با کیقیت ترین و ارزان ترین در ایران

ali-msh

Member
علی جان فکر کنم یک بار سرورت دیفیس شد یادمه توی پرشین هک هم ثبت شده بود وقتی پیگیری می کردم
از امظات سایتت رو پیدا کردم فکر می کنم بهتره شما مشکلات سرور خودتون رو حل کنید تا اینکه وقتتون رو اینجا هدر بدید

بله
این هم از جواب دوستان نمردیم و یه جمله جدید هم یاد گرفتیم "دیفیس شدن سرور"
تکمیزبان هیچ وقت دیفیس نشد اگه هم که آپلود کردن 1 فایل تو بخش آپلود سنتر رو هک معنی میکنید پس کمی مقاله های امنیت رو بخونید بد نیست

در هر صورت این بحث از اولش هم بی مورد بود من فکر کردم شما با قدرت و دوستانه وارد کار شدید فقط خواستم که اطلاعات بیشتری بدست بیارم ولی مثل اینکه اشتباه فکر کرده بودم

حیف . . .

2. مگه هر کی می خواهد خرج سرور را در بیار باید 100 مگابایت رو بدهد 15 هزار تومان. ؟
راه دیگه ای هست؟ رو سروری که شما مشخصات دادید باید 6000 تا سایت قرار بدید... راهی جز این هست؟

DarkAngel

Member
پس می تونیم با تفسیرات شما بگیم که ایرانی ها از لحاظ فروش هاستینگ نسبت به خارجی خیلی پر در آمد هست چو خارجی ها 300 گیگابایت رو ماهی 10 تومان می دهند . البته راست هم می گید حتما آشغال هست و روی همین حساب هم هست که اول دنیا هستند . من از این بابت از شما عذر خواهی می کنم

آخرین ویرایش:
پس می تونیم با تفسیرات شما بگیم که ایرانی ها از لحاظ فروش هاستینگ نسبت به خارجی خیلی پر در آمد هست چو خارجی ها 300 مگابایت رو ماهی 10 تومان می دهند . البته راست هم می گید حتما آشغال هست و روی همین حساب هم هست که اول دنیا هستند . من از این بابت از شما عذر خواهی می کنم
من از شما پاسخ خواستم.پس شما 6000 تا می ندازید.
شاد باشید.

شاد باشید.

نمی دونم جواب شما رو چی بگم وقتی که داریم میگیم 100 200 دلار به قول یکی از عزیزان پول بستنیمه:wink: انگاری 1000 دلار خرج شده که 6000 تا سایت رو میزبانی کنیم:neutral:
اگه خدا بخواد میزبانی هم می شه خواستن توانستن هست
:wink:

بله
این هم از جواب دوستان نمردیم و یه جمله جدید هم یاد گرفتیم "دیفیس شدن سرور"
تکمیزبان هیچ وقت دیفیس نشد اگه هم که آپلود کردن 1 فایل تو بخش آپلود سنتر رو هک معنی میکنید پس کمی مقاله های امنیت رو بخونید بد نیست

در هر صورت این بحث از اولش هم بی مورد بود من فکر کردم شما با قدرت و دوستانه وارد کار شدید فقط خواستم که اطلاعات بیشتری بدست بیارم ولی مثل اینکه اشتباه فکر کرده بودم

حیف . . .

والا تا اونجایی که من اطلاع دارم این سایت یعنی پرشین هک بی خودی لینکی رو قرار نمی ده باید لینک اثبات قرار بدید تا معرفی کنه می تونید تست کنید !:wink:
پس از نظر جوامع امنیت نفوذ صورت گرفته حالا چه فایل فرستادن نمی دونم هرچی شما بگید یا چه کاری دیگه کردند
در مورد راهنماییتونم و من این توصیه که کردید رو به خودتون تقدیم می کنم
ممنون
برای اینکه تاپیک انحراف نشه دیگه جوابی در مورد هک شدن سرور این دوست عزیز و یا مسایل پرشین وب نمی دم با تشکر

DarkAngel

Member
شاد باشید.

دوستان عزیز توجه فرمایید عزیزمان یک چیز جال گفتند . هاستینگی که توی دنیا مقام اول را دارد طبق نظریه ایشان 6000 تا سایت هاست کرده اند .و آشغال ترین هاستینگ شناخته شده است . ixWebHosting هر کی ارزون می دهد 6000 تا سایت قرار می دهد .
74.gif
در ضمن پر فروش ترین هاستینگ ایران پارس دیتا هست که هنوز 2 هزار تا نشده
36.gif

نمی دونم جواب شما رو چی بگم وقتی که داریم میگیم 100 200 دلار به قول یکی از عزیزان پول بستنیمه انگاری 1000 دلار خرج شده که 6000 تا سایت رو میزبانی کنیم
اگه خدا بخواد میزبانی هم می شه خواستن توانستن هست
شما که دیگه،اوتید...

دوستان عزیز توجه فرمایید عزیزمان یک چیز جال گفتند . هاستینگی که توی دنیا مقام اول را دارد طبق نظریه ایشان 6000 تا سایت هاست کرده اند .و آشغال ترین هاستینگ شناخته شده است . ixWebHosting هر کی ارزون می دهد 6000 تا سایت قرار می دهد . در ضمن پر فروش ترین هاستینگ ایران پارس دیتا هست که هنوز 2 هزار تا نشده
واقعا چی بگم...
پارس دیتا قیمتش رو بالا گرفته،با 100 تا سایت پول سرور که هیچ سود هم می کنه...
شما یک سرور گرفتید،پس باید پولشو در بیارید،درسته یانه؟ جواب بدید به این سوال
مگه شما 10$ نمی فروشید سالانه؟ خوب پس چندتا باید رو 1 سرور ست کنید تا پولش در بیاد...؟ یا سروری که گرفتید خیلی ضعیف تر و ارزونتر از چیزیه که نوشتید،یا همون جریانه 6000تا سایت رو یک سرور...
خوب اگر این طور نیست چطوریه؟ مگه چند مورد می شه پیش بیاد که شما دارید تکذیب می کنید؟!

هر سرورشون این قیمتی نیست و قیمتی که می فروشن نسبت به پول سرور منطقیه...

irlogo

Active Member
وا...

بابا چرا دعوا؟:cry:
آیا میدونین پشتیبانی سرور گوگل در دبی به عهده چه شرکتی هست؟:eek:
فن آوری اطلاعات نگاه
امری بود در خدمتم:cool:

ببینید وقتی شرکت شروع به کار کرد خوب ؟ مشتری vps 100 gig داشته چند تا !
که همگی پول رو واریز کردند و دسته کم ماهی به غیر از هاست ها ! ماهی 300 دلار حدودا ! به حساب ما واریز می شه ! فکر می کنم زیاده نه ؟ که بین این ها شرکت های خارجی و یا دوستانی هم هستند که اطراف خودم هستند که فکر می کنم این جواب محکمی به همه شما باشه چون همیشه یه چیزی ما داریم بی خودی نمیریم چنین سروری رو تهیه کنیم !
در ضمن مژده هم بدم منتظر قیمت های پایینتر هم باشید ! به جای اینکه هم همه بچه بازی کنید ! برید یک مشتری ناراضی پیدا کنید که اقلا منطقی باشه و معرفی کنید تا بررسی بشه !
ما منتظریم !

آخرین ویرایش:

DarkAngel

Member
شما که دیگه،اوتید...

ایشون اول باید برود چندین جلسه ادب یاد بگیرد بعد بیاید بحث هاستینگ کند . در ضمن من یک مسافرت کاری برایم پیش آمده است حدودا ساعت 10 شب تهرانم . این رو گفتم که نگید شونه از مسولیت خالی می کند .

