اهمیت استفاده از ردیاب خودرو

amrnj

New Member
چند وقت پیش بود که از بخت بد، سوییچ رو تو ماشین جا گذاشتم و در ماشین قفل شد. در به در دنبال یک کلید ساز بودم که بیاد در رو باز کنه و بالاخره یکی رو پیدا کردم. در کمتر از 1 دقیقه در ماشین رو باز کرد. از اینکه انقدر ماشین رو راحت باز کرد تعجب کردم و ازش پرسیدم، دزد ها هم به همین راحتی در ماشین رو باز میکنند که جواب داد خیلی راحتتر از اینی که دیدی. اونجا بود که یه ذره فکرم مشغول شد. من تجربه دزدیدن تلفن همراهم رو داشتم و دیگه نمیخواستم این اتفاق رو برای ماشینم تجربه کنم. نکته دیگری که بیشتر ترسوندم این بود که گفت حتی با قفل فرمون و قفل پدال هم ماشین تو امنیت کامل نیست و تنها کار سارق رو سخت میکنه.
اونجا بود که این بنده خدا فهمید من یه ذره استرس پیدا کردم گفت اگه واقعا میخوای خیالت از امنیت ماشینت راحت باشه، بهتره ردیاب خودرو روش نصب کنی. من اطلاعی در مورد ردیاب خودرو نداشتم و ازش پرسیدم چی هست که به طور مفصل برام توضیح داد. اگه بخوام به صورت خلاصه بگم، ردیاب خودرو یک وسیله ای هست که به ماشین وصل میشه و شما همیشه از مکان ماشینت از طریق گوشی تلفن همراه اطلاع داری. در این صورت اگه ماشین به سرقت بره، شما میتونی مکانش رو به صورت آنلاین روی گوشیت ببینی. چندتا از برندها رو بهم معرفی کرد که با تحقیقی که کردم، پیام جی پی اس انگار تو این زمینه بهترینه. شما هم اگه مثل من امنیت ماشینتون براتون اهمیت داره، حتما تا قبل از اینکه اتفاقی بیوفته، از ردیاب خودرو استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا