گرفتیم و کلی چیزای جدید یاد گرفتیم. ( البته من که خیلی چیزا یاد گرفتم، ماندانا خانم را نمیدونم :p ، آخه کلی چیزا بلد بودن که من بلد نبودم )
بعد هم از لطف دوستان ممنوم که نظر دادن و خوشحالمون کردن کلی ...
راجع به کار هم بگم که واقعا فشرده کار کردیم و مدت قرارداد در اصل ۲۰ روز بود که خب به دلیل نمایشگاه ، سریع تر نیاز داشتن تا بتونن داخل تی وی اونجا هم نمایش بدن .
راجع به کار هم : کلا زمان انیمیشن خیلی خیلی کوتاه بود و ایده های زیادی داشتیم برای اجرا اما زمان اجرای استوری بورد متوجه میشدیم که فلان ایده در این مدت زمان کم قابل اجرا نیست و مجبور بودیم ایده را عوض کنیم یا رو همون ایده قبلی دست ببریم.
حتی رو همین ایده هم مجبور شدیم ورود کاراکتر را تغییر بدیم یا حتی تعداد پله را از ۳ تا تغییر بدیم به ۲ تا و از میزان راه رفتن کاراکتر کم کنیم و ...
محدودیت دیگه این بود که اینها ۳ تا رزولیشن مختلف نیاز داشتن . که هر کدوم نسبت های خودشون را داشتن .
یکی فول اچ دی ، یکی دیگه با نسبت یک به دو ، یکی دیگه هم حدود نسبت ۱ به یک ( یعنی مربع ).
خب پس در نتیجه با محدود بودیم برای اینکه باید در فریم نهایی تمام آبجکت ها در یک فریم مربع قرار میگرفت و در فریم اولیه هم آبجکت ها خارج از اون محدوده سایز ۱ به ۲ میبودن ، پس این خودش اذیت میکرد کمی و محدودیت زیادی ایجاد میکرد در انیمیشن .
و از لحاظ دیگه نمیخواستیم برای هر سایز یک رندر جدا بگیریم. ( همینطوری سه تا سیستم درگیر رندر بود چه برسه به اینکه .... :D )
و ضمنا رو این انیمیشن فقط و فقط تاکید داشتن رو سه مورد( بر اساس اولویت ) : جا انداختن کاراکتر، معرفی اسم « سقا » و در نهایت شماره تماس ۷۰۲۵
و اینکه خود سفارش دهنده تاکید داشت که صحنه ساده باشه تا کاراکتر و اجزاء اصلی به چشم بیاد و آبجکت اضافی نداشته باشیم.
که هم من بهش حق میدم در این مورد و هم اینکه کاراکتر به دلیل شیشه ای بودن بهتره در زمینه ساده حرکت کنه و الی داخل بدنش روی آبها انعکاس های اضافی ایجاد میشه که این انعکاس ها باعث میشه شفافیت آب به چشم نیاد و یکی از نکاتی که کلا برای تبلیغ آب مهمه به چشم نیاد.
اگه توضیح دیگه ای هم نیاز هست بگین که یا من میگم یا ماندانا خانم.
:rose:

Active Member
آفرین کار جالبی شده.
بهتون تبریک میگم.:rose:
-در مورد انیمیشن کار میشه گفت خوب شده.
-پرده سمت چپ به نظرم یه جوری اومد انگار در ثانیه های آخر حرکتش تیکه تیکه میشه.
-نوشته (آب معدنی سقا) هم به نظرم کمی زود شروع به حرکت میکنه.
در کل، کار قشنگ شده بود.

ممنون دوست عزیز.
در مورد پرده سمت چپ کاملا حق با شماست که در رندر نهایی که برای شرکت فرستادم مجدد درستش کردم .
اون مورد پرده به این دلیل پیش اومده که چون با سه تا سیستم رندر شده اون قسمت هر فریمش با یک سیستم جدا بوده.
برای همین هر سیستم انگار داینامیک پرده را یه جور دیگه سیمولیت کرده برای همین حرکت پرده مشکل داره رو این انیمیشن. البته در اصل نباید اینطوری بشه اما خب برای خودمم هم جای تعجب بود که چرا رندر هر فریم رو سیستم های مختلف برای اون پرده متفاوت در میومد!
نوشته آب معدنی هم به دلیلی که داخل پست قبلی گفتم ( محدودیت کادربندی برای سه کادر مختلف ) مجبور بودیم رو حرکتش کمی اغراق کنیم .

.:. ضمنا فراموش کردم بگم که رندر هر فریم در سایز 1080*1920 با سی پی یپ 9550 شد حدود 10 دقیقه.

sharin

Member
سلام

دستتون درد نكنه ...
در اين مدت كم ، كار قابل قبولي رو تونستيد انجام بديد . تبريك.:rose:
من با اون آبه و رنگ اش خيلي حال كردم ... البته بقيه ي قسمت ها هم فوق العاده بود ...

فقط با توجه به نحوه اي كه قرار از اين clip استفاده بشه ... ، فكر نمي كنيد اگر به حالت loop مي بود ، بهتر بود ... ( يعني شروع و پايان محسوس نبود )
البته قبول دارم كه محدوديت هاي زيادي داشتيد ... اما اونطوري خيلي قابل تحمل تر و جذاب تر مي شد و افراد بيننده از ديدنش سير نمي شدن و براشون تكراري نمي شد... ( البته نظر منه ... )

موفق باشيد.
يا علي.

MOH3EN.SH4H

Member
من از اب داخل شیشه و خود شیشیه اب معدنی خیلی خوشم اومد باحال شده بود

ولی این شیشه ی اب معدنی باید پلاستیکی باشه ولی توی این کلیپ انکار از جنس شیشه هست

ولی در کل دستتون درد نکه کارتون خیلی باحال شده:rose:

Active Member
سلام

دستتون درد نكنه ...
در اين مدت كم ، كار قابل قبولي رو تونستيد انجام بديد . تبريك.:rose:
من با اون آبه و رنگ اش خيلي حال كردم ... البته بقيه ي قسمت ها هم فوق العاده بود ...

فقط با توجه به نحوه اي كه قرار از اين clip استفاده بشه ... ، فكر نمي كنيد اگر به حالت loop مي بود ، بهتر بود ... ( يعني شروع و پايان محسوس نبود )
البته قبول دارم كه محدوديت هاي زيادي داشتيد ... اما اونطوري خيلي قابل تحمل تر و جذاب تر مي شد و افراد بيننده از ديدنش سير نمي شدن و براشون تكراري نمي شد... ( البته نظر منه ... )

موفق باشيد.
يا علي.

ممنون از لطفتون.
با اجازه ماندانا جان جواب میدم،
خب این انیمیشن قراره داخل تلویزیون های led سطح شهر نمایش داده بشه. ( به جز ال سی دی های تبلیغاتی داخل فروشگاه های بزرگ سطح شهر )
این تلویزیون ها هم نحوه پخششون به این صورت هست که مثلا یک باکس ۲ دقیقه ای دارن .
حالا این باکس دو دقیقه ای در شبانه روز 720 مرتبه تکرار میشه. ( نمیدونم درست حساب کردم یا نه :p )
خب شما فرض کنین تبلیغ فلان شرکت اول هست و مثلا سس مهرام بعدش و ... :d بعد میاد رو این تبلیغ و همینطور الی آخر ...
خب پس لوپ بودن انیمیشن تاثیری نداره اینجا. ( البته امیدوارم درست متوجه منظورتون از لوپ بودن انیمیشن شده باشم )

:)

Active Member
من از اب داخل شیشه و خود شیشیه اب معدنی خیلی خوشم اومد باحال شده بود

ولی این شیشه ی اب معدنی باید پلاستیکی باشه ولی توی این کلیپ انکار از جنس شیشه هست

ولی در کل دستتون درد نکه کارتون خیلی باحال شده:rose:

:neutral:
اول اینکه خوشحالم که از آب داخل بطری همه دوستان خوششون اومده چون رو این مورد هم زمان ساختش با ریل فلو وقت زیادی صرف شد و هم برای رندر، چون واقعا برای خودمون مهم بود .

و مجدد خوشحال شدم از اینکه بطری آب معدنی حالت شیشه ای پیدا کرده از دید شما :wink:
الان فکر میکنین دارم تبلیغ میکنم برای این آب معدنی :green:
اما یکی از خصوصیت های بطری هاشون شفافیت و کیفیت بالای این بطری ها هست ، چون جنس بطری هاشون با بطری های دیگه فرق میکنه که سعی میکنم اگه فرصت شد یه عکس از بطریشون بزارم که اون شفافیت و شیشه ای بودنش را بهتر ببیند.
رو هدر سایتشون یه عکس کوچیک هست البته که میتونید ببینیدش .
اینجا مثلا : http://saqa.ir/?page_id=18

Borhan72

خسته‌ی خسته...
واقعآ عالی...
تبريك ميگم...

هم به سروش هم به ماندانا جون...
واقعآ كارتون حرف نداره...
البته ميشد يه كم هم بيشتر روی رندرش و انيميتش كار شه...
ولی همينو بهش 18 از 20 ميدم...
موفق باشين...
به اميد كارای بزرگتر... :rose:

Active Member
مرسی برهان جان از لطفت.:rose:

راستی یه چیز دیگه:green:الان دیدم
چرا سایز طناب موقعی که در حال کشیدن هستش رفته رفته کم میشه؟:green:

ماندانا خانم بیاین که لو رفتیم :D
این قسمت طناب ساختش با من بود. کلا مجبور بودیم این کار را بکنیم .
به این دلیل که :
یکی اینکه نوشته سقا باید خارج از کادر میبود و میومد داخل کادر.
و از اونجایی که کاراکتر فرصت نداشت زیاد راه بره، مجبور بود سریع از همون قسمت طناب را برداره و شروع به کشیدن بکنه.
خب حالا وقتی کاراکتر از اون قسمت طناب را میکشه تا انتهای کادر کوچیکه ( قضیه همون محدود بودن به سه تا کادر با نسبت های مختلف که در پست های قبلی اشاره کردم ) که میرسه نوشته سقا هنوز به طور کامل وارد کادر کوچیکه نشده، خب در نتیجه مجبور بودیم به زور نوشته را بیاریمش داخل صحنه :D
که برای این قضیه تنها راهی که به ذهنم رسید همین بود که یواش یواش طناب را بدیم داخل متن :p که در نهایت لو رفتیم اینجا :green:
البته سعی کردم حرکتش طوری باشه که خیلی به چشم نیاد، اما خب وقتی یه نفر خیلی دقیق بشه روش و چند مرتبه هم نگاش کنه احتمال متوجه شدنش هست.
ممنون از دقتتون .:rose:

nitroxy

Member
دوستان عزیز سلام . کارتون خیلی قشنگ شده . به نظر من این سادگیه خیلی هم خوبه . من که خیلی خوشم اومد. فقط یه نکته کوچولو : زمانی که کاراکتر آب میادو اسم سقا رو میکشه سر طناب که تو دستشه بی حرکته . اگه اون یه حرکتی می داشت طبیعی تر میشد . ( اضافه طناب منظورمه ) . در کل خیلی خوب بود . موفق باشین. :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خيلي باحال بود من ريگ كردن كاركتر را خيلي دوست داشتم .:rose:
يك نظر كوچيك البته ايده ميدونم كارش ممكن بيشتر طول بكشه ولي اگه اين كاركتر يكم سخت تر اون جسم ميكشيد مثلاً مثل وقتي ميخواي يك حيون بكشيم فكر كنم تاكييد بيشتري ميشد روي اسم .

رئل فالو ( ريل فلو ) كه عالي متريال هم كه بهتر از اون نور پردازي توپ .

ديگه هم هيچي :green:

Fa

Well-Known Member
آقا نگفتم تشكر كن كه:snap: . دنگو دونگارم بگيد ديگه . (پول رو ميگم ):cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا