بهترین مرورگر از نظر شما

بهترین مرورگر کدام است؟

• Internet Explorer

رای: 18 10.2%
  • Mozila FireFox

رای: 112 63.6%
  • Opera

رای: 44 25.0%
  • MSN Explorer

رای: 2 1.1%

• مجموع رای دهندگان
    176

A.S.Roma

New Member
سلام
اگر مشكلات opera با تنظيمات java نبود مي گفتم opera ولي....
الان fireFox فوق العاده است.

oxygenws

Active Member
Ie 7 هم می گن بد نیست..البته من هنوز با هاش کار نکردم
دقیقا می گن بده!!!
همچنان هیچ استانداردی رو رعایت نکرده!!!!! و ie7 با این همه سر و صدا هنوز بدترین مرورگر دنیا از لحاظ رعایت کردن استاندارد هاست!!

پيش فرض
MSN Explorer
هر کی ناراضیه بره بیرون!!!
lol
همچنان هیچ استانداردی رو رعایت نکرده!!!!! و ie7 با این همه سر و صدا هنوز بدترین مرورگر دنیا از لحاظ رعایت کردن استاندارد هاست!!
بد جوري موافقم !!
چون موقع طراحي زرتي زرتي بايد Preview گرفت كه نكنه يه استايلو نتونه بخونه!
ولي فكر كنم(مطمئن نيستم) IE7 سرعتش بيشتره :-?

alireza-metal

Active Member
راستش من از همون موقعی که اولین ورژن fire fox اومده دارم ازش استفاده میکنم و ie رو انداختم دور و کلا دیگه باهاش کار نمیکنم --- چون fire fox چیزی کم نداره و زود به زود update شد و مشکلاتش برطرف شد و با حجمی مناسب و کاملا رایگان و پشتیبانی بسیار بسیار قوی از همه لحاظ و plugin های بسیار زیاد آن و ..... --- تجربه میگه فقط fire fox --- اگه دوست دارید راحت باشید و بدون مشکلی تو web گذر کنید بهترین browser همینه و شکی نیست و هیچ بحثی جایز نیست--- اونائی که تاحالا استفاده نکردن حتما از این به بعد استفاده کنن و لذت ببرند -

چون تا موقعی که fire fox هست هیچ مرورگری ارزش ندارد و جایز نیست

VAHID216

مدیر بازنشسته
چرا ما ياراني ها عادت داريم اول دعوا كنيم بعدش حرف بزنيم مثل شاا winsent جان عزيز. كلا تمام اين دعوا ها سر IE هست كه بدرد نمي خوره . اين مهمه نه چيز ديگه. فاير فاكس هم الان همين امروز صبح نسخه RC3 داد بيرون كه جاوا و همه چيز رو پشتيباني مي كنه و كلا خيلي بهبود پيدا كرده از نظر كاررايي. هر كي ادعايي داره منطقي بيان كنه نه مثل بچه ها فقط فلا فقط فلان دوست نداري بيرون!!! كمي بچه گانه نيست؟!!!!!!!!!

oxygenws

Active Member
fireFox ... opera ...maxthon ... Mozilla ...MSN Explorer ... PhaseOut و بقيه اين مزخرفات (البته بدون دعوا دارم مي گم) يک پوسته بيشتر نيستند و بدون وجود IE هيچيک کار نخواهند کرد... يعني به معناي حقيقي حقه و ترفند...
حال مي ماند Netscape ... بله صد در صد مستقل است...
تخصص شما من رو کشته...
opera و فایرفاکس و موزیلا سوییت هر سه موتور های مجزایی دارند.

این چندمین باره که از شما پست های بیهوده و بدون بار علمی (انحراف!) می بینم! بهتره بیشتر در زدن پست هات دقت کنی...

Esi2260

Member
فقط Opera

اما دلایل:

پرسرعت ترین Browser دنیا
امن ترین Browser دنیا
کامل ترین Brwoser دنیا در مورد CSS

و در نهایت محیط کاری بسیار ساده این Brwoser

تا بعد

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما خيلي باحالي من دارم خيلي دوستانه مي گم اگر firefox وابسته به IE هست واقعا چه طور روي لينوكس هست خدا كنه ديگه نگيد لينوكس چيه اونم مال ويندوزه :D . دوست من شما يكم نياز به اطلاعات بيشتري داريد تا نظر بديد:eek:
موفق باشيد

zfarhad2003

Member
بسيار متاسفم از اينکه...
fireFox ... opera ...maxthon ... Mozilla ...MSN Explorer ... PhaseOut و بقيه اين مزخرفات (البته بدون دعوا دارم مي گم) يک پوسته بيشتر نيستند و بدون وجود IE هيچيک کار نخواهند کرد... يعني به معناي حقيقي حقه و ترفند...
حال مي ماند Netscape ... بله صد در صد مستقل است...
باور نداريد ؟ يک بار کلک IE را از روي سيستم عامل هاي در پيتي کرک شده بکنيد !!! ببنيد کدام يک از اين ها که بر سر ان جنجال راه انداخته ايد مثلا همين مجيد آنلاين را باز مي کنند.
(طوفان خنده ها)
پروتکل هاي ماکروسافت رو هم از ياد نبريد در خصوص IE و ضريب امنيت ... حالا يک زيبايي و کار بر پسندي پوچ رو هم به اين مبحث ... متاسفم از اين همه ظاهر فريبي.
(طوفان خنده ها)
بابا شما عجب معلوماتی دارید من که تا حالا جک به این بزرگی نشنیده بودم.
یه سوال کوچیک دارم (شما که این همه اطلاعات دارید)
فایرفاکس بدون IE در لینوکس چطور اجرا میشه؟؟؟ در حالی که به گفته شما فقط یک پوسته است؟؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
فر هاد جان اينا به كنار اين دوست از بس اطلاعات داره داره مي تركه نمي دونن كه اين ها علاوه بر اينكه شركت هاي جدايي هستن كه توليد مي كنن.. اينا به كنار اين شركت ها سورس Ie رو از كجا آوردن شما كه آخر مخ هستي اين رو بايد بفهمي كه كدهاش رو ماكروسافت به هيچ كس نمي ده. پوسته اين آخر جك هست . اين ها اصلا به كنار الان بچه هاي مجيد انلاين به پلوفوسور بودن شما پي بردن. ببخشيد شما مال امين آباد نيستيد؟

oxygenws

Active Member
ليناکس...بروسر... حقه هاي Firefox متاسفانه در اون هم هست
واقعا سواد شما بالاست :)

به نظر مي رسه که مجيد انلاين ديگر مثل سالهاي گذشته بار علمي مطلوب نداره و بيشتر گفتگوها سليقه اي و تحت تاثير احساسات رد و بد مي شه...افسون
من شخصا ممنون میشم ما جاهل ها رو به حال خودمون رها کنی و دیگه تو این انجمن پستی ننویسی...
امیدوارم دیگه پستی از شما نبینم!!!

alireza-metal

Active Member
آقای ojayee شما واقعا آخرشی و اگه اشتباه نکنم سازنده و پدر IE

این صحبت هائی که کردید در مورد fire fox و .... که پوسته هستند جای دیگه نگید که کلی براتون .... !

در ضمن شما هیچ حقی ندارید که بدون اطلاعات کافی و درست اطلاعات غلط اینجا بنویسید و بر روی اشتباه خودتون که دلیلش هر چی میتونه باشه اصرار کنید و حاضر به قبول حرف درست نباشید --- واقعا که عجیبه

و مسئله دوم اینکه برخی کاربران که ممکنه حتی تعداد بسیار بسیار کمی هم باشند بدلیل اینکه این رو دیگه هر بچه ای هم میدونه گمراه بشنوند و اطلاعات غلط از اینجا کسب کنند و جای دیگه انتشار بدن !!!

خلاصه که هیچ موقع بدون اطلاع کافی پست بیخود نزنید

VAHID216

مدیر بازنشسته
alireza-metal قربون ادم با شعور ..... اينو كه ديگه هر بچه دو ساله اي درك مي كنه حرف شما به پايه اساس هست

AMiR

Active Member
سلام
عجب دعوايي اينجا! بگم بچه ها بيان جدا كنن؟
167.gif

خوبي عليرضا جان! اي ول با حرفت حال كردم!
174.gif

ولي خداييش من كه طرفدار IE بودم! ولي وقتي با FireFox آشنا شدم ديگه نشد ولش كنم! يعني الان 3-2 ساله كه طرفIE نرفتم!
اگه هم مي بينيد FF با بعضي صفحات مشكل داره ،اين ضعف طراحه صفحه است كه صفحه رو با IE تست كرده!نهFF

ميگم حالا Oxygenws ! بايد اكانت خودت رو ببندي نه؟
275.gif
(شوخي)

جدیدترین ارسال ها

بالا