اين سايت رو يه نگاه بندازيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peyman1987

Member
خیلی زحمت کشیدین دوست عزیز و سایتتون هم بد نیست ولی به یه موضوع مهم هم فکر کنین
کاربری که مرورگرش جاوا اسکریپت نداره چیکار کنه؟

Mds

Active Member
الان دیگه تمامیه مرورگرهای مطرح این قابلیت (JavaScript) رو دارن

peyman1987

Member
الان دیگه تمامیه مرورگرهای مطرح این قابلیت (JavaScript) رو دارن

بله خیلی ممنون از راهنمایی ارزنده شما

منظور من این بود که اگه جاوااسکریپت غیرفعال بود چی؟
عزیزان ایجکس برای این نیست که شما کل سایت رو بر پایه اون بسازین. فقط یه بخشهایی که نیاز به ایجکس داره و یا با ایجکس میشه قابلیتهایی رو بهش اضافه کرد باید با ایجکس کار بشن. درست نیست کل سایت رو بر پایه ایجکس بنویسیم. در اینصورت فاصله بین بودن و نبودن سایت شما غیرفعال کردن جاوااسکریپته.

almahdihost

New Member
خیلس ممنون از نظرتون در مورد آژاکس کردن فقط قسمتی درباره اش فکر می کنم
URL]

eAmin

Well-Known Member
سلام.

کاملا با پیمان موافقم حرفهاش ردخور نداره.:wink:

yakoza

Well-Known Member
سلام
به نظر من به جای اینکه بر پایه اجاکس بودن سایتت بنازی
بهتره به استاندارد بودنش بنازی که نمیتونی چون سایتت بر پایه تیبل طراحی شده و از css توش خبری نیست

در هر صورت موفق باشی

سایر صفحات سایت شما در گوگل ایندکس نمیشه
در نتیجه سایت شما هیچ ارزشی نداره

اگر جاوا اسکریپت غیر فعال باشه فقط می شه به صفحه اول دسترسی دشت

reezza

Member
بله خیلی ممنون از راهنمایی ارزنده شما

منظور من این بود که اگه جاوااسکریپت غیرفعال بود چی؟
عزیزان ایجکس برای این نیست که شما کل سایت رو بر پایه اون بسازین. فقط یه بخشهایی که نیاز به ایجکس داره و یا با ایجکس میشه قابلیتهایی رو بهش اضافه کرد باید با ایجکس کار بشن. درست نیست کل سایت رو بر پایه ایجکس بنویسیم. در اینصورت فاصله بین بودن و نبودن سایت شما غیرفعال کردن جاوااسکریپته.

دقیقا منم تایید می کنم گل گفتی

imanmir

Member
سایر صفحات سایت شما در گوگل ایندکس نمیشه

اگر جاوا اسکریپت غیر فعال باشه فقط می شه به صفحه اول دسترسی دشت

سلام می خواستم بگم شما می گید تو گوگل جوین نمی شه خوب راه حلش رو هم بگید لطفا

سئوال: جناب almahdihost تو فوتر سايت خودتون چي نوشتيد ؟
پاسخ: تمامی حقوق این سایت مطعلق به سایت المهدی هاست می باشد و کپی برداری از آن غیر مجاز میباشد

جان من يه نموري اين قانون كپي برداري رو رعايت كنيد يا اگه رعايت هم نمي كنيد تابلو نكنيد ! :shock:
شما دقيقا همون عكس هاي سايت شركت هاست ايران رو بدون هيچ تغييري حتي با آرم اون شركت تو سايت خودتون قرار داديد.حداقل آرم شركت هاست ايران رو از روي اون عكس ها بر ميداشتيد! :razz:

يه موقع از دست من دلگير نشيد ، من قصد اهانت به شخص شما رو نداشتم ، در ضمن بايد بگم من تو شركت هاست ايران هم كار نمي كنم، من فقط قصد راهنمايي شما رو داشتم !

با تشكر محمد اميري

almahdihost

New Member
خیلی ممنون از نظراتون و متهم کردناتون اما در مورد هاست ایران کسی نیست به اون گیر بده که کل سایتش دودره ایه فقط به ما گیر می دیت اما در مورد
سئوال: جناب almahdihost تو فوتر سايت خودتون چي نوشتيد ؟
پاسخ: تمامی حقوق این سایت مطعلق به سایت المهدی هاست می باشد و کپی برداری از آن غیر مجاز میباشد

درمورد اون هم اون برا کلاس شما میشه به من بگید کدوم سایت ایرانی کپی رایت رو رعایت میکنه ؟ !!!!

alionline1366

Active Member
دوستان خود هاست ایران سایتشو کاملا از روی سایت شرکت ما mihannic دزدیده درست ولی دلیل نمیشه همه همینکارو بکنن

اولا شما اين تاپيك رو راه انداختيد تا ما در مورد سايت تون نظر بديم و از اين حرفا
1041.gif

دوما من هم نظر و پيشنهاد خودم رو به شما منعكس كردم
905.gif

سوما بر فرض مثال كه قانون کپی رایت توي هيچ جاي ايران رعايت نميشه ، اما اين دليل نميشه كه شما دقيقا عكس هايي حتي با آرم اون شركت تو سايت خودتون قرار بديد ، اگر هر كسي به نوبه خودش اين قانون رو رعايت كنه چنين مشكلي پيش نمي ياد
127fs4573872.gif

چهارم اين عمل به خود شما و شركت شما لطمه ميزنه
127fs4730978.gif

پس اگر اين طور نيست ، يعني شما كه نمي خواهيد قانون كپي رايت رو رعايت كنيد ، فردا پس فردا يه نفري ور داره يه سايتي دقيقا كپ سايت شما راه بندازه ، دلگير نميشيد
hmm2.gif

marSoul

Member
مطمئنا اگه من می خواستم هاست بگیرم هیچ وقت از این شرکت خرید نمی کردم، چون خیلی از موارد ابتدایی طراحی وب سایت رو رعایت نکرده. به نظر من باید کل سایت رو بازنگری کنید...

almahdihost

New Member
با سلام به شما والا ما تاحالا ندیدیم هرکی می خواد هاست بخره می ره ببینه طراحی سایت طرف چیه اگه طراحی خوب بود بخره اگه نبود نخره
و بعدی اسن که ما به نظر یعضی از دوستان گوش می کنیم و تغیراتی در سایت می دهیم
وبعدی این که من به علت اینکه الان درگیر کنکور هستم نمی تونم رو طراحی کار کنم به محض اینکه وقتش رو داشته باشم درستش می کنم با سپاس از دوستان

marSoul

Member
پس بهتره از الان این مسئله رو در نظر بگیری که طراحی نقش مهمی داره !
من خودم اگه طراحی سایت رو نپسندم سریع پنجره رو می بندم
به هرحال میل خودتونه من نظر خودمد گفتم صاحب اختیار شمایید !

almahdihost

New Member
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
طبق وعده ای که داده بودم تغییراتی در سایت داده ام که سایت بهتر شه اگه می شه سایت رو یه نگاه بندازید و نظر بدید برای بهبود سایت می گم ما WwW.AlmahdiHost.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا