بانک اطلاعاتی

Muscle

Member
با سلام

من می خواستم یه بانک اطلاعاتی بسازم (بدون SQLite ) ولی کارم گیر کرد
برای مثال اگه 5 تا فیلد داشته باشیم که باید پر کرد ، ولی چجوری میشه آخرش همه رو تو یک فایل txt ذخیره کرد ؟
(البته هر فیلد تو یک خط جدا باشه که واسه لود کردن مشکل پیش نیاد)

اساتید محترم یه نگاهی کنید :sad:

آخرین ویرایش:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
بسلام
من تازه وارد مجید آنلاین شدم.
آقا از همین اول بگم من 14 سالم بیشتر نیست و آخه هر جا نمیگم آخرش که می فهمن کسی جواب سلامم نمیده
بگزریم ..
ورودت رو به این انجمن تبریک میگم ، من هم 15 سالم بود اومدم تو مجید آنلاین ، اینجا به سن و سال کاری ندارن همه در حد توانشون بهت کمک میکنن ، در مرود سوالت هم من خیلی وقته با بیلدر کار نکردم دوستان بیشتر راهنماییت میکنن ولی در کل باید از تابع StrToFile استفاده کنی .

scup

Member
ببین دوست من...
اگخ بانک اطلاعاتی که میخای بسازی واسه وب باشه که با نوشتن php و ارتباط swf به php حل میشه... کاری هم نداره من تو چیزام میگردم اگه پیدا کردم میزارم تا حالشو ببری!!!!(اینجا ما به سن کاریداریم)

scup

Member
بیا .... من از اینجا شروع کردم....... اگه زبان برنامه نویسی بلد باشی ....بخونیش میفهمی... ولی اگه نفهمیدی بگو تا خودم توضیح بدم.

.....//././..././././././.././../.( شاید باورت نشه ولی من از 12 سالگی برنامه نویسی رو شروع کردم)....................././././././././///./.

پیوست ها

• GuestBookTutorial.zip
    14.4 کیلوبایت · بازدیدها: 38
آخرین ویرایش:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
ببین دوست من...
اگخ بانک اطلاعاتی که میخای بسازی واسه وب باشه که با نوشتن php و ارتباط swf به php حل میشه... کاری هم نداره من تو چیزام میگردم اگه پیدا کردم میزارم تا حالشو ببری!!!!(اینجا ما به سن کاریداریم)

:shock:به نظرتون اینجا انجمن PHP هست ؟

Muscle

Member
ببین دوست من...

از مثالتون ممنون ولی من این رو برای کتابخونه می خوام

-----------
الان که برنامه هنوز شکل نگرفته ولی سر فرصت سورسشو می ذارم که منظورمو بفهمین چون توظیح دادنش یه خورده سخته

آخرین ویرایش:

Muscle

Member
این سورسشه ، چیزی رو که می خوام بشه تو خودش هست (به روی How Should it be کلیک کنید)

منطزرم :green:

پیوست ها

• DB Demo.zip
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 24

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
این سورسشه ، چیزی رو که می خوام بشه تو خودش هست (به روی how should it be کلیک کنید)

منطزرم :green:

مثالتو برات اصلاح كردم
ببين فكر ميكنم منظورت همين بود

پیوست ها

• DB Demo.zip
    920 بایت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا