به کدوم نرم افزار تدوین رای می دید؟

به کدوم نرم افزار تدوین کامپیوتری رای می دید؟

• ادیوس

رای: 69 33.0%
  • پریمیر

رای: 102 48.8%
  • لیکوئید

رای: 35 16.7%
  • فاینال کات

رای: 24 11.5%
  • سایر

رای: 17 8.1%

• مجموع رای دهندگان
    209

RezadivX

New Member
من 6 سال هست با پریمیر کار میکنم اما 2 سالی هست که ادیوس رو هم کار میکنم .
محیط خوبی داره . اگه شورت کاتاشو حفظ باشی راحته و خیلی سریعتره .
بیشتر ادیوس را ترجیح می دم و راحتترم و لی تو premiere سرعت عمل بیشتری دارم .

shahrammmmm

New Member
عشق است پریمیر

البته اشتباه نشه که چون عشق پریمیرم ازش تعریف می کنم.
ولی خداییش تو کار تلویزیونی حداقل با امکانات برودکست ایران ، این نرم افزار از همه بهتره.
چون هم سریعتره و هم فضایی داره که اصلا درک ساده ای میخواد واسه کار کردن باهاش.
البته مزایای بسیار دیگه ای هم داره ، مثل سازگاری با نرم افزارای پر کاربرد دیگه تو کار تلویزیون مثل فوتوشاپ ، افتر افکت ، ادوبی اودیشن و ... که خیلی کار رو راحت تر میکنه.
البته نرم افزارای دیگه هم مزایای خودشون رو دارن ، ولی پریمیر تو کار تلویزیون از همه بهتره.
مخصوصا وقتی که برنامه دیر شده و قراره که با عجله تدوین بشه که به پخش برسه.

composite

New Member
من 8 ساله که با محصولات پیناکل کار می کنم .مهمترین معضل برنامه های ادیت ویدئویی مرحله رندرینگ است اما در لیکوئید بخاطر رندر همزمان داشتن سرعت کار و در نهایت خروجی گرفتن را بالا میبره.....ضمنا سخت افزار یا همون باکسی که داره خروجی تصویر باکیفیتی نسبت به بقیه سخت افزار ها داره .......قدرت ساخت dvd و منوهای مربوطه بسیار متنوع و قوی است.....خروجی صوتی 5 به 1 و غیره

aliakbardehghan

New Member
دوستان سلام
هر برنامه ای کارایی خودش رو داره ب نظر من با ابتدای ترین برنامه ها هم میتوان تدوین کرد اما اینکه شگردها و طرفندهای خاص سینما
با چه نرم افزاری بهتر وسریعتر انجام بگیرد مهم است پس هربرنامه ای کارایی خودشوداره اگر دقت کنیم بهترین برنامه واسه عروسی پریمیره چون تمومی کلیپها واسه اون ساخته شده است . ولی خیلیها فیلمهای عروسی رو با این دو نرم افزار تلفق میکنن یعنی با پریمیر کلیپ میسازند و با ادیوس فیلم و میکس میکنند .

حسین کاشانی

Active Member
پریمیر

یه نکته : هر کسی که تدوین رو با یه نرم افزار حرفه ای شروع می کنه تا آخر عمرش میگه که اون بهتره
من می گم هر کدوم از نرم افزارها معایب و محاسنی دارند که بسته به کاری که که یه تدوین گر از اون نرم افزار انتظار داره یکی میشه نرم افزار خوبه و اون یکی میشه بده

ولی انصافا پریمیر محاسنش خیلی بیشتر از معایبشه

ssdsajad

Active Member
من میگم محصولشرکت adobe
چون یه شرکتیه که هیچوقت کم نخواهد آورد از سایرین
حتی اگه یه مدتی نسبت به بقیه کم بیاره
بازم به اوج میره
adobe شوخی بردار نیست !

ali-jamshidi

New Member
دوستان من از یک نرم افزار تدوین صدا استفاده میکنم خیلی راضی بودم ازش همیشه جواب کار های ویرایش فایل صوتی رو برام راه انداخته، اسم نرم افزار MC FUN Soft Audio هست امیدوارم به کارتون بیاد من برم نرم افزار هایی که گفتید رو دانلود کنم ببینم جی هستند، تشکر

kamranik22

New Member
خب من پریمیر کار می کنم البته نه حرفه ای اما برای اضافه کردن یه لوگو به یه بخش از فیلم مشکل دارم واقعاً.... 200 بار باید برم تو فوتوشاپ جای لوگو رو توی یه صفحه ی پی ان جی بزرگ تغییر بدم تا وقتی میندازمش روی فیلم جاش جور در بیاد.....
البته احتمالاً راه آسون تری داره ولی من بلد نیستم!
ولی کلاً دوست دارم بدونم میشه باهاش لوگوی متحرک هم درست کرد یا نه؟!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا