برنامه اي براي مرور فعاليت هاي يك كامپيوتر

با سلام من دنبال يه برنامه ميگردم كه همه كارها و فعاليتهاي يك كامپيوتر را مانيتور كنه مثل كلمات تايپ شده ، برنامه هاي مرور شده ، سايت هاي مرور شده و از صفحه مونيتور عكس بگيره و خلاصه يك مانتيورينگ كامل . اين برنامه ها زياده ولي من دنبال يك برنامه هستم كه آنتي ويروس هايي مثل nod بهش كاري نداشته باشه و ضمنا يا كامل باشه و يا سريال نامبرش هم باشه .
ممنون
حسين

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام من دنبال يه برنامه ميگردم كه همه كارها و فعاليتهاي يك كامپيوتر را مانيتور كنه مثل كلمات تايپ شده ، برنامه هاي مرور شده ، سايت هاي مرور شده و از صفحه مونيتور عكس بگيره و خلاصه يك مانتيورينگ كامل . اين برنامه ها زياده ولي من دنبال يك برنامه هستم كه آنتي ويروس هايي مثل nod بهش كاري نداشته باشه و ضمنا يا كامل باشه و يا سريال نامبرش هم باشه .
ممنون
حسين

چنین نرم افزاری یک ابزار جاسوسی (Spyware ) است، طبیعی است که ویروس کش ها نسبت به حضور چنین نرم افزار هایی
واکنش نشان بدهند.

the_king

مدیرکل انجمن
ممنون كه پاسخ داديد يعني مي خواهيد بگيد اصلا پيدا نمي شه يا هست؟

شاید بتوانید یک نرم افزار Spyware خیلی جدید یا خیلی گمنام پیدا کنید که برای یک مدت زمان توسط یک ویروس کش
خاص شناسایی نشه، ولی هم احتمال کمی داره و هم موقتی است. اکثر ویروس کش های موجود توانایی شناسایی
انواع مختلف نرم افزار های Spyware را از روی نحوه فعالیت اش دارند، حتی اگر آنها را به نام خاصی نشناسند.
مشکل اینجا است که فاصله بین انتشار یک spyware جدید تا زمان شناسایی آن توسط ویروس کش ها حداکثر چند روز است.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
برای این کار یه Keyloger هست که یه ایرانی به نام ایوب نوشتن فکر کنم تو سایت های بوت و هک بگردی پیداش کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا