انیمیشن Tehran 2121

موفقیت انیمیشن تهران 1500 در سی امین جشنواره فیلم فجر

• زیاد

رای: 11 50.0%
  • متوسط

رای: 4 18.2%
  • کم

رای: 7 31.8%

• مجموع رای دهندگان
    22

koochoo

Member
«جدایی نادر از سیمین» با پيش‌گويي بهرام عظیمی جايزه اسكار مي‌گيرد!
اصغر فرهادي با جوايز اسكارش در «تهران 1500» حضور دارد
سينماي ما- در حالی که هنوز قرار گرفتن فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی در بین نامزدهای نهایی اسکار 2012 قطعی نشده، در انیمیشن «تهران 1500» ساخته بهرام عظیمی این جایزه به این فیلم تعلق گرفته است! وقایع این فیلم در سال 1500 یعنی در 110 سال دیگر اتفاق می‌افتد.

در یکی از سکانس‌های این فیلم، شخصیت‌های اصلی در حال بازدید از موزه‌ای هستند که در آن تصاویری از سینماگران مشهور دیده می‌شود و با آن‌ها و فيلم‌هاي مهم‌شان شوخي مي‌شود؛ فيلمسازاني مانند عباس كيارستمي و مسعود كيميايي در بين اين سينماگران حاضر هستند. یکی از این سینماگران اصغر فرهادی است که تصویر او در کنار تعدادی از مجسمه‌های اسکار دیده می‌شود. اين بخش با هوشمندي و حس طنز بامزه بهرام عظيمي پس از موفقيت‌هاي جهاني فيلم فرهادي به انيميشن تهران 1500 اضافه شده است.

«تهران 1500» به کارگردانی بهرام عظیمی از آثار بحث برانگیز جشنواره امسال است که اگر چه در بخش سودای سیمرغ پذیرفته نشد، ولی در بخش آیینه سینمای ایران حضور دارد و نمايش آن از اتفاق‌هاي مهم جشنواره خواهد بود.

koochoo

Member
"تهران 1500"خبرساز شد

article

حدود 250 سینماگر در ساخت و تکمیل "تهران 1500"به کارگردانی بهرام عظیمی،همکاری داشته اند و حالا اتفاقی که افتاده این است که این فیلم از بخش مسابقه سینمای ایران بیرون کشیده شده است و دربخش مهمان به آن جا داده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛انیمیشن "تهران 1500"به کارگردانی بهرام عظیمی از آن دسته فیلم هایی بود که هنگام ساخته شدن سر و صدای بسیاری به پا کرد و حضور همه بازیگران و سینماگران مطرح دراین فیلم را نوید داده بودند.
به گفته روانبخش صادقی نائیب رئیس انجمن فیلمسازان انیمیشین سینمای ایران حدود 250 سینماگر در ساخت و تکمیل این پروژه همکاری داشته اند و حالا اتفاقی که افتاده این است که این فیلم از بخش مسابقه سینمای ایران بیرون کشیده شده است و دربخش مهمان به آن جا داده اند.
از همین رو نایب رئیس انجمن فیلمسازان انیمیشین سینمای ایران در گفتگویی اعتراض خود را به چرایی عدم نمایش این فیلم دربخش مسابقه را اعلام کرده است.
او در این گفتگو چنین گفت که فیلم انیمیشن "تهران 1500" قابلیت حضور و رقابت در بخش مسابقه سینمای ایران در فیلم فجر را دارد و انجمن فیلمسازان انمیشین ایران (آسیفا) از حضور این فیلم در بخش مسابقه این جشنواره حمایت می کنند.
این انیماتور معتقد است که این فیلم شاید در بخش طراحی صحنه و یا بازیگری با فیلم های حاضر در بخش مسابقه قابل رقابت نباشد،اما در سایر رشته های دیگر چون، صدابرداری، صداگذاری، کارگردانی ، تهیه کنندگی، جلوه های ویژه و آهنگسازی و ...حرف برای گفتن دارد.

koochoo

Member
انتقاد بهرام عظیمی از جشنواره فیلم فجر

کارگردان فیلم سینمایی انیمیشن "تهران 1500" گفت: من اهل درخواست نیستم اما از مسئولان می‌خواهم که نسبت به کم و کیف حضور این فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران بازنگری شود تا اگر احتمالاً اشتباهی در انتخاب این فیلم صورت گرفته این اشتباه را جبران کنند.بهرام عظیمی؛ کارگردان انیمیشن بلند "تهران 1500" در انتقاد به عدم حضور این فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران در گفتگو با مهر، گفت: دو ما دیگر سالگرد تولد چهارسالگی پروژه سینمایی "تهران 1500" فرامی‌رسد. از زمانی که نگارش این فیلم را شروع کردم، مطمئن بودم که اثر خوبی از آب درخواهد آمد و عوامل بسیاری از بازیگران و پروژه تولید تا متخصصین حرفه‌ای انیماتور زحمت کشیده‌اند تا این فیلم به ثمر برسد.وی ادامه داد: حال که میوه این تلاش در حال شکوفا شدن و جشنواره فیلم فجر هم نخستین فرصت دیده شدن این فیلم است، معتقدم برای بهتر دیده شدن این فیلم باید "تهران 1500" در بخش مسابقه سینمای ایران به رقابت می‌پرداخت. عظیمی در ادامه افزود: من کارگردانی سراغ دارم که فیلمش در بخش فیلم اولی‌ها پذیرفته شده‌است و زمانی که با او صحبت می‌کردم گفت که این فیلم را 15 روزه به پایان رسانده‌است؛ البته منظور من این نیست که چون فیلمی 15 روزه به پایان رسیده لزوما فیلم بدی است و فیلمی مثل تهران 1500 که چهارسال ساخت آن به طول انجامیده فیلم خوبی است، نه اصلا منظورم نیست بلکه دلیل هیئت انتخاب مبنی‌بر دلایل عدم پذیرش فیلم خودم را نمی‌پذیرم.این انیماتور در ادامه افزود: هیات انتخاب عدم امکان رقابت این انمیشین با سایر فیلم‌ها را دلیل حضور نداشتن تهران 1500 در بخش مسابقه سی‌امین جشنواره فیلم فجر دانست که به نظرمن این دلیل بسیار غیرکارشناسی و غیرمنطقی است.عظیمی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به ویژگی‌های این فلیم گفت: به اعتقاد من انیمیشن "تهران 1500" در بسیاری از رشته‌های سینمایی یک اتفاق است؛ به‌عنوان مثال در بحث طراحی صحنه باید این فیلم را دید چرا که تمام صحنه‌هایی که در این فیلم انمیشین دیده می‌شود به هیچ عنوان وجود نداشت، تمام این صحنه‌ها در درجه نخست تنها یک ایده بوده بعد این ایده طراحی شده و به مرحله فیلمبرداری رسیده‌است. از همین‌رو فیلم "تهران 1500" حاصل تخیل یک تیم است که از هیچ فیلم ساخته‌اند به همین دلیل باید در بخش مسابقه سینمای ایران حضور می‌داشت.کارگردان انیمیشن "تهران 1500"در ادامه با اشاره به این مطلب که مسئولان جشنواره در پاسخ به چرایی عدم حضور این فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران گفت: یکی از دلایلی که مسئولان در ابتدا بیان کردند این بود که این فیلم شرایط حضور دربخش مسابقه را ندارد که به نظرمن این دلیل درستی نیست چون این فیلم حداقل در شاخه‌های فیلمنامه، کارگردانی، تهیه‌کنندگی، جلوه‌های ویژه، طراحی صحنه و آهنگسازی حرف برای گفتن دارد. اما بعد از بیان این دلیل آقای سجادپور دلیل دیگری آورد و گفت که "تهران 1500" امتیاز لازم را برای حضور در بخش مسابقه سینمای ایران را نیاورد و خوب این دلیل است که من به عنوان کارگردان می‌پذیرم و قابل قبول است.وی در ادامه افزود: با وجود همه این حرف‌ها می‌پذیرم زمانی که هیات انتخاب فیلم را دید هنوز تدوین نهایی نشده بود، افکت و آهنگسازی میکس نشده بود و خوب در این شرایط فیلم را دیدند، اما درحال حاضر شرایط فرق کرده‌است؛ فیلم کامل شده و اگر بار دیگر این فیلم دیده شود مطمئن هستم که در بخش مسابقه سینمای ایران پذیرفته می‌شود.عظیمی در ادامه صحبت‌های خود حضور در بخش سینمای ایران را حق این فیلم دانست و گفت: هزینه و زحمت‌های بسیاری برای به ثمر رسیدن این فیلم کشیده شده‌است، این فیلم هزینه چندمیلیاردی برداشته است و متخصصان بسیاری درگیر این پروژه بوده‌اند و اگر در بخش مسابقه نمایش داده شود مطمئن هستم که خواهد درخشید.کارگردان "تهران 1500" گفت: من به‌عنوان کارگردان این اثر منتظر هیچ جایزه‌ای نیستم چرا که بیش از 80 جایزه در طول سال‌ها فعالیت خود کسب کرده‌ام اما تشنه این هستم که این فیلم در تنها رویداد ملی و فرهنگی به درستی دیده شود.این انیمانور خوش سابقه سینما و تلویزیون ایران در پایان صحبت‌های خود افزود: یکی از ضعف‌های هیات انتخاب در بخش مسابقه سینمای ایران این بود که یک انیماتور و یا فارغ‌التحصیل این رشته هنری درترکیب آن وجود نداشت و خوب معلوم است که ارزش‌های یک انیمیشن خوب به درستی درک نمی‌‌شود.

koochoo

Member
تیزر جدید انیمیشن تهران 1500
كافه سينما- پيش از اين يك تيزر از تهران1500 را در كافه سينما تماشا كرديد. اين جديدترين ويديو از اين فيلم است كه بخش هاي جذاب ديگر از اين انيميشن را در بر دارد. مهران مديري، هديه تهراني، بهرام رادان، حسام نواب صفوي، محمدرضا شريفي نيا، حبيب رضايي و مهتاب نصيرپور با شخصيت هاي كارتوني شان در اين ويديو حضور دارند.«تهران ۱۵۰۰» که شهر تهران را در سال ۱۵۰۰ شمسی به تصویر می‌کشد، یلم در ژانر کمدی است و داستان آن درباره گذشته و حال پیرمردی ۱۶۰ ساله به نام اکبرآقا (مهران مدیری) است و زمان داستان ۱۵ روز قبل از تحویل سال ۱۵۰۰ هجری شمسی است. در سال ۱۵۰۰ ربات‌ها در کنار مردم زندگی می‌کنند و آدم‌های پولدار می‌توانند با امکانات پیشرفته پزشکی تا ۱۶۰ سال زندگی کنند!
در دو كيفيت ببينيد:

32-_caffecinema.com_.jpg

«تهران 1500» / مدت: 9:11 / كيفيت مطلوب / حجم: 33 مگابايت / --> دانلود <--

«تهران 1500» / مدت: 9:11 / كيفيت معمولي / حجم: 15 مگابايت / --> دانلود <--

86932957861704162116.jpg

25880515895845139341.jpg

31832728350889092149.jpg

koochoo

Member
فروش خوب «تهران 1500» در بازار فیلم ایران

سینما تجربی: شرکت ناس انیماتور استودیو برای اکران جهانی انیمیشن «تهران 1500» وارد مذاکره شد.

n00002909-b.jpg

h53iddqbyu5q1cvgk00.jpg

به گزارش سینما تجربی، به نقل از ستاد خبری سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، شرکت ناس انیماتور استودیو طی سه روز گذشته برای اکران انیمیشن‌های خود که «تهران ۱۵۰۰» از شاخص‌ترین آن‌هاست، با کشورهای مختلف از جمله ترکیه، لبنان، لهستان، قطر، سوریه و کانادا وارد مذاکره شد.
این شرکت همچنین انیمیشن «حیات وحش» را نیز برای ارائه به بازار‌های بین‌المللی مد نظر دارد.پانزدهمین بازار فیلم ایران (IFM) ‌تا ۱۷ بهمن‌ماه در برج میلاد دایر است و هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۴ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

آخرین ویرایش:

roya.$

New Member
یکی نیست به اینا بگه این حسام نواب صفویه یا آدام لمبرت چرا این شکلیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

king75

Member
الان میشه این انیمیشن رو از ویدئو کلوپ ها گرفت یعنی اومده؟

koochoo

Member
الان میشه این انیمیشن رو از ویدئو کلوپ ها گرفت یعنی اومده؟

سلام دوست عزیز...

خیر-این خبرها تنها خاص جشنواره فجر هست و تنها در چند سینما و در چند روز در بخش مسابقه فیلم های اول سی امین جشنواره فجر شرکت دارد هنوز اکران عمومی نشده است احتمالا عید نوروز باشد اگر با مشکل اکران برخورد نکند در ضمن پست های قبل را حتما بخوانید تا مطلع شوید.

koochoo

Member

خوابم می آد، گیرنده، تهران1500 و ...
اسامی کاندیداهای مسابقه فیلم های اول اعلام شد
خبرگزاری فارس: اسامی کاندیداهای بخش نگاه نو (مسابقه فیلم های اول) سی امین دوره جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

1903._caffecinema.com_.jpg

* کاندیدای بهترین فیلم
۱- محمد رضا تخت کشیان و جواد فرحانی برای فیلم خوابم می آد
۲- محمد قهرمانی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای فیلم گیرنده
۳- عبدالحسین و محمد ابوالحسنی برای فیلم تهران ۱۵۰۰
۴- حسن علیمردانی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای فیلم سلام بر فرشتگان
۵- ابراهیم اصغری برای فیلم پنج شنبه آخر ماه

* کاندیدای بهترین دستاورد هنری یا فنی
۱- سید محمود صدیقی برای فیلم داستان سامرا
۲- کارگروهی جلوه های رایانه ای فیلم تهران 1500
۳- روانبخش صادقی برای فیلم فیلادلفی
۴- امیر سحر خیز، کامران سحرخیز و سید هادی اسلامی برای فیلم سلام بر فرشتگان

koochoo

Member
کافه سینما: نشست خبری فیلم تهران 1500 به کارگردانی بهرام عظیمی هم اکنون در حال برگزاری است. آخرین اتفاقات و صحبت های مطرح شده در این نشست را در این صفحه دنبال کنید.

صحنه هایی از فیلم نشست رسانه ای این فیلم را اینجا ببینید ...

دانلود

01-009_caffecinema.com_.jpg

تصاویر بیشتر

به روزرساني 13 (ساعت 18:45): فايل صوتي كامل نشست:

نشست تهران 1500 / 60 دقيقه / حجم: 14 مگابايت / --> دانلود <--

به روزرساني 12 (ساعت 18:20): عظيمي: دوبله فيلم پيشنهاد آقاي شريفي نيا بود... تصميم گرفتيم دو مدير دوبلاژ در نسخه دي‌وي‌دي داشته باشيم... صداي آقاي طهماسب فيلم را نجات داد و بخش مربوط به راوي را پيمان قاسم‌خاني نوشت./ شريفي‌نيا: براي هيئت انتخاب واقعاً متأسفم كه اين فيلم را در بخش مسابقه انتخاب نكردند. مي‌شود دبير جشنواره و مدير سينمايي را به خاطر اين حركت عوض كرد. چون اين آدم‌ها جلوي پيشرفت فيلم‌ها را مي گيرند... مسئولين ارشاد علي‌رغم پارتي‌بازي‌هايي كه براي فيلم‌هاي توليد خودشان و فارابي صورت مي گيرد، بايد جلوي اين حركت مي‌ايستادند. من واقعاً از انتخاب نشدن اين فيلم عصبانيم.
به روزرساني 11 (ساعت 18:15): عظيمي: الآن و در پايان سال 90 من بهتر از اين نمي توانم بسازم. كلاس كاري گروه خيلي بالاتر از اين بود. اما كار من كارگردان الآن اين است و بهتر از اين نمي‌توانم بسازم.
به روزرساني 10 (ساعت 18:13): عظيمي: ايده فيلمنامه 4-5 سال پيش به فكرمان رسيد. وقتي با آقاي علمداري فيلمنامه را نوشتيم احساس كرديم فيلمنامه خوب نيست و از دوستاني مثل آقاي معادي و رحمانيان مشورت گرفتيم. مثلاً فيلم ما در سال 1500 مي گذشت و آقاي رحمانيان پيشنهاد دادند پايان فيلم، آغاز سال 1500 باشد.
به روزرساني 9 (ساعت 18:12): خلعتبري: اين فيلم، فيلم كودك نيست كه بخواخد موسيقي كودك داشته باشد. كار با اركستر اجرا شده.
به روزرساني 8 (ساعت 18:10): علمداري: با بودجه اين فيلم 5-6 فيلم سينمايي مي‌توانستيم بسازيم.
به روزرساني 7 (ساعت 17:58): عظيمي: تمام ديالوگ‌ها سينك بود. 3 سال پيش همه قبل از ساخت فيلم آمدند و ديالوگ‌ها را گرفتيم. صداي حبيب سينك بود چون ديالوگش در دوبله دوم تغيير نكرد. اما برخي از ديالوگ‌هاي بقيه مثلا مهران مديري دچار تغيير شدند.
به روزرساني 6 (ساعت 17:57): عظيمي: فيلمنامه شايد 30 سال به بالا باشد. فيلم شايد رئال و فانتزي باشد اما يك روز يك فيلم درست و حسابي براي كودكان مي‌سازم. لااقل براي بچه‌هاي خودم كه مي دانم انيميشن‌هاي پدرشان را دوست ندارند و انيميشن خوب كودك مي‌سازيم.
به روزرساني 5 (ساعت 17:56): علمداري: فيلمنامه كلاسيك ننوشتيم. فيلمنامه اي نوشتيم كه امكان توليدش وجود داشته باشد. از روز اول نمي‌دانستم بودجه اين فيلم تأمين شود. سعي مي كنيم در كارهاي بعدي فيلمنامه قوي‌تري بنويسيم.
به روزرساني 4 (ساعت 17:55): از فيلمنامه اين فيلم انتقاد و از فيلم به عنوان فيلمفارسي ياد شد. عظيمي پاسخ داد: من كل كارهايم - حتي سيا ساكتي - كمي فيلمفارسي در خود داشتند و اين داستان عشق و عاشقي سليقه من است. من نمي‌خواستم فيلم هنري بسازم. مي خواستم فيلمي براي مردم بسازم. من كه دانسته فيلمنامه را شل و ول ننوشتم. يك داستان خيلي ساده براي خنداندن مردم مي‌خواستيم. بخش‌هايي فقط براي لذت مردم اضافه شد. مثلاً تكه سبزي‌فروش بعد از دو سال به ذهنم رسيد و براي لذت مردم به فيلم اضافه كرديم.
به روزرسانی 3 (ساعت 17:42): عظیمی: کلاً انیمیشن را در این مملکت تحویل نمی گیرند. انیمیشن با کیفیت هزینه میلیاردی دارد... استفاده از بازیگران مطرح برای این بود که فیلممان جدی گرفته شود. شاید حرف من کاسبکارانه برداشت شود اما چه تهیه کننده ای حاضر بود روی پروژه ای که دو میلیارد تومان هزینه اش است سرمایه گذاری کند؟ تعدادی از این بازیگرها تجربه دوبله داشتند. همه اعضای گروه جوان بودند. پیرترین عضو گروه من بودم! همیشه این هدف ما بود که یک انیمیشن ایرانی بسازیم. امیدوارم با کم کردن 7-8 دقیقه در اکران عمومی، مردم از این فیلم خوششان بیاید... ما قدم اول را برداشتیم. باید دید در ادامه راه چه همکاری هایی خواهد شد.
به روزرسانی 2 (ساعت 17:27): علمداری: جشنواره می توانست خیلی بهتر از این از فیلم ما برداشت کند. ما برداشت خودمان را از جشنواره کردیم./ نواب صفوی: خوشحالم که با اولین انیمیشن سینمایی ایران در جشنواره بودم. بسیار از فیلم لذت بردم و امیدوارم در اکران عمومی با توفیق خوبی مواجه شود.
به روزرسانی 1 (ساعت 17:25): عظیمی: برای خودم باعث افتخار است که در این جشنواره فیلم دارم و در جشنواره سی ام که بهترین جشنواره است حضور دارم. ما چهار سال سعیمان را کردیم. می دانم که فیلم خیلی کم و کاستی دارد و خیلی از شما آن را با نمونه های خارجی مقایسه کردید. اما همین چند باری که خندیدید و دست زدید از سر من زیاد است. ما از این فیلم هدف پند و اندرز نداشتیم. هدف فقط خنداندن مردم و سرگرمی آنها بود.

آخرین ویرایش:

koochoo

Member
من یکی که اصلا توقع نداشتم جناب عظیمی بعد از چهار سال با 4 میلیارد هزینه و با 250 نفر پرسنل نتیجه کارش این باشه !! درسته امکانات کمه (به گفته خودشون) اما این آمار بالا هم همچین دست کم نیست ! با این هزینه های بالا پیکسار دوتا فیلم میسازه اونم با چه کیفیتی ... اصلا هم کاