تاریخ شمسی برای ویبولتین

webalfa

Member
میدونم خوب خیلی از شما منتظر این بود ، اما از این ور اون ور شنیدید که برای مدیریت مشکل ایجاد میکنه ، در این نسخه برای مدیریت مشکلی ایجاد نمی کنه در اصل تاریخ رو در مدیریت شمسی نمیکنه ، این پلاگین توسط وب آلفا آماده شده .

از ویژگی های این نسخه فارسی نوشتن اعداد تاریخ در همه مرورگرها است .

فایل ویرایش شده برای ورژن 3.8.3 پیوست شد ، فایل ها را در پوشه includes قرار بدید .

پیوست ها

• vb-jalali-webalfa.ir.zip
    47 کیلوبایت · بازدیدها: 108

sparksun

Member
این رو من تست کردم باز همون مشکلات قبلی رو داره و تاریخ ثبت نام و تاریخ تولد رو بهم می ریزونه
از دوستان دیگر اگر کسی باز تست کرد می تونه در اینجا نتیجه رو بگه

webalfa

Member
مشکل این بود که وقتی توی مدیریت برای مثلا تاریخ عضویت رو تغییر میدادیم به هم می ریخت ، درسته ؟

من این مشکل رو در این نسخه بر طرف کردم ، تست هم کردم ، ولی هنوز با هک های که به تاریخ ربط داره ممکن مشکل داشته باشه !

sparksun

Member
نه مشکل این هست که وقتی تاریخ تولد رو می خواید مشاهده بکنید مثلا 1980 باشه می زنه 80 و یا قاتی پاتی
وقتی یک کاربری ثبت نام می کنه بعد از مدتی که به سایت مراجعه نمی کنه و بازدیدش می خوابه تاریخ ثبت نامش همراه با همون روزی میشه که دوباره وارد سایت شده
در حال حاظر هم اگر این رو بر روی هاست آپلود بکنید هک هایی که امار ثبت نام هایی روز رو می خوان نشون بدن بهم می ریزن و تمام کاربران رو ثبت نامی هایی امروز نمایش می دن
این موردهایی بود که من مشاهده کردم و ممکنه باز هم باشه
دو مورد اولی از موردهای قدیمی هستند که در این نسخه هم بوده اند و زمانی هم که با خود نسخه هایی عربی مقایسه می کنیم می بینم همین مورد رو اونها دارن و در کل وقتی هسته از میلادی تغییر می کنه این مشکلات پیش میاد

در هر حال دیگر دوستان هم بیان و تست بکنن ، ممکن هست باز من اشتباه می کنم و مورد از سایت ها بوده
موفق باشید
بهرام

webalfa

Member
درسته هک کاربران ثبت نام شده امروز مشکل پیدا میکنه ، اما من هک رو درست کردم ، وب آلفا رو ببین .

در کل ممنون

آخرین ویرایش:

marshal-mj

New Member
يه مشكل ديگه هم كه پيدا ميكنه ،اگه بلاگ ويبي رو نصب داشته باشيد با تابع فانكشن بلاگ كانفليكت ميكنه و وبلاگا بالا نمياد.

webalfa

Member
نسخه جدید !

میدونم خیلی از شما منتظر این بود .

این پلاگین توسط وب آلفا آماده شده و برای همه ورژن ها قابل استفاده هست .

از ویژگی های این نسخه فارسی نوشتن اعداد در همه مرورگرها است .

فایل تاریخ شمسی برای ورژن 3.8.3 پیوست شد ، فایل ها را در پوشه includes قرار بدید .

تغییرات :

نسخه 1.1 :
رفع مشکل تاریخ تولد

نسخه 1 :
رفع مشکل مدیریت

نسخه beta :
شمسی سازی تاریخ

مشکل که هنوز حل نشده سازگاری با بعضی از هک هایی هست که نیاز به تاریخ دارند ، برای سازگاری هک ها نیز باید تابع vbdate را به date تبدیل کنید و 2 پارمتر آخر را حذف کنید !

پیوست ها

• vBulletin-3-8-x-jalali-date-webalfa.ir.zip
    60 کیلوبایت · بازدیدها: 54
آخرین ویرایش:

marshal-mj

New Member
ممنون از شما و خسته نباشيد .

جناب وبفا اين پلاگين هنوز هم با قسمت بلاگ ويبي مشكل داره يعني بازهم همون كانفليكت بين تابع فانكشن و فانكشن_بلاگ هست.

لطفاً اين باگ رو هم برطرف كنيد.

بازهم از زحمتتون تشكر.

Red Pheonix

New Member
من این رو نصب کردم و این 4 تا فایل php رو ریختم تو includes . اما هیچ تغییری نکرد ؟
تنظیمات خاص دیگه ای هم داره ؟

sparksun

Member
بهتره این رو نصب نکنی
اون زمانی هم که ما این رو داده بودیم بیرون جمعش کردیم تا مشکلی برای دیگران پیش نیاد
حالا شما هم می خوایدنصب بکنید مشکلی نداره ولی عاقبت شما مثل این تاپیک میشه
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=134974

Red Pheonix

New Member
منظورتون اینه که ممکنه تاریخ عضویت ها بریزه به هم ؟
فک نکنم مسئله ای باشه . اگه دیدم ریخت به هم از تو مشخصات کاربریِ زیر آواتر ورش میدارم . قدیمی و قدیمی تر بودنِ کاربرا رو میشه از شماره ی یوزر فهمید که !
لطفا جوابِ سوالمو بدید
گفتم چه تنظیماتِ دیگه ای داره غیر از ریختن فایل های پی اچ پی به پوشه ی include ؟

sparksun

Member
خود دانی ( تجربه چیز دیگه ای بهمون ثابت کرده و اینطور که فکر می کنید ساده نیست )
تنظیمات دیگری نداره اینطور که مشخصه و باید تنها فایل ها رو جایگذین بکنید

جدیدترین ارسال ها

بالا