ببینید وقتی شرکت شروع به کار کرد خوب ؟ مشتری vps 100 gig داشته چند تا !
که همگی پول رو واریز کردند و دسته کم ماهی به غیر از هاست ها ! ماهی 300 دلار حدودا ! به حساب ما واریز می شه ! فکر می کنم زیاده نه ؟ که بین این ها شرکت های خارجی و یا دوستانی هم هستند که اطراف خودم هستند که فکر می کنم این جواب محکمی به همه شما باشه چون همیشه یه چیزی ما داریم بی خودی نمیریم چنین سروری رو تهیه کنیم !
در ضمن مژده هم بدم منتظر قیمت های پایینتر هم باشید ! به جای اینکه هم همه بچه بازی کنید ! برید یک مشتری ناراضی پیدا کنید که اقلا منطقی باشه و معرفی کنید تا بررسی بشه !
ما منتظریم !
خوب،یک نکته ی جدید...
پس شما از 2400 گیگ پهنای باند کلیشم دادیم VPS و بازم دارید Unlimited می دید...
کلی از منابع سیستم من جمله CPU و RAM دست VPS هاست... اوه اوه،VPS 100gigi و ماهی 300$ معلومه چقدر از سرور 400،500 دلاری میشه! حداقل 70% سرور دسته VPS هاست.
پس میشه یک نصفه CPU 2 و 700mb رم،و ... بسم الله،شما دارید رو این سرور این قیمت میدید و به مشتری می گید مشخصات سرورمنو این جوریه و اینقدر CPU داریم و ....

والا چی بگم،هر چی جلو تر می ریم وضعیت بدتر میشه...

ایشون اول باید برود چندین جلسه ادب یاد بگیرد بعد بیاید بحث هاستینگ کند . در ضمن من یک مسافرت کاری برایم پیش آمده است حدودا ساعت 10 شب تهرانم . این رو گفتم که نگید شونه از مسولیت خالی می کند .
تو این مورد اشتباه کردم آتو دادم دستتون.
عذر خواهی می کنم از همگی!

ولی اگه یه کمی تحقیق کنید نزدیک یکی سرور که نیست صحبتی که با یکی از مدیران مجید آنلاین داشتند و ایشون هم تایید کردند و حتی یکی از سرورهای ما دست ایشون هستند ! ودارند ازش استفاده می کنند ! می تونید پیداش کنید و به تک تک مدیرا پیغام خصوصی بدید تا شاید پیداش کنید
هیچ وقت سرور های Vps با هاستینگ یکی نکردیم اول بود ولی چون نیاز به سرور جدید بود و فکرش رو می کردیم که اینطوری بشه دنبال یک سرور دیگری رفتیم
در ضمن تا یادم نرفته پیغام این مدیر گرامی که یکی از دوستانم هستند گفتند از طرفش به هم بگم:
آقا می خوام به مالم آتیش بزنم بلکه می خوام مفت و مجانی بدم به کسی ربطی داره ؟ مال خودمه می خوام مفتش بدم .
واقعا به نکته ی جالبی اشاره کردند که به فکر من نمی رسید ، در ضمن از این به بعد لازم نمی دونم که بگم از داخلیات سرور ! چه خبره ! و چی داره و چی نداره ! چون به اندازه ی کافی جواب سوالاتی که لازم نبوده رو جواب داده شده !
موفق باشید

آخرین ویرایش:
آقا می خوام به مالم آتیش بزنم بلکه می خوام مفت و مجانی بدم به کسی ربطی داره ؟ مال خودمه می خوام مفتش بدم .
خیلی خوبه.اتفاقا یکی از دوستان برام در پاسخ اینو سند کرد:
((ماله خودشته،مردم کین،گنجشک رنگ می کنه جای قناری می فروشه،به شما چه؟ اومده تو فروم که به هرکی مزاحم فروشش شد،بگه به تو چه؟ اصلا کی گفته نظر بدی؟ اومدم تو فروم دارم تبلیغ می کنم.درسته اینقدر فرهنگ دارم که بدونم برای تبلیغ تاپیک نمی زنم.تاپیک برای اظهار نظره.من وقتی دارم ... می کنم،نمی یام که نظر خواهی کنم...))
واقعا به نکته ی جالبی اشاره کردند

هیچ وقت سرور های Vps با هاستینگ یکی نکردیم
پس قضیه بازم میشه جریان 6000 تا سایت.... (چی بگم.این دوستمون افتاده تو حلقه تا من کوتاه بیام)

ولی اگه یه کمی تحقیق کنید نزدیک به 3 سرور داریم صحبتی که با یکی از مدیران مجید آنلاین داشتند و ایشون هم تایید کردند
به به،پس دیگه چطوری خرجشو در میارید! باید 6000 ضرب در 3 تا سایت بتونید جذب کنید... میشه به عبارتــــــــی 18000
خیلی عالیه...

تحقیق کنید تا به نتیجه برسید
فقط همین رو می تونم بگم !
تا به پاسخ درستی برسید در مورد اینکه مارو باور کنید !
فقط تحقیق کنید چون حرفی به حساب زده نخواهد شد
چون بازم یاد گرفتم ! انسان ها رو نمی شه اون طوری که می خوای عوض کرد ! بلکه باید قبولشون کرد
حالا هم هرکی می خواد بیاد بخره ! کسی مجبور نشده که بیاد از ما هاست بگیره !
و هرچی اطلاعات تا اینجا دادم زیادی بود ! و بهتره برید تحقیق کنید و منتظر بهانه ای بهتر باشید
در مورد 18000 هزار تا که بیشتر یک ایراد بچه گانه هستش حالا منم می گم
می خوام آتیش به مالم بزنم حرفیه ؟ یا به کسی ربطی داره ؟

آخرین ویرایش:
تحقیق کنید تا به نتیجه برسید
فقط همین رو می تونم بگم !
تا به پاسخ درستی برسید در مورد اینکه مارو باور کنید !
فقط تحقیق کنید چون حرفی به حساب زده نخواهد شد
چون بازم یاد گرفتم ! انسان ها رو نمی شه اون طوری که می خوای عوض کرد ! بلکه باید قبولشون کرد
حالا هم هرکی می خواد بیاد بخره ! کسی مجبور نشده که بیاد از ما هاست بگیره !
و هرچی اطلاعات تا اینجا دادم زیادی بود ! و بهتره برید تحقیق کنید و منتظر بهانه ای بهتر باشید
در مورد 18000 هزار تا که بیشتر یک ایراد بچه گانه هستش حالا منم می گم

پایان بحث،
نتیجه گیری:
بازدید کننده ی محترم،همان طور که در پستهای متوالی این تاپیک،شاهد هستید،در پایان صاحب MegaHost.ir از پاسخ گویی به سوالات خودداری کرد.سوالاتی که نشان ضعف یک سرور خواهد بود.نتایج آخر در مورد این هاستینگ:

پهنای باند به هیچ وجه بی نهایت نیست.تا مقداری بسیار کمتر از مقداری که هاستینگ های دیگر می دهند روال عادی است و وقتی مصرف پهنای باند سایت شما افزایش یافت،سرعت تبادل داده ها کاهش می یابد و می توان گفت سایت بسته خواهد شد و به جای نمایش یک صفحه مبنی بر تمام شدن پهنای باند سایت،هیچ صفحه ای نمایش داده نمی شود...

به دلیل قیمت بسیار پایین برای بدست آوردن تنها خرج یک سرور حداقل باید 6000 سایت بر روی هر سرور قرار گیرد.با توجه به اینکه سرور،یک رایانه بیش نیست،6000 سایت بر روی یک رایانه،با هر توانی نشان باعث افت شدید،واقعا شدید کیفیت خواهد شد که اگر هم رایانه توان پردازش و ... سایتها را داشته باشد،به دلیل وجود این تعداد سایت،اگر هر کدام سالانه یک بار مشکلی در سرور ایجاد کنند،سالانه 6000 مشکل می شود که می شود روزی 16 مشکل که اگر بسیار در حل مشکلات کوشا باشند،یک رو در میان سرور داون است و سایتها بالا نمی آیند.اگر هم در حال حاضز کیفیتی وجود دارد،به دلیل تعداد کم سایتهاست و به زودی مشکلات ظاهر خواهند شد.
خودتان با عقل خودتان تحلیل کنید... خرج سرور مگاهاست حدود 500 هزار تومان ماهانه است(اگر مشخصات سرور را درست گفته باشند!) که می شود سالی 6میلیون تومان.چند سایت 10 هزار تومانی باید بر روی یک سرور برای در آوردن مخارج بر روی سرور قرار دهند؟

تعداد زیاد سایت،قطعا باعث ضعف پشتیبانی می شود.

حتما،حتما،حتما قبل از خرید تمام پستهای این بحث را در این تاپیک بخوانید.خودتان برداشت خواهید کرد که جواب های Megahost چگونه است و به تضادهایی که بارها در حرفهای آنها ایجاد شد،بر خواهید خورد که وضعیتی برایتان پیش می آید که به هاستینگ بودن MegaHost شک می کنید...

متون بالا تنها نتیجه گیری من از این بحث بود.قطعا خودتان هم می توانید نتیجه گیری کنید... پستها را قبل از خرید بخوانید.شاید نتیجه گیری قلطی باشد.

همگی شاد و پیروز باشید.
با تشکر،کوشا نخعی

DarkAngel

Member
شما برو دوست عزیزم سخن گوی دولت بشو
55.gif
58.gif
بهت خیلی می آید . دوست عزیز بازدیدکنندگان خودشان می بینند و فهم و شعود داند و خدا را شکر روز به روز بر آنها افزایش می یابد . از این بابت که فکر می کنی خیلی قوی هستی و سوالهایت را هیچ بنی بشری نمی پرسد برایت متاسفم در ضمن دوست عزیز ما خیلی سرمایمون بیشتر از اون چیزی هست که فکرش رو می کنی و روز به روز هم خواهی دید که قیمت ها را کاهش خواهیم داد و سرورهایمان هم افزایش می دهیم تا عزیزانی که فکر می کنند 6000 تا بر روی یک سرور جا می دهیم در عقلشان شک کنند . بحث رو ادامه نمی دهیم چون دارد تاپیک انحراف پیدا می کند . خدا نگهدارت جوان

DarkAngel

Member
در ضمن دوستان عزیز در ظرف 6 ماه آینده شرکت قسط دارد در یکی از شهر های آمریکا آدرسش هم به شرح زیر می باشد . علاقه مندانی که در آمریکا هستند می توانند مراجعه کنند .

8805e 66th st raytown mo 64133 >>kansas usa

آرش رستمی : 0018163371792

امیدوارم که دیگه نیای توی مجید آنلاین چرت و پرت پشت سر ما بگی و جو سازی کنی . ( با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد :wink: )

آخرین ویرایش:

DarkAngel

Member
فروش Vps و Resseler هم آغاز شد .
Reseller Hosting$35

10,000 MB Web Space
200 GB Bandwidth
Unlimited Domains
FREE Billing Software
Dedicated IP's
Domain Registration

ماهیانه 35 هزار تومان
-------------------------------------
Vps
Storage Space 15,000 MB
Bandwidth 300 GB
Bandwidth 300 GB

ماهیانه 50 هزار تومان

DarkAngel

Member
در ضمن ما به تمامی مشتریانی که از ما فضا می خرند یک TemLate به رسم یاد بود هادا می کنیم .
نمونه :
4.jpg

5.jpg

7.jpg

11.jpg

13.jpg

9.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا