باز نشدن یک نوع فرمت jpg در کامپیوتر ؟!

saeed450

Active Member
سلام . من قبلا هم این تجربه رو داشتم که بعضی از فرمت های تصویری jpg نه در گوشیم و نه در کامپیوتر باز نمیشن . حتی تو فتوشاپ هم نشونشون نمیده. نمونش عکسی هست که با گوشی نوکیا یکی از دوستان گرفته شده بود و بعد از ارسال به گوشی من نشونش نمیده(هم در کامپیوتر و هم در گوشی)

کلا واسه عکس هایی که نوکیا میگیره همیشه همین جوری بوده ..جالب تر اینکه به کامپیوتر هم منتقل نمیشن و لاک هستن . کسی هست راهنمایی کنه چه بلایی سرش بیاریم ؟!

saeed450

Active Member
خب مشکل اینه که لاک هستن ! و اصلا نمیشه کپی یا کانورتشون کرد !

ΜOHSEN

Member
از طریق موبایل به اینترنت متصل بشید یا گوشی رو با نرم افزار مربوط به خودش به سیستم وصل کنید شاید اجازه کپی بده

منظورم از نرم افزار برنامه هایی بود که روی گوشی نصب میشن نه روی کامپیوتر

saeed450

Active Member
والا این گوشی من دی 900 سامسونگ مال عهد بوقه . همون برنامه جاوا هم روش نصب نمیشه! چه برسه اتصال به اینترنت و نرم افزار و...!برنامش گوشی هم رو سون نصب نمیشه(اینقد عهد بوقیه)
مشکل از مموریم هست .قبلا هم اجازه کپی فایل رو نمیداد فرمتش کردم :( اون راهکارایی هم که تو نت نوشته هیچکومش جواب نداد .
حالا میخوام اگه بشه بولوتوثش کنم روی یه گوشی دیگه مثل نوکیا . (تنها راهی که مونده برام)

ولی میخوام ببینم این چه فرمت jpg ی هست که پی سی نمی تونه بخونتش ؟! اکثرا مال دوربین گوشی های نوکیا هست

جدیدترین ارسال ها

بالا