اکانت مجانی rapidshare

dark-man

Member
این دوستمون توی فروم پی سی ورد هم پست داده و گویا مشکلی نداره آدرسی که داده ...فقط بعضی از دوستان می روند و پسورد ها را تغیر می دهند ....تا جایی که من می دونم لینک مشکلی نداره

hamed_mp

Member
اگر لینکی را به صورت exe می دهم در واقع از create SFX Archive استفاده کردم تا بچه هایی که winrar ندارند بتونند راحت extract کنند

danob

New Member
سلام لطفا در مورد كارت هاي ريسيور دي وي بي و دانود جديد ترين پلاگين . سافت كام توضيح دهيد با تشكر از سايت خوبتان دانوب

fardad205

New Member
اره فايل پاك شده..
من خيلي برنامه ها رو تست كردم..
اما نشده...
حتي ميتونيد بريد..... zaddl.com مجموعه اي از كرك براي راپيدشير داره اما هيچكدوم كار نكرد... من خيلي دلم ميخواد بتونم يه چيزي پيدا كنم بدم برو بچه هاي ايراني استفاده كنن اما هنوز موفق نشدم.. هر كي راهي داره بگه.. خير ميبينه ...

فایل پاک نشده بلکه برای دریافت اون نیاز به حساب premium دارید.
حداقل من با premium اونو دریافت کردم.
Login: 449135
Password: 4552551

حساب کار نمی کنه:
Premium-Account not found. If you are a new user and you have paid via eCheck or something similar, please take notice that your account will be created as soon as the money has been received. Check your PayPal-status for more informations.

خوش باشید

manammammad

Member
هر کی اکانت راپید شیر می خواد بره به این سایت فقط خواهشا تک خوری نکنید به بقیه دوستان هم خبر بدین:
www.shadmehr110.blogfa.com

خوشتیپ . جدا چند تا لینک داری که refral نداشته باشه؟ به فکر خودتی و گول زدن دیگرون؟ دمت گرم دیگه

safar

New Member
من اصلا تو راپيد شير نميتومنم وارد شم
تا آدرس سايت راپيد شير رو مي زنم error ميده؟
چرا

VAHID216

مدیر بازنشسته
تا نگی چه اروری می ده هیچکس نمی تونه بفهمه مشکل از کجاست .

RaminAzimi

Member
به نظره من بهترین کار اینه که یوزر پسورد رو تو دانلود منیجر تو بخش Site Login وارد و معرفی کنی.
دیگه نیاز نیست هر بار این کارو انجام بدی.

جدیدترین ارسال ها

بالا