بهترین مرورگر از نظر شما

بهترین مرورگر کدام است؟

• Internet Explorer

رای: 18 10.2%
  • Mozila FireFox

رای: 112 63.6%
  • Opera

رای: 44 25.0%
  • MSN Explorer

رای: 2 1.1%

• مجموع رای دهندگان
    176

sepi90

Member
یکی از ایرادات فایر اینه که هر بار بازش کردم چند ثانیه ای کل سیستم هنک میکرد ( با رم 2 گیگ )

محسن جان ، این مشکل سیستمته بیشتر تا مشکل نرم افزار .:)

i2ir

New Member
بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام

[FONT=&quot]بهترین سایت ارایه دهنده دامین رایگان با پسوند دات کام[/FONT]
[FONT=&quot] http://i2ir.com[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]سایت من درون ایران یا همان آی تو آی آر بهترین و قویترین سایت[/FONT]
[FONT=&quot] ارایه دهنده دامین یا همان ساب دامین رایگان است که به کاربران[/FONT]
[FONT=&quot] دامین رایگان با پسوند دات کام میدهد [/FONT]
[FONT=&quot]از دیگر قابلیتهای این سایت میتوان به مدیریت تبلیغات توسط خود کاربر[/FONT]
[FONT=&quot] نام برد و ثبت بسیار راحت و آسان دامین و از همه مهمتر استفاده از[/FONT]
[FONT=&quot] قویترین و سریعترین سرورهای آمریکایی و امنیت بالا سایت لازم به ذکر[/FONT]
[FONT=&quot] است که سایت بر خلاف دیگر سایتهای ارایه دهنده دامین رایگان [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]دامین شما را در صورت نداشتن بازدید مسدود نمیکند[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]من که ازش رازیم دامین من در این سایت اینه می توانید بازدید داشته باشید[/FONT]

[FONT=&quot] www.bb.i2ir.com [/FONT]​

mortezapixel

New Member
مرورگر گوگل يادتون رفت Google Chrome

سلام

مرورگر گوگل يادتون رفت

به نظر من كه مرورگر خوبيه چند وقت بيشتر نيست كه ازش استفاده ميكنم ولي ازش راضيم .

گوگل كروم خيلي مرورگر توپيه چند وقت ديگه رو دست همه مرورگر ها ميزنه

مي تونيد اين مرورگر توپ رو از اين جا دانلود كنيد .

لينك دانلود (رپيدشير)
لينك دانلود نسخه Portable (بدون نياز به نصب و قابل حمل)

:paint::paint::paint::cool::cool:

EMIRATES

Active Member
سلام

مرورگر گوگل يادتون رفت

به نظر من كه مرورگر خوبيه چند وقت بيشتر نيست كه ازش استفاده ميكنم ولي ازش راضيم .

گوگل كروم خيلي مرورگر توپيه چند وقت ديگه رو دست همه مرورگر ها ميزنه

مي تونيد اين مرورگر توپ رو از اين جا دانلود كنيد .

لينك دانلود (رپيدشير)
لينك دانلود نسخه portable (بدون نياز به نصب و قابل حمل)

:paint::paint::paint::cool::cool:

با سلام

ولی فکر کنم حالا حالا ها باید بدو ئه تا بتونه تو لیست مقایسه با اپرا برسه.

چون دقیفا 2 -3 روز بعد از انتشارش 4 عدد باگ داشت.

با تشکر.

majid2x

Active Member
توی آخرین نتایج :

1. فایر فاکس ( برترین )
2. اپرا ( پرسرعت ترین )
3. اینترنت اکسپلورر ( ایمن ترین )

البته 1 . 2 . 3 رده بندی کلی هست با تمام خصیصه ها ولی من بهترین صفت هر مرورگر نسبت به بقیه رو هم نوشتم .

توی رده بندی اپل سافاری و چند تا مرورگر دیگه هم خیلی به ie نزدیک بودن.

من هنوز هم اپرا رو به بقیه ترجیح می دم و نظرم اینه که اینترنت اکسپلورر اشغال ترینه ، یه نیگا به کل مرورگر ها بندازید خودتون می فهمید.

mohsen_online_007

Active Member
من نظرم عوض شده !
به فایر فاکس و بعد به اپرا روی آوردم ..
از اپرا نا امید شدم چون در سایت هایی مثل کلوب مشکل پیدا میکنه، ولی تا حالا با فایرفاکس در هیچ سایتی به مشکل بر نخورده ام :)

microdl

Member
Internet Explorer 8

IE7 کلی مشکل داشت 6 هم قدیمی بود ولی 8 بهترین مرورگر هست و تو تمام آزمایشات سربلند بیرون اومده بخوصوص آزمایش امنیتی
و سرعتش هم بیشتر از فایرفاکس 3 هست :)

امکاناتش هم عالیه مثلا اگر بخواهید یک سایت رو به favorite bar اضافه کنید تو فایرفاکس باید drog & drop بشه ولی تو اینترنت اکسپلورر
با زدن یک دکمه این کار صورت میگیره :green:

:oops:

همه اش یه جایی به کار می اید مثلا توی کافی نت ها بهتر ه از اپرا و ... بجز اینتر نت اکسپلورر باشه خوبه ولی توی خونه همون اکسپلورر

mohsen_online_007

Active Member
زندش کردم :D
راستش این ie8 رو هم دارم من. .
وقتی مرورگر دیگه ای باز باشه خیلی کند عمل می کنه مخصوصاً توی ایجاد تب
(2 گیگ رم، وین 7 )

O.K

New Member
من با تمام مرورگرها به صورت فنی در یک زمان طولانی کار کردم این رتبه ها نظر شخصیم و بر اساس تست های زیاد از هر لحاظه و فقط سرعت رو ملاک قرار ندادم .

1 - فایرفاکس 3.5.2
2 - سافاری 4.0.3
3 - گوگل کروم 4.0.202.0 Dev
4 - اپرا 10.0 ساخت1733 RC
5 - اینترنت اکسپلورر 8 بتا 1

توضیح اینکه من تعصب خاصی بر روی مرورگری ندارم و مرورگری رو که در همه آزمونها از جمله سرعت ، امنیت ، کارایی ، مطابقت با تمامی زبانهای برنامه نویسی تحت وب و زیبایی برتر ببینم اون رو به عنوان برتر انتخاب میکم
(مرورگر اپرا هنوز در حالت آزمایشی هست و در آینده با سرعت بالاتری ظاهر میشه و این تست در حال حاضر ملاک کار بنده هست)

توضیحات اضافه بر سازمان !

اولش که اکثراً با اینترنت اکسپلورر کار رو شروع کردن و من آخرها هم برای اینکه ظلمی در حقش نشه باهاش کار کردم :D
من یه مدت طولانی با اپرا کار میکردم (ذخیره صفحات و لود سریعتر یک صفحه مرور شده گجتهای زیباش از جمله feed fish و ... و در حال حاضر هم موتور جدید مرور و فشرده سازی صفحات) بعد با فایرفاکس یه ور حسابی رفتم و به خاطر هزارن خوبیش از جمله اکستنشن هاش ، سازگاری بالا با هر سایت و قالبی و..... انتخابش کردم بعد از یک مدت سافاری رو امتحان کردم و به نظرم با هیچ مروگری و اکستنشنی نمیشه تجربه لذت تاپ سایت و بوکمارک فوق العاده سافاری رو تجربه کرد به همراه سرعت بالاش ولی همونطور که دوستان سافاری کار میدونن ناسازگاریهایی مثل هنگ در ابتدای باز کردن یک سایت ، نا سازگاری با زبانها و قالبهای سایتهای مختلف و چندی پیش با زبان فارسی و ... باعث شد یه تفعلی به کروم هم بزنم که دیگه بجز سرعت که خیلی هم چشم گیر نیست چیز جالبی توش ندیدم .
این نکته رو هم بگم که من مرورگرهای بالا رو در اکثر سیستم عاملهای ساپورت شده مثل رد هت ، ابونتو ، دبیان ، مک ، اکس پی ، ویستا ، سون و ... امتحان کردم و با اختلاف کمی از لحاظ سرعت و زیبایی جابجا میشدن و این امتیاز من به مرورگرهای بالا روی سون rtm 7600 هست (در حال حاضر با دو مرورگر "فایرفاکس" و سافاری کار میکنم که انتخاب خیلی از کار درستهاست:idea: )

آخرین ویرایش:

mohsen_online_007

Active Member
بهتر اینه که چند مرورگر برایکارهای مختلف داشته باشی ..
من ترجیحاً برای گرفتن گالری یک سایت از اپرا استفاده می کنم ..
برای انجمن ها از فایر فاکس
برای سایتهای دانلود با ie
برای سرچ در گوگل با کروم !

O.K

New Member
just opera
baba mozila ke bedard nemikhore . Ba filter shekan aslan nemishe bahash kar kard.

تخصصی نظر بدین بد نیست قرار نیست هر کسی بنا بر تعصب و کار با یک مرورگر مرورگرهای دیگه رو بدرد نخور بدونه !
فایر بالاترین سازگاری رو با تمام وبسایتها و نرم افزارها از قبیل فیلتر شکن ها داره

mohsen_online_007

Active Member
اتفاقاً من با همین موزیلا انواع فیلتر شکن هارو امتحان کردم و همین الانم با فیلتر شکنم که وبگردی می کنم ..

leomostafa

New Member
منم اول از ie استفاده می کردم ولی یه مدت کوتاه از فایر فاکس استفاده کردم و فهمیدم فایر فاکس چیه

به نظر من هیچ مرورگری جای فایر فاکس رو نمی گیره

shpoppy

New Member
من از اپرا استفاده نکردم ولی بین فایر فوکس و اکسپلورر ، اکسپلورر بهتره.

آخرین ویرایش:

winsent

Banned
این تاپیک هنوز هم زنده است...!!! :shock:
--------------------------------------------------------------------
راستی بچه ها کسی هست که از MSN Explorer الان استفاده کنه...؟!
من تا چندوقت پیش (2 سال!) ازش استفاده میکردم و خیلی راضی هم بودم و میتونم به جرات بگم تو شکل و قیافه و سرعت یه سر گردن از همه مرورگرها حتی فایرفاکس بالاتره اما جدیدا که میخوام استفاده کنم مایکروسافت میگه پولی شده, درسته...؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا