با مشخصات زير فضا ميخواهم

magicwand

Member
يعني اليور جان سالي براي هر 5 گيگ بيشتر بايد 48 بدي!در ضمن كوشا خان ما شديم ديگه دست فروش؟اگه حالا سايت داشتم هزار نفر ازم مي خريدن

oliver

Member
magicwand دوست عزيز توجه كن ! من براي 1 گيگ ماهي 10 گيگ پهناي باند مي دم و فكر مي كنم هم كه اين مقدار كافي باشه ! ( سالي 40 تومان هم مي گيرم !‌)
اما شايد يكي از دوستان پهناي باند بيشتري لازم داشته باشه ! خوب اون بايد پول بيشتري بده ! شايد 1 گيگ بخواد بيشتر ! كه مي شه ماهانه 1000 تومان يا سالي 12000 تومان !

oliver

Member
magicwand عزيز ما كه ايجا با هم رقابت نمي كنيم ! ما داريم هاستينگ هامون و ... رو براي اين دوست معرفي مي كنيم ! اگه سوالي داريد با آي دي زير تماس بگير آنلاين هستم ! در ضمن يگ گيگ رو مي دم سالي 40 تومان -

oliver

Member
حالا كه اينجوري شد عزيز بيا خودم 1 گيگ رو بهت مي دم سالي 20 تومان !
پايين تر بده ؟؟؟؟؟

توازني

New Member
سلام!
باز هم متچكرم فقط اگه مي شه به من توضيح بديد كه از كجا بفهمم كه يه host معتبر هست يا نه؟

SME

Banned
1) قیمتها
2) مشخصات و امکانات سرور
3) محل سرورها
4) قدرت سرورها
5) داشتن سایت رسمی
6) پشتیبانی همیشگی( با تلفن ثابت-موبایل-اینترنت و...)
7) امنیت
8) سابقه
و ...

سلام
شاید لازم باشه بگم هاستینه تغییر سرور داد به هلند
مشخصات سرور جدید
Cpu : 3.2 deul xeon -4 cpu
ram : 1 gig
Bw : 1500 gig in month

آی پی جدید
http://83.98.158.137

قیمت ها هم از سال 1386 افزایش خواهند یافت

ارادتمند

آخرین ویرایش:

توازني

New Member
سلام!
طراحيش را چه كار كنم؟ شما پيشنهادي نداريد؟
هر كدوم كه مايل به همكاري با ما هستيد آدرستون(آدرس شركت يا تلفن) را با آخرين پيشنهاد (آخرين قيمت و امكانات پيشنهادي) را بنويسيد.
ممنون.

آخرین ویرایش:

SME

Banned
با توجه به نیاز شما و نیز هزینه ای که میخواهید بکنید، سرویس زیر رو به شما پیشنهاد میکنم:
ثبت دومین: 8000 تومان.( رایگان)
مقدار فضا: 200مگابایت برای یک سال + پهنای باند بالا=> 25.000 تومان (که در هات هاست تخفیف هم میخوره)
و یا 500 مگابایت : 35.000 تومان! (اینم شامل تخفیفه) که خیلی هم زیاده به نظر من.
البته میتونید از انجمنهای رایگان هم استفاده بکنید. میتونید هم لایسنس یکی از این باحالاشو بخرید یا بدین بنویسن که خیلی بیشتر از بودجه شما در میاد!
من همین سرویسی که بالا گفتم رو براتون پیشنهاد میکنم دوست عزیز.

در صورت خرید ما به شما پهنای باند بالا + ثبت رایگان دامین را اهدا میکنیم.

این آخرین پیشنهاد ما هست.
شما میتونید در صورت نیاز پهنای باند بالاتری هم بگیرید...(رایگان)
09126129172
02144321863

آخرین ویرایش:

SME

Banned
ما میتونم به شما در مورد نصب انجمن و نیز در مورد CMS های مختلف (رایگان و پولی) راهنماییتون کنیم.
پیشنهاد میکنم به سایت ما سری بزنید و مشخصات و امکانات سرورهای ما رو ببینید.(در قسمت مشخصات سرور و نیز هاستینگ)

با تشکر/ افتخار/ مدیر هات هاست

magicwand

Member
خوب منم مايلم مي تونيم هم براتون طراحي كنيم هم نصب انواع سيستم هاي مديريت به جز سيستم هايي كه حجم زيپشون بالاي 5 مگ باشه كاملا مجاني هست اگر مايليد مي تونيد اس ام اس بزنيد بازم مي گم اس ام اس چون سرما خوردم مشكل گوش پيدا مي كني چون صدام يه ذره خفنه!خوب اگه فوقش نتونستي اس ام اس بزني تلفن بزن:
09166066490
بهتره بهم ايميل بزني:
hagrid2010
در ضمن 500 مگ با دومين و نصب رايگان سيستم بهت مي دم 25 تومن سرور هم در كانادا هست 10 روز هم گارانتي بازگشت پول داريم

oliver

Member
با سلام
عزيز آدرس سايت ما : www.bighost.ir
فضا : 1 گيگ - پهناي باند هم بهت 15 گيگ ماهانه مي دم ! زياد هم هست !
قيمت سالانه 35000 تومان
تمام امكانات نامحدود !
در مورد طراحي هم ما مي تونيم هر CMS مورد نظر شما تا حجم 1 گيگ رو هم حتي رايگان براي شما نصب نماييم !
در صورت امكان به هر گونه سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مختلف طراحي تون پاسخ مي ديم !
در آخر هم مي گم ! ما شركت رسمي نيستيم و به صورت شخصي فعاليت داريم اما اين هم چند نمونه از سايت هاي موجود روي هاست ما :
1 - Onlyperspolis.com
2 - Eghlidonline.com
3 - kazeroun.com
, ...
در صورت تمايل در خدمت شما هستيم !

Netlog

Member
دو پكيج ميزباني وب ويژه سال نو در سايت زير ارائه ميشه كه مي تونيد در امضاي من هم مشخصاتش رو ببينيد.
قيمتهاي عالي
http://www.parsigostar.com
هاست ما داراي آپ تايم نود و نه و نه دهم درصد مي باشد كه صحت اين رو مي تونيد از سايتهايي كه اين سرويس رو ارئه ميدن جويا بشيد.
هاستها مجهز به سيستم فانتاستيكو و سيستم چت پي اچ پي هم مي باشند.
ضمنا سيستمهاي مديرت محتوا هم به صورت رايگان براتون نصب ميشه!

magicwand

Member
خواستي 1 گيگ با پهناي باند 10 گيگ و همه چيز نامحدود با نصب هر سيستمي كه خواستي و ثبت دومين .com بهت مي دم 35 تومن

جدیدترین ارسال ها

بالا