غیره بدون شرح

homayoon_fattah

Well-Known Member
سلام واو. خیلی خوب شده.مدلینگ دیگه بر بچ زدن توی کار استادی و ترکوندی.

مخلصیم استاد . خوبه از این روحیه ها به ما بدین :wink:

سلام آقا مدل خوب و جالب شده
اما راجع به این مسئله ای که دوستمون میگه . حرفش درسته اما خوب توی همچین مدلی که شکل منظمی نداره زیاد اهمیت نداره بیشتر توی اشکال منظم هندسی مدلینگ فلز یا صورت مهمه که سه ضلعی و پنج ضلعی وجود نداشته باشه.
در کل خروجی کار خوب و چشم نواز از آب در میاد اما از نظر مدلینگ بی نقص نیست.
پیشنهاد میکنم روی رندرش بیشتر وقت بزاری و از این حالت ترو تمیزی درش بیاری.
در کل کار خوبی شده خسته نباشی:rose:

خیلی ممنون لطف دارین ، بله حرف دوستمون کاملا صحیحه ، حتی توی طراحی چهره با مداد و طراحی فیگور هم پیروی از این خطوط ( فکر کنم بهش میگن والوِر) خیلی کمک میکنه و به واقعی تر شدن کار کمک میکنه . بخصوص موقع زدن سایه ها باید منطبق بر همین خطوط هاشور زد . این خطوط در همه اجسام هم جاری هست و توی مدلهای خیلی قوی مثلا ماشین هم نگاه میکنی کاملا منطبق بر این خطوط توپولوژی رو گسترش میدن . من توی این کار تنبل بازی درآوردم و خب اینکه تک فریم هم هستش کار خیلی وسواس به خرج ندادم . رندم والا چون قلم نوری ندارم و با موس خیلی نمیشه گرد و خاک رو خوب درآورد . بازم تشکر میکنم :rose:
سلام !
کارت خیلی خوبه !
در خاست تاپ گالری بده ! ...
موفق باشی ...
خیلی ممنون دوست عزیز . تا تاپگالری هزاران فرسنگ راه داره دوست عزیز . آواتارت منو کشته :green:

آخرین ویرایش:

Ali.3D

کاربر متخصص
خسته نباشید خدمت دوست عزیزم آقا همایون
این کار واقعا عالی شده و تو مدلینگ حقش همون تاپ گالریه ولی به نظرم چون رندر خوبی ازش تهیه نکردی به چشم نیومده
اگر می تونی یه رندر قوی به عنوان (رندر استودیویی) بزنی بزن بعد آپ کن

homayoon_fattah

Well-Known Member
نه ، راستش چون خودم مدل کردم میدونم که خیلی با تاپ گالری فاصله داره و ایرادای زیادی داره . ممنون که نظر دادی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا