برگزاری میتینگ در شیراز

ایا موافق به برگزاری میتینگ در شیراز هستید

• مجموع رای دهندگان
    26

mafton

Member
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

جالب بود چون تو این تاپیک فقط منم که دارم راجب موضوع اصلی حرف می زنم البته از صفحه 6 به بعد

اون وقت متهم به خروج از موضوع می شم:-?

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

جالب بود چون تو این تاپیک فقط منم که دارم راجب موضوع اصلی حرف می زنم البته از صفحه 6 به بعد

اون وقت متهم به خروج از موضوع می شم:-?
mafton عزیز
در مورد توضیحات بیشتر ، نظر شما خوبه ، ولی بهتره بعد از سمینار تاپیکی جدید برای این موضوع ایجاد بشه و به مواردی که اونجا نشد مطرح بشه و .... به صورت مفصل تر پرداخته بشه

دلیلش هم زمان بر بودن توضیحات می باشد....

فقط در مورد این که چرا فلش و پی اچ پی بگم برای فلش اصولا فرقی نداره که پی اچ پی باشه و یا یه زبان برنامه نویسی سمت سرور دیگر اصولا ما کمک یک زبان برنامه نویسی سمت سرور به دیتا بیس متصل میشیم و اطلاعات دیتابیس رو به دلخوه خودمون مثلا به صورت XML خروجی میگیرم و حال با فلش اطلاعات رو دریافت می کنیم و اینجا مهم نیست چه زبانی باشد
و انتخاب پی اچ پی به دلیل سادگی آن و کاربرد زیاد و... آن می باشد

حتما بعد از سمینار تاپیکی برای پرسش و پاسخ و توضیحات بیشتر و مفصل تر پیرامون سمینار ایجاد خواهد شد.

arman_p

Member
درود
ارتباط با دیتابیس هم جزو برنامه هست؟؟؟!!!
ببخشید امیر،سرعت اینترنت خیلی پایینه به این راحتی نمیشه تو صفحات مختلف جابه جا شد.
سپاس

amird

خبرگان انجمن فلش
درود
ارتباط با دیتابیس هم جزو برنامه هست؟؟؟!!!
ببخشید امیر،سرعت اینترنت خیلی پایینه به این راحتی نمیشه تو صفحات مختلف جابه جا شد.
سپاس
اگه وقت بشه چون کار زمان بری هست همون قسمتی که بهروز می خواد بگه ممکنه به دیتابیس برسه شایدم با ایمیل !!!

arman_p

Member
درودبهروز خودش گفت که اتفاقا دیتابیس هم جزو برنامه هست.(فکر کنم چند صفحه پیش)اما اگر به سمت دیتابیس بره بهتره.(فکر کنم تحت وب رو میگن)اما جدا از اینها آیا میشه با MDM این کارو کرد؟(برای محیط ویندوز میگم_applician_) و مورد آخر اینکه آیا کسی هست که برنامه های کمکی فلش،مثل MDM و MMB,flash to gif و... رو داشته باشه ؟؟؟اگر کسی بیشتر برنامه های کمکی و البته کاربردی فلش رو که باعث انجام کارهایی میشه که یا در فلش غیر قابل انجامه یا بسیار سخته رو روی یک یا دو سی دی(اگه همراه با کرک باشه بهتره) داشته باشه. خیلی عالی میشد.ببخشید ببخشید ببخشید ببخشید اما بنده اول از همه خریدارم.سپاس

mafton

Member
کاملا با ارمان موافقم البته در مورد قضیه cd وباید بگم که من خودم با mdm به اکسز وصل شدم اما با اکشن 2 ولی تو فارسی مشکل داشت

amird

خبرگان انجمن فلش
ببینید بذارید ببینم چقدر بهمون بودجه می دن اگه شد cd رو هم رایگان بدیم به بچه ها . قرار که فردا خبرم کنن ولی معلوم نیست !!!

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
اگه قضیه سی دی ها ok بشه سورس پروژه ها رو هم توی سی دی ها قرار می دیم...

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام دوستان
طی خبرهایی که به من رسید متاسفانه به مقداری تاخیر اگر خدا بخواد سمینار می افته برای هفته 3 یا 4 آذر . امیدوارم دیگه توش تغییری ایجاد نکنند و امیدوارم تمام دوستان بتونن شرکت کنند .
در مورد اینکه چقدر برای سمینار هزینه در اختیار خواهیم داشت در جریان می ذارمتون
موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
دوستان اکثر کارها انجام شده و فقط مونده تارخ و ساعت دقیقش .
برای اطلاع به احتمال 90% سمینار هفته 3 آذر هست البته احتمال اینکه به هفته 4 هم موکول بشه هست .

تاریخ و ساعتش در تاپیکی جدید اعلام خواهد شد .
موفق باشید.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دوستان عزیز بر طبق گفته های امیر عزیز تقریبا همه چیز حله :)
زمان دقیق به زودی معلوم خواهد شد و تاپیک مربوطه و روش های ثبت نام نیز مشخص خواهد شد
سعی می کنیم بعد از سمینار ابزارهای مورد نیاز + سورس پروژه ها را به طریقی در دسترس شما قرار بدیم (سی دی و...)
توضیحات تکمیلی و نکات و... در تاپیک مربوطه توضیح داده خواهد شد.....

با آرزوی دیدار شما در سمینار...

arman_p

Member
درود
الآن هفته ی یک آذر هست!
اصلا کسی هست که تمام(یا بیشتر) برنامه های مکمل و کمک فلش رو داشته باشه؟
اگه نصف برنامه ها و سورس ها دست بهروز باشه و بقیه اش هم دست بقیه، خوب چطوری همه رو رو سی دی می زنید.
نکته: اگه بودجه به اندازه ی کافی نیست، من به نوبه ی خودم اعلام می کنم که اگه سی دی برنامه های کاربردی و سورس پروژه ها رو ،با عرض پوزش می خریم.
یعنی اگه باز هم پول کم اومد، سی دی سورس پروژه ها+ برنامه های مکمل حتما باشه.
سپاس

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
درود
الآن هفته ی یک آذر هست!
اصلا کسی هست که تمام(یا بیشتر) برنامه های مکمل و کمک فلش رو داشته باشه؟
اگه نصف برنامه ها و سورس ها دست بهروز باشه و بقیه اش هم دست بقیه، خوب چطوری همه رو رو سی دی می زنید.
نکته: اگه بودجه به اندازه ی کافی نیست، من به نوبه ی خودم اعلام می کنم که اگه سی دی برنامه های کاربردی و سورس پروژه ها رو ،با عرض پوزش می خریم.
یعنی اگه باز هم پول کم اومد، سی دی سورس پروژه ها+ برنامه های مکمل حتما باشه.
سپاس
نه دوست عزیز ، فایل های بنده و نرم افزار های کاربردی انشاء الله نهایتا یک روز قبل از سمینار تهیه خواهد شد....
در رابطه با بوجه هم فعلا اطلاعی ندارم ....
سعی بر اینه که حتما اطلاعات و سرورس ها در اختیار همه قرار بگیرد.....

موفق و پیروز باشید

arman_p

Member
سپاس و درود بهروز را که پادشاهی، تو را سزاوار و رعیتی، ما را بهتر.

amird

خبرگان انجمن فلش
آرمان تو هم هی اسپم کن . عمو جوون ببین همه کارا شده ولی یه سری مشکلاتی هست که من توش کاریی نیستم و بخاطر اونا هی عقب می افته صبر کن بزودی اتفاق می افته

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اگه به اسفند كشيده بشه شايد اومدم

موفق باشيد

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام دوست من

اگه به اسفند كشيده بشه شايد اومدم

موفق باشيد
نه دیگه اینقدا هم طول نمی کشه ایشالا تا آخر همین ماه برگزار می شه اگر استقابال خوب بود بازم برگزار می کنیم .
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا