تاریخ شمسی برای ویبولتین نسخه 3.6 به بالا

J4vad

Member
دوستان اگر در نصب مشكلي داشتن همين جا مطرح كنند يا حق .:wink:

آقا این و که نصب می کنیم رو نسخه 3.6.5 ارور میده میگه Cookie نمی تونه بسازه الان متن ارورش یادم نیست ولی در مورد کوکی بود. فکر می کنید به خاطر چی باشه؟

J4vad

Member
دوست گرامي هيچ مشكلي نداره متن ارور رو اينجا كپي كنيد ! و بگيد كجا با اين پيغام مواجه مي شيد !؟

يا حق .

وقتی فایل ها رو آپلود می کنم و تغییرات رو انجام میدم اولین باری که سایت میاد بالا ( رفرش میشه ) ارور میده که یه کوکی رو نمی تونه بسازه.

sunrise

Member
وقتی فایل ها رو آپلود می کنم و تغییرات رو انجام میدم اولین باری که سایت میاد بالا ( رفرش میشه ) ارور میده که یه کوکی رو نمی تونه بسازه.
اگه نياز به ويرايش فايل هاي .php بوده احتمالاً ممكنه شما از يك ويرايشگر غير استاندارد استفاده كرده ايد و اين خطا ممكنه به خاطر همون باشه.

J4vad

Member
توی آمار بازدید مشکل ایجاد میکنه ها

آهان يادم نبود ماله شما پوليه شرمنده !!! دوست گرامي شما كه در مورد اين شمسي ساز اطلاع نداريد نظر نديد

دوست عزيز هيچ مشكلي نداره ممكن هست Function.php رو بد ويرايش كرديد گفتم پيغام رو اينجا ارسال كنيد ! هموني كه اونجا ميده

يا حق .

IranPardakht

Well-Known Member
کلا وقتی تاریخ شمسی میشه ماژول last post بد کار میکنه. خواستم همه بدونن. حتی ما هم مشکل داریم.
کی صحبت پولی کرد!! شمسی ساز شما هم از کره مریخ نیامده! عینه vbfarsi هست. پس مشکلاتش هم عینه اونه.

شما که دنبال بازدیدکننده برای سایت ات هستی، اشکالات فایل رو هم به مردم بگو (اگر بلد نیستی که هیچ) تا وقتی دیگران به مشکل برخوردند بدونند از کجا آب میخوره.

مردم مریض نیستید کاری کنند انجمن اشون خراب بشه. مخصوصا که در بخش مدیریت تمام تاریخ ها همچنان میلادی هست و اگر دستکاری بشه تاریخ ها همه بهم میریزه.

شما که اطلاع نداری پس نظر ندی بهتره. راه دیگه ای برای تبلیغ سایت ات درنظر بگیری بهتره.

آخرین ویرایش:

J4vad

Member
با سلام كاربران گرامي !

ابتدا بايد عرض كنم مشكلاتي در بازديد و آمار سايت به وجود نمي ياد مطمئنا اگر مشكل بزرگي داشت براي دانلود گذاشته نمي شد و قبل از اون رفع مي شد !

اما در مورد تبليغات كه اين دوستمون گفتن :D فكر مي كنم اگر سري به سايت بزنيد مي بينيد كه يك سايت با امكانات كاملا رايگان و CMS است كه قابليت پشتيباني از VB رو داره و ما به صورت كاملا رايگان داريم دوستاني كه از اين CMS كه توسط ما فارسي شده استفاده مي كنند را پشتيباني مي كنيم دوست دارم ببينم چه چيزي رو تبليغ يا .... كردم !!! واسم جالبه كه اين دوستمون كه در تمام فاروم ها وي بي پولي رو ترويج دادن ! تبليغ نمي كنن:neutral: اما من كه مجاني در اختيار عموم قرار دادم تبليغ بود ه !!! :lol: دوستان خيلي خوشحال مي شم نظرتون رو در اين باره بشنوم :wink:

من سعي مي كنم جواب اين دوستمون رو در پست هاي بعدي ندم البته اگر نياز باشه ! چون فكر مي كنم ما ايراني هستيم و نبايد با هم اينگونه برخورد هايي رو داشته باشيم اگر اين دوستمون هم از بنده دلخور شدند همين جا پوزش مي طلبم يا حق.:wink:

IranPardakht

Well-Known Member
بر حسب تجربه گفتم. حداقل انجمنهایی که تاریخ شمسی روش نصب شده مشکلات بیشتری دارند.

پیوست: توقع داری مثل شما در سایت،سورس vbulletin رو رایگان قرار بدم ملت دانلود کنند؟ (http://www.aja-nuke.ir/modules.php?name=Downloads&op=getit&lid=3)

اين بسته شامل انجمن ساز نسخه 3.6.5 VBulletin به صورت رايگان و نول شده مي باشد كه شامل قالب فارسي مي باشد ! لطفا در صورت نصب اين سيستم قانون كپي رايت را رعايت كنيد

تذكر : در صورت ايجاد مشكل هيچ گونه مسوليتي را در قبال اين بسته نول شده نمي پذيريم. با سپاس مديريت آجاء نيوك

وقتی کار خلاف میکنید دیگه ادعا هم میکنید خیلی بده. شما که مسوول رفع مشکلات کاربران استفاده کننده از vbulletin نیستی فقط یک فایل میذاری و فکر میکنی داری خدمت میکنی!

این میشه تبلیغ واقعی از نظرشما؟
انگار چون ما ایرانی هستیم پس "حق" داریم از محصولی که دیگران ساختند رایگان استفاده کنیم و پز هم بدیم که "ما میتونیم!".

این که نشد منطق :)

آخرین ویرایش:

J4vad

Member
IranPardakht دوست گرامي خيلي جالبه ! من دوست نداشتم ادامه بدم اما مثل اينكه خيلي دوست داريد ادامه پيدا كنه !

ابتدا شما اگر مي گيد در اين شمسي مورد داره نمي دونم چرا براي خودتون نصب كرديد http://www.vbfarsi.com

در مرحله بعدي اصلا بحث فاروم اين نبود شما كه ادعاي خراب بودن مي كنيد چرا به اسم تاريخ شمسي به مردم قالب .... مي كنيد

دوست گرامي اولا به خودمان مربوط است كه در فاروم چي ميزاريم دوما نكنه شما نماينده هستيد از طرف VB تمامي دوستان لطفا براي بر طرف شدن ابهامات اين رو مشاهده كنيد

http://www.aja-nuke.ir/forum/showthread.php?t=19

IranPardakht واقعا براي شما و شخصيت شما متاسفم ! بنده با شما چطور برخورد كردم و شما چطور ........

با سپاس يا حق .:wink:

IranPardakht

Well-Known Member
این بحث رو تموم کنیم چون فایده ای نداره. من هم قصد ندارم مشکلی پیش بیاد بین ما.

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
مي گم چرا دقت نمي كنيد قسمت اول پست نوشته است كه ورژن 3.6 به بالا اما شما گفتيد كه از ورژن 3.5 استفاده مي كنيد.
پس طبيعي است كه كار نكند.
با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا