بزرگترين مركز دوستيابي

msonline

Member
دوستيابي سايت ام اس آنلاين با امكانات بيشتر شروع به كار كرد. اين سيستم اولين ، بزرگترین و پیشرفته ترین سیستم دوستیابی میباشد که برای اولین بار توسط سایت ام اس آنلاین طراحی شده است.

امکانات دوستیابی ام اس آنلاین:

-> وبلاگ شخصی ، گفتگوی آنلاین (چت) ، مسنجر مخصوص ام اس آنلاین برای چت ، آپلود عکس برای پرونده خود ، توانایی قرار دادن صدا وتصویر در پروفایل خود بجای عکس ، گالری صدا ، امکان چند زبانه بودن ، امکان امتیاز به عکس اعضای دوستیابی و نمایش رتبه بدست آورده ، امکان رتبه دهی به پرونده ها از سوی اعضا ، بوسه های مجازی ، ارسال نامه عاشقانه به اعضا دوستیابی ، جستجوی افراد با استفاده از کد پستی و محل زندگی ، صندوق ایمیل رایگان و ....

لازم به ذکر است که تا بحال هیچ سایت ایرانی دوستابی ای با این امکانات در اختار کاربران قرار نداده است و سایت ام اس آنلاین به عنوان اولین مرکزی است که سیستم دوستیابی جامعی را در شبکه جهانی اینترنت بصورت کاملا فارسی قرار داده است .

تمام امکانات موجود در این سیستم رایگان میباشدو

ممکن است در بعضی مواقع مشکلاتی در سیستم وجود داشته باشد که بدلیل شروع به کار جدید این سیستم طبیعی است.

به آدرس زیر مراجعه کنید : http://dating.MsonlineTeam.com

iman_ebru

Active Member
کاراکتر های استفاده شده در صفحه درست نیست و عبارات بصورت ÈÇ ÇÓÊÝÇÏå ÇÒ äÑã ÇÝÒÇÑåÇ دیده میشه!

majidOn|ine گفت:
آیا شما مایل به تبادل بنر هستید؟

موضوع این تاپیک چیه؟ تبادل بنر؟

ایمان

Merott

Active Member
با استفاده از Firefox نوشته ها همونطور كه آقا ايمان هم گفتند بهم ميريزه
با استفاده از IE هم نوشته ها اون‌طوري نميشن ولي باز هم خيلي جاها اشتباه داره

آقا ایمان ببخشید
ولی گفتم شاید ما هم به نوایی برسیم
به هر حال تبادل نظر درباره اون سایته دیگخه
به نظر من فونتاش خیلی ایراد داره باید ویندوزو عربی کنی بازم بعضیاش مشکل داره

آخرین ویرایش:

iman_ebru

Active Member
اگه دستور زیر رو تو صفحاتت بزاری هیچ مشکلی پبش نمیاد

HTML:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

ریطی به مرورگر نداره.

majidOn|ine گفت:
آقا ایمان ببخشید
ولی گفتم شاید ما هم به نوایی برسیم
به هر حال تبادل نظر درباره اون سایته دیگخه
به نظر من فونتاش خیلی ایراد داره باید ویندوزو عربی کنی بازم بعضیاش مشکل داره

اینم برای بار چهارم: در مورد چیزی که سوادش رو نداری نظر نده

ایمان

منظور از فونت=نوشته ها
منظور از عربی کردن ویندوز=یونی کد نیست
در ضمن فکر نکن مدیری به هرکی خواستی می تونی توهین کنی

iman_ebru

Active Member
majidOn|ine گفت:
منظور از فونت=نوشته ها
منظور از عربی کردن ویندوز=یونی کد نیست
در ضمن فکر نکن مدیری به هرکی خواستی می تونی توهین کنی

شما لطف کنید یک نمونه از توهین من رو مثال بزنید.

شما که حتی نمیدونید زبان فارسی جزو کدوم دسته از کاراکتر ها هست و حتی به ساده ترین اصول طراحی وب آشنایی ندارید چرا سعی میکنید با ارسال هاتون کاربر ها رو گمراه بکنید؟

من مدیرم و اگه خارج از قوانین به شما تذکری دادم یا توهینی کردم، میتونی با مجید و یا علی در این مورد حرف بزنی.

ایمان.

خودتون در اینجا می گی من نمی دونم زبان فارسی جزء کدوم کاراکتر ها هست به نظر من اگه من اشتباه گفتم در شان یه مدیرذ این هست که
بهتره که منو راهنمایی کنید که یه چیزی یاد بگیرم
نه اینکه هی بهونه علکی بگیرید و بهم گیر بدید

iman_ebru

Active Member
اینکه میگم پاسخت اشتباهه و اگه نمیدونی چرا کاربر ها رو گمراه میکنی در شان من نیست؟ فکر میکنی از اینکه به تو تذکر میدم لذت میبرم؟

بنده معلم شما نیستم. این انجمن برای پرسش و پاسخ هست. شما خودتون جستجو کنید و سعی کنید به معلوماتتون اضافه کنید هر جا هم که مشکل داشتید تو فروم سوال کنید و هر کس که سواد داشته باشه کمکتون میکنه.

این تاپیک برای سوال ایشون هست. شما هم اگر سوالی داری یک موضوع جدید ایجاد کنید و سوال خودتون رو مطرح کنید.

ایمان

pc_master2005

New Member
سلام دوستان
ممنون ازتون
هرجای دوستیابی مشکل داره حتما بهم بگید برم درستش کنم ( بجز نوشته ها که دارم روش کار میکنم )

البته این هنوز اول کارمون هست و طبیعیه که مشکل داشته باشه.

این آدرس هم برای کسانی که زیاد وارد نیستند : http://www.MsonlineTeam.com/dating/index.html

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا