برای آموزش مایا از مبتدی تا پیشرفته چه کتابی رو توصیه می کنید

با سلام خدمت دوستان عزیز که مدتهاست مایا کار می کنند لطفا منو راهنمایی کنید من ترجیح می دم با کتاب یاد بگیرم تا Cd یا Dvd چون مطالب کمی رو تو خودشون دارند پس می زحمت کتابهایی رو که می شه برای یاد گیری از ابتدا استفاده کرد و در ضمن فارسی هم باشند رو معرفی کنید ممنون می شم هر کی که می شناسه تو این تاپیک بیاره تا علاوه بر من دوستان دیگه هم استفاده کنند.

سلام دوست خوب. در مورد کتاب آموزشی باید بگم که اولا کتاب های آموزش مایا زیاد نیست . و اونايي هم كه هست زیاد کامل نیستن . البته منظورم این نیست که شما چیزی ازشون یاد نمیگیرید . من خودم تو اصفهان خیلی دنبال کتاب خوب گشتم و چند تا هم گرفتم که اسماشونو واست می نویسم :
1-آموزش گام به گام مایا 8 نویسنده: داریوش درخشانی مترجم : رسول نصیری
2-راهنما سریع و آسان مایا نویسنده:محمد ناصح
3-آموزش تصویری مایا 8 نویسنده : سامان سنجری

البته بازم میگم تو این کتابها همه قسمت های مایا به طور کامل تو ضیح داده نمیشه . اما شما میتونی چیزهای زیادی ازشون یاد بگیری .

اگه بازم کسی کتابی خریده که از اطلاعاتش راضی بوده ممنون می شم بزاره

dibi

New Member
یه سری به این سایت بزن. یه آموزش داده که 20 dvd هستش که توی dvd 2 مدلسازی حرفه ای رو یاد می گیری باور کن راسن می گم. خودم یکیشم.
www.p30world.com

مي توني از كتاب maya ducumention and setting ‌ كه خيلي كم تو ايران پيدا مي شه استفاده كني. مي توني با
آموزش هاش و صبر و حوصله خودت مي توني خداي مايا بشي. البته خيلي طول مي كشه.

S0lA

Member
سلام دوست خوب. در مورد کتاب آموزشی باید بگم که اولا کتاب های آموزش مایا زیاد نیست . و اونايي هم كه هست زیاد کامل نیستن . البته منظورم این نیست که شما چیزی ازشون یاد نمیگیرید . من خودم تو اصفهان خیلی دنبال کتاب خوب گشتم و چند تا هم گرفتم که اسماشونو واست می نویسم :
1-آموزش گام به گام مایا 8 نویسنده: داریوش درخشانی مترجم : رسول نصیری
2-راهنما سریع و آسان مایا نویسنده:محمد ناصح
3-آموزش تصویری مایا 8 نویسنده : سامان سنجری

البته بازم میگم تو این کتابها همه قسمت های مایا به طور کامل تو ضیح داده نمیشه . اما شما میتونی چیزهای زیادی ازشون یاد بگیری .

من هم با دوتا کتاب:

1- آموزش تصویری مایا 8 نویسنده : سامان سنجری
2- اصول کاربردی مایا 8 نویسنده : روح الله سلیمانی

کارکردم و خیلی چیزا یاد گرفتم!
کتاب دومی شما رو با تمام ابزارهای مایا 8 آشنا میکنه و کتاب اولی بهتون یاد میده که چطوری یک قایق ( کلک ) به همراه اسکلت آدم ، فانوس، دریا رو بسازید و بصورت انیمیشن در بیاورید.
همین ساختن قایق خیلی چیزارو بهت یاد میده.

amoali

New Member
مي توني از كتاب maya ducumention and setting ‌ كه خيلي كم تو ايران پيدا مي شه استفاده كني. مي توني با
آموزش هاش و صبر و حوصله خودت مي توني خداي مايا بشي. البته خيلي طول مي كشه.

یه آدرسی ، لینکی چیزی از این کتاب داری تو اینترنت ؟
من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم

adeell

Member
من هم اين كتابها را پيشنهاد مي كنم كه مال داريوش فرسايي هستش كه البته تا حالا 5 كتاب را بيرون داده و ششمي را هم قول داده ولي هنوز يك سالي هست كه از قولش گذشه
اين كتاب ها به صورت سري هستش
در اعماق مايا 5(دو كتاب)
در اعماق مايا 6(دو كتاب)
در اعماق مايا 7(يك كتاب)

كتاب
ِDucumention And Setting
مايارو فقط تو بعضي از شهر هاي جنوبي ايران شايد بشه پيدا كرد.
ebook
هم در كا نيست

vartan

Member
اگر از ایران هستی که هیچ . اما اگر از خارج ایرانی به سایت زیر سر بزن و فقط بنویس که چی میخوای . من تمام اموزش ها را دارم . اونجا میزارم دانلود کنین .

از ایران طول میکشه . بازم خواستین بگین من میزارم ، خودتون مشکل دانلود را حل کنین .

saeed_cpu_full

New Member
سلام به دوستان عزیز
به نظر شما آموزش مایا 8 شرکت امپرور خوب هست ؟
بخرم یا نه ؟

alirezarezayi

New Member
یه کتابیه به نام ( فیلم سازی دیجیتالی با نرم افزار maya 2008 ) کتابی جدید با تالیفی روان و آسون فکر کنم کامل ترین کتاب مایا تو ایران باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا