بیش از 300 عکس از نقاط مختلف ایران

Ali3D

Member
سلام به همگـــــــــــــــــــــــــــــــی
من هر از چند گاهی عکس هایی که از جاهای مختلف ایران می گیرم می ذارم تو سایت ام!
تا الآن بیش از 300 عکس از 11 شهر/استان مختلف در قالب 23 آلبوم در سایت ام گذاشتم !
Http://Ali3D.SpyMac.com

امید وارم خوشتون بیاد !
نظر فرامـــــــــــــــــــوش نشــــــــــــــــــــــــــــــــه

amir18

New Member
سلام امير آقا سايت ساده و قشنگي داشتي
عكسات هم بد نبود. اميدوارم از اينم بهتر بشه.
اگه وفت كردي به تبريز هم سري بزن تابستونا عصرهاي خنكي داره

reloto

Member
دوست عزيز شما لازم نيست براي خودتون اكانتهاي مختلف ايجاد كنيد و سايتهاتون رو با يكي تبليغ كنيد با يه اكانت ديگه از خودتون تعريف كنيد.
در ضمن مجيدآنلاين تريبون و محل تبليغاتي رايگان اعضا نيست.شما هم اگه قصد تبليغ سايتهاتون رو داريد مي تونيد يك مبلغي به مدير سايت پرداخت كنيد تا آگهيتون رو در جاي مناسب در سايت قرار بده.

Ali3D

Member
RezaPakzad گفت:
دوست عزيز شما لازم نيست براي خودتون اكانتهاي مختلف ايجاد كنيد و سايتهاتون رو با يكي تبليغ كنيد با يه اكانت ديگه از خودتون تعريف كنيد.

LOL

من انقدر بیکار نیستم که بیام اینجا هم واسه خودم تبلیغ کنم هم از خودم تعریف

RezaPakzad گفت:
در ضمن مجيدآنلاين تريبون و محل تبليغاتي رايگان اعضا نيست.شما هم اگه قصد تبليغ سايتهاتون رو داريد مي تونيد يك مبلغي به مدير سايت پرداخت كنيد تا آگهيتون رو در جاي مناسب در سايت قرار بده.

خیلی ببخشید من اشتباه کردم ! اشتباه از من بود ! حق با شماست !
بنده نباید انقدر خریت می کردم که وقت بذارم 300 تا عکس رو به صورت رایگان با کیفیت بالا بذارم تو سایت ام

حماقت از من بود که سعی کردم زیبایی های ایران رو هم به ایرانی ها هم به خارجی ها نشون بدم
اونقدری که از ایرانی ها تا الان خوردم از یه خارجی نخوردم!
تو همین یه سال تونستم چندیدن نفر خارجی رو بکشونم ایران تا سال بعد هم حدود 10 نفر به ایران میان !

من به منظور تجارت تبلیغ نمی کنم آقــــــــــــای محترم !
واقعا هم برای خودم و شما متاسفم !
برای محض اطلاع شما ! هدف از ساخت انجمن ها نشون دادن کار های افراد به همدیگست و به این کار تبلیغ بازرگانی نمی گن !

حرف آخر اینکه سعی کنید فرهنگ صحبت کردن در انجمن ها رو یاد بگیرید ! و به جای مدیر سایت صحبت نکنید !!!

آخرین ویرایش:

Ali3D

Member
فک نکنم مشکل بندویچ داشته باشه ! چون همین آلان من وارد سایت شدم !
چه پیغامی می ده؟
می تونید این آدرس رو هم امتحان کنید
http://Ali3D.SpyMac.Net

H-assan

Well-Known Member
RezaPakzad لطفا رعایت کنید و برای صحبتی که می کنید دلیل و مدرک داشته باشید من چک کردم و ادا شما غلت بود

علی جان عکس های جالبی بودن ممنون

reloto

Member
علي آقا من با توجه به اين نكته كه شما و دوست عزيزمون Amir18 توي يك ماه عضو شدين(شايد هم يك روز!!!!)و آقاي Amir18 توي چندتا تاپيك ديگه مثل
http://forum.majidonline.com/showthread.php?threadid=36029
از كساي ديگه كه براي بار اول پست كردن(توي همين ماه هم عضو شدن) و يه سايتي رو معرفي كردن تشكر بسيار فرمودن و حتي اشتباه اونها رو اصلاح كردن و توي اين مبحث هم به جاي اينكه از شما تشكر كنن از خودشون تشكر كردن!!!!!!
(توي لينك بالا موضوع به قدري تابلو هست كه اكانت اول يادش رفته لينك رو بزاره اكانت دوم با درايت بالا خودش منظور طرف رو فهميده)
اين شك من تبديل به يقين شد كه اين چندتا اكانت همش مال يك نفر هست.
به هرحال من با اينكه بسيار بعيد مي دونم كه حدسم اشتباه باشه از شما عذرخواهي ميكنم.

mmr

Member
سایتتون باز شد !
تبریک می گم عکس های قشنگی می گیرید ....
فقط اگه یه ذره رو سایتتون کار کنید عالی میشه !!!
موفق باشید

مصطفی

Ali3D

Member
@Amire18
از اینکه نظرت رو گفتی خیلی ممنون ، اتفاقاً خیلی دلم می خواد برم طرف تبریز ! مخصوصاً که دلم می خواد از ساعتی که اونجا هست عکس بگیرم
@mmr
مصطفی جان
خیلی ممنون از نظرت ، در مورد سایت حق با شماست خودم هم دلم می خواد یه سایت آبرو مند تر داشته باشم ولی زیاد از طراحی سایت سر رشته ندارم

@pro887

قربان شما کجا تشیف دارید اگه بشه چرا که نه ! اون طرفی هم یه سری می زنیم

mmr

Member
Ali3D گفت:
مصطفی جان
خیلی ممنون از نظرت ، در مورد سایت حق با شماست خودم هم دلم می خواد یه سایت آبرو مند تر داشته باشم ولی زیاد از طراحی سایت سر رشته ندارم

راستش اگه بخوای می تونم کمکت کنم !!
اگه خواستی یه پیغام خصوصی بهم بزن هم با هم بیشتر
آشنا بشیم هم در این باره صحبت کنیم !!!

مصطفی

Pooriya_Online

Active Member
عكسها اشكالات تكنيكي زيادي دارن...
بعضي عكسها زيادي تكراري هستن مثلا عكسهاي غروب بابلسر همه يه مدل با يه كادر...
ميتونم بدونم با چه دوربيني عكس ميگيريد و چند ساله اين كا رو به صورت جدي و به چه صورت انجام ميديد؟

Ali3D

Member
Pooriya_Online گفت:
عكسها اشكالات تكنيكي زيادي دارن...
بعضي عكسها زيادي تكراري هستن مثلا عكسهاي غروب بابلسر همه يه مدل با يه كادر...
درسته خیلی از عکس ها شبیه هم هستن همیشه مشکل داشتم کدوم عکسام رو بذارم نمی دونستم کدوم بهتره، به همین خاطر با اینکه خیلی ها شبیه هم هستن ولی باز هم گذاشتم تو سایت :oops:

Pooriya_Online گفت:
ميتونم بدونم با چه دوربيني عكس ميگيريد و چند ساله اين كا رو به صورت جدي و به چه صورت انجام ميديد؟

یه سال یه ماه می شه که عکاسی رو شروع کردم قبلش اصلاً عکاسی نمی کردم
دوربین ام هم:
Canon
PowerShot S1 IS

راستی منظورتون رو از کارم رو به چه صورت انجام می دم متوجه نشدم
از روی علاقه البته هنوز هم از این راه پولی در نیاوردم

Pooriya_Online

Active Member
ممنون از پاسختون...

راستی منظورتون رو از کارم رو به چه صورت انجام می دم متوجه نشدم
از روی علاقه البته هنوز هم از این راه پولی در نیاوردم

نه منظورم اين بود كه آيا رشتش رو توي دانشگاه دنبال ميكنيد يا آموزشگاههاي آزاد يا تجربي كه جوابم رو گرفتم و فكر ميكنم مورد آخري درست باشه... مثل خودم...

Ali3D

Member
راستش رو بخواین من نه واسه عکاسی و نه واسه مدل سازی 3 بعدی کلاس رفتم ولی اگه وقت کنم واسه عکاسی خیلی دلم می خواد برم کلاس

ویرایش :
نه تو دانشگاه هم دنبال نمی کم :cool:

آخرین ویرایش:

amir18

New Member
با تشكر از دوست گرامم :آقا رضا
از تيز بيني شما بسياردر شگفتم.D:
درمورد جوابيه شما اينو عرض كنم كه تو اون آدرسي كه شما گفتيد من قبلا نوشته اي‌از عضوshhezbollah با عنوان اينترنت رايگان خونده بودم كه همون سايتي رو كه يادشون رفته بود لينك بدن معرفي كرده بودند منم اون موضوع يادم بودو آدرس سايت نوشتم
موضوع دوم اينكه اگه از لحن اينجانب خوشتون نيومده از اين به بعد عوضش ميكنم. بهتر خون خودتونو كثيف نكني.
با تشكر از مدير انجمن بخاطر رفع سوء تفاهم بوجود آمده.

جدیدترین ارسال ها

بالا