بهترين آنتي ويروس

Reza500

Member
به نظر من بهترين آنتي ويروس كوئيك هيل است چون من با همه آنتي ويروس ها كار كردم اين آنتي ويروس هم از نظر سرعت اسكن و سرعت update و هم پيدا كردن ويروس خيلي خيلي بهتره اگه شك داري امتحان كن مي توني از سايت www.qhl.ir دانلود كن و با هم مقايسه كن
هر كي مي خواد از اطلاعاتش محاقظت كنه يا در برابر هكرها در امان بمونه اين مطالب را بخواند
جديدن يك آنتي ويروس نصب كردم كه واقعاً توپه توپه كه اسمش quick heal است.
و از آنتي ويروس هاي قبلي كه نصب كردم خيلي خيلي بهتره
نصبش كه سه سوت تمام مي شه
سرعت اسكنش خيلي خيلي بهتره
مانند آنتي ويروس هاي ديگه (Nortonو...) سرعت سيستم را كند نمي كنه و سيستم همان سرعت قبلي خود را داره
McAfee Norton Quick Hea l
* سرعت اسكن 2567 Kb/sec 1829 Kb/sec 3671 Kb/sec
Quick Heal داراي سريعترين موتور اسكن منحصربفرد مي‌باشد. كه موجب افزايش قابليتهاي سيستم شما مي‌شود.

** زمان پاسخگويي 12 ساعت 14 ساعت 7 ساعت
سرعت بروزرساني Quick Heal در مواجهه و خطر جديد (كرم، ويروس و...) مقايسه با رقبا سريعترين مي‌باشد و اين شانس آلودگي را كاهش مي‌دهد.
* بروزرساني هفتگي 1 تا 2 2 تا 3 4 تا 5
QH سريعترين زمان بروزرساني و انتشار نسخه در قياس با رقبا
بروزآوري همزمان خير بلي بلي
Quick Heal ONLINE protection به صورت اتوماتيك بروزآوري‌ها را از RAM دريافت كرده و بدين صورت از خطرهاي جديد بدون ريست كردن سيستم محافظت مي‌كند
بروزرساني مجتمع خير خير بلي
تمامي ماژولهاي QH شامل تعاريف + موتور + ورژن بروزرساني مي‌شود. بنابراين شما را با مهياكردن آخرين تكنولوژي محفاظت، مطمئن مي‌سازد.
اسكن هوشمند حافظه خير خير بلي
QH قابليت داراي drill down جهت موقعيت‌يابي سريع فايلهاي مخرب را دارا مي‌باشد و در صورت امكان، ويروس را در حافظه خودش مي‌كشد. يك راه هوشمند و ساده براي ضدعفوني كردن سيستم شما.
سرويس مسنجر خير خير بلي
كاربران QH از همه پيشرفت‌هاي جديد، وقوع ويروس جديد، وصله‌هاي (patches) ويژه دردسترس، و اقدامات احتياطي و... آگاه مي‌شوند
حسگر (يا معادل) خير خير بلي
كرم‌ها (Worms)، تروجان‌ها (Trojans)، بكدورها (Backdoors) يا هر برنامه مشكوك را رصد مي‌كند كه اين يك مزيت اضافي به آنتي‌ويروس اضافه مي‌كند.
*** فايروال خير خير بلي
از كامپيوتر شما در برابر هك كردن فرد يا ماشين ديگر محافظت مي‌كند

Reza500

Member
- همانطور كه ديديد هفته اي 4 تا 5 بار update مي كنه و شما وقتي به اينترنت وصل شويد به صورت اتوماتيك و با سرعت خيره كننده اي update مي شه نسخه نرم افزار آنتی ویروس بدون نصب مجدد هم update مي شه
اگر شك داريد امتحان كنيد
من خودم چند وقت پيش سيستمم ويروسي شد با اين كه mcafee نصب بود نتونست اي ويروس ها را شناسايي كند اما اين آنتي ويروس رانصب كردم در هر درايو 5 الي 6 ويروس را شناسايي كرد و مشكل سيستمم حل شد.
دو موسسه ويروس شناسي در جهان هستند كه به نامهاي Virus Bulletin و Checkmark كه اينها هر ماه تمام آنتي ويروس ها را با ويروس هاي است تست كرده و گواهينامه بين المللي اعطا مي كنند كه من خودم به سايتش رفتم quick heal اول بود و جالب اين كه در ماه گذشته mcafee نتونست تائيديه اين موسسه را بگيرد
و آدرس سايتشان www.virusbtn.com و www.checkmark.com
- اين آنتي ويروس يه تكنولوژي منحصر به فردي داره كه هيچ كدوم از اين آنتي ويروس ها در جهان ندارند تکنولوژی انحصاری DNA Scan (شناسايي ويروسهاي ناشناخته، ژنهاي Malware، كدهاي مخرب، كرمها - مشابه تست DNA انساني)
اين تكنولوژي باعث مي شه كه ويروس ها را از عملكردشان در سيستم هاي شخصي تشخيص دهد نه از اسم و پسوند ويروس ها مثلاً يه ويروس ناشناخته اي در سيستم در حال خرابكاريه (پاك كردن فايلهاي اجرايي) اين آنتي ويروس نه روي اسمش بلكه از روي عملكردش آن را شناسايي و از بين مي برد

Quick Heal تونسته جايزه VB100% را از موسسه Virus Bulletin با موفقيت در شناسايي همه ويروسهايي كه در طي تست تطبيقي محصولات آنتي ويروس منتشره در "In-The-Wild" دريافت كند.
نتايج اين آزمايش كه بر روي نسخه تجاري سيستم عامل 64 بيتي ويندوز ويستا (Microsoft Windows Vista X64 Business) انجام شد در آگوست 2007 (مرداد 1386) در مجله معتبر Virus Bulletin انگلستان منتشر شد.
نتيجه رقابت بهترين آنتي ويروسهاي جهان در نمايشگاه بين الملي سبيت آلمان
1- Quick Heal 2- Bit Defender 3- Kaspersky 4- AntiVir 5- F-Secure 6- AVG 7- Sophos 8- Trend Micro 9- Norman 10- Avast 11- ETrust-INO 12- Symantec
آدرس سايتش WWW.PCMAG.COM

اگه نسخه آزمايشي اين آنتي ويروس را مي خواهيد به سايت www.QuickHeal.com مراجعه كنيد و اطلاعات دقيق تري را كسب كنيد.
جديدن تو ايران يه شركت نمايندگي اش را گرفته و به راحتي مي تونيد از آن خريد كنيد

AMIR-ASHERI

Member
آقا رضا مطمئنی اشتباه نمی کنی؟
اینطور که شما نوشتی NOD32 و کسپر این وسط نخودن!خیلی خیلی تعریف کردی!در مورد VB100% هم زیاد بهش دل نبند!
بعضی از این شرکت های آنتی ویروس با نشان دادن این علامت
vb100logo-small.gif
می خوان کاربراشون رو قول بزنن!که آنتی ویروس ما تمامی ویروس ها رو میشناسه!
البته این نشان کاملا معتبره ولی آنتی ویروسی که این نشان رو هم گرفته نمی شه گفت بهترینه!
هر ماه 4000 هزارتا ویروس پخش میشه!این تست هر 2ماه یک بار انجام میشه!که حدود8000 کد مخرب پخش شده!و تنها حدود 2000 تای آن رو تست می کنند!یعنی نشانVB100% تنها برای 2000 تا کد مخرب است!در حالی که 8000 تا کد نوشته شده در این 2 ماه!
هر آنتی ویروسی که این cert رو هم داشته باشه نمیشه کفت بهترینه!پس قولش رو نخورید please
اگه می خواید آنتی ویروس خوب انتخاب کنید!ببینید که نتیجه تست های انجام شده روش مثل سایت هایhttp://av-test.orgچگونه بوده!
این آنتی ویروس رو هم من تا حالا اسمش رو هم نشنیدم که گفتی!
اصلا درست نیست این رو با macafee مقایسه کنی!هر چند macafee زیادد قدر تمند نیست ولی...
+
در حال حاضر به نظر من بهترین آنتی ویروس(البته از نظر خودم) NOD32 هستش!بالاترین هوش مصنوعی!قادر هست بیشتر ویروس هارو شناسایی کنه!!خیلی سریع اسکن می کنه و...
سرعت سیستم رو هم اصلا کاهش نمیده!
بعد اوون کسپر هستش!
البته یه آنتی ویروس نمی تونه همه وبروس هارو شناسایی کنه!
من دو تا آنتی دارم!
آنتی اصلیم NOD32 هستش! و دوم کسپر که همیشه disable هستش!فقط در مواقعی که می خوام اسکن کنم یه بار دیگه با کسپر،enable میشه!و بعد دوباره[bye]

Reza500

Member
امير جان من كه اين مطالب را نوشتم همينطوري كه نگفتم من تمام آنتي ويروسها را نصب و امتحان كردم كاسپراسكاي كه اصلا صحبتش نيست انقدر سيستم را كند مي كنه كه نگو تو براي امتحان هم شده يك بار نسخه آزمايشي ان را نصب كن تا متوجه شي سرعت آپديت آن تا 4 دقيقه بصورت اتوماتيك و سرعت نصبش كه 3 سوته و اصلا سرعت سيستم را كند نمي كنه و سرعتش از ناد32 بيشتره براي اطلاعات بيشتر برو به http://bestantivirus.blogfa.com

AMIR-ASHERI

Member
رضا جان ممنون...
اینجا دیگه بحث تژاد پرستانه میشه:دی قبول دارم کسپر کنده (که خودم طرفدار nodهیتم) ولی خیلی طرفدار داره! قدرتش هم از نتیجه تستهاش میشه فهمید(البته باشم هیچی MOD32 نمیشه!!! این آنتی ویروس توسط www.av-test.org ,http://av-comparatives.orgتست شده؟!
نتیجش رو میشه لینک بدید؟!تنها در صورتی که توشط اینا تستشون رو دید میشه نظر داد!بعیید هم می دونم قدرت داشته باشه!
تازه تشتش هم باید در آزمایشگاه های تخصصی تست بشه!کمپانی هایی مثل کسپر که 10 سال سابقه دارن بازم زیاد قوی نیستن!!!
نتيجه رقابت بهترين آنتي ويروسهاي جهان در نمايشگاه بين الملي سبيت آلمان

1- Quick Heal 2- Bit Defender 3- Kaspersky 4- AntiVir 5- F-Secure 6- AVG 7- Sophos 8- Trend Micro 9- Norman 10- Avast 11- ETrust-INO 12- Symantec
شرط می بندم خالی بستن! شما باور نکن

آخرین ویرایش:

Reza500

Member
نمايشگاه سبيت آلمان

اين هم مدرك كه گفته بودي كه خالي بنديه كه در زير آن آدرس سايت است (عكس تابلو تبليغاتي بيتدفندر در سبيت 2007 آلمان) در ضمن آن لينك هاي تو دادي بودي همه شركت هاي تجاري است نه موسسات معتبر بين المللي و با مبلغي پول رده بندي عوض مي شه اين را گفتم تا بدوني كه به اين سايت ها اعتماد نكني . تو اول برو نصبش كن بعد ببين چقدر بهتر از آنتي ويروس هاي ديگه است. از همه بهتر سرعت آپديت و سرعت اسكن و بوت ويندوزه (اول برو نصبش كن بعد بيا مقايسه كن)
attachment.php

پیوست ها

• Cbit2007.jpg
    Cbit2007.jpg
    86.8 کیلوبایت · بازدیدها: 70

javad697

New Member
Nod32

Nod32 خیلی سبک هست و سرعت سیستم رو نمیگیره و لی نیمیدونم چرا اینقدر ساده هست؟
یه خورده تجملی تر بود شاید بیشتر طرفدار میداشت!

آخرین ویرایش:

Reza500

Member
ولي سرعت اسكن nod32 خيلي كنده. من خودم روي يكي از ويندوزهايم نصبه. quick heal را نصب كردي؟ يكبار نصب كن براي هميشه مشتري مي شي!!!! داراي 2 نسحه هست يكي desktop plus 2007 و ديگري Total security 2007. هر دو نسخه را كه نصب كني نه تنها سرعت سيستم را كند نمي كنه بلكه سرعت اسكنش فوق العاده است. فقط توتال يك سري امكانات بيشتر داره، راستش را بخواي من خودم نصب كردم اما از امكانات اضافي اش را چك نكردم. اگه اطلاعات بيشتري مي خواي يك سري بزن به سايتشون www.quickheal.com در ضمن توي عصر ارتباط خوندم كه يكه شركت ايراني هم نمايندگي اش را گرفته شايد بتوني از توي سايتشون توضيحات فارسي اش را بگيري. www.quickheal.ir
اگه اطلاعات جديدي پيدا كردي بذار همينجا ما هم بخونيم.

vahid_b

Member
من واسه یکی از ذوستام که کافی نت داشت و طبعا بیشتر ویروسی میشد تمام آنتی ویروسهای موجود را نصب وامتحان کردیم.
هیچ کدوم به خوبی NOD32 نبود.

شدیدا پیشنهاد میشه eset NOD32

Reza500

Member
دوستان مثل اينكه هنوز Quick Heal را امتحان نكرديد. من و چند تا از دوستانم كه نصب كرديم اصلا سرعت نصب و اسكن و آپديتش با NOD32 قابل مقايسه نيست. نسخه دسكتاپش از نود32 كه خيلي ساده است هيچي از كاسپر و مك آفي و نورتون خيلي امكاناتش بيشتره. حالا حساب كن نسخه توتال سكيوريتي اين آنتي ويروس چيه؟
يه سر به لينك فارسي اين سايت بزنيد بد نيست: http://www.quickheal.ir/downloads.asp
در ضمن اين وبلاگ http://bestantivirus.blogfa.com هم مقايسه هاي جالبي توش هست ببينيد، ولي باز من پيشنهاد مي كتم خودتون حتما نصب كنيد و تست كنيد

آخرین ویرایش:

Reza500

Member
جواهري كوييك هيل
تو ماهري كوييك هيل
بي بديلي كوييك هيل
بي نظيري كوييك هيل

Reza500

Member
حميد جان!
ويروسياب كوييك هيل را تست كردي؟
اين ويروسياب خيلي قويه من كه تا حالا سيستمم ويروسي نشد.
مي توني از لينك زير دانلودش كني:
http://www.quickheal.ir/downloads.asp
دو نسخه داره يكي Desktop 2007 plus و يكي ديگه Total Security هر كدوم را دوست داشتي مي توني دانلود كني

dada_shi

Member
دوستان به نظره من اصلا به این رده بندی های سایتهای مختلف نمیشه اعتماد کرد.من خودم طرفداره trend micro pc-cillin هستم
به نظر شما میشه که یه شرکتی مثل trend micro که 15 ساله داره آنتی ویروس تولید می کنه .انقدر تجربه پیدا نکرده که بتونه یه آنتی ویروس با حجم کم مثل nod تولید کنه؟ حتما یه فرقی بین امثال نود که حدود 20 مگ هستش و pc-cillin که وقتی نصب میشه و آپدیت میشه به حدود 400 مگ میرسه وجود داره.این رو هم بدونید که اینکه یه آنتی ویروس سرعت رو اصلا کم نکنه یا این جور مزایا که میگن دلیل بر خوب بودن نیست.دنبال واقعیت باید بود .نه اون چیزی که مورد دلخواه ما هست.

AMIR-ASHERI

Member
اگه معتبر نبودن که تا الان باید درشون رو تخته کرده بودن رفته بودن!
اینا هم قبلش با همههنگی با شرکت انجام میشه!انواع اقسام ویروس ها رو روش امتحان می کنن! و هزارتا کار دیگه!
خیلی هم معتبرن!ئ در سطح بین الملل مورد تایید می باشند!
//
حجم زیاد دلیل بر خوب بودنش هست یا ضعفش؟
33tmg0h_th.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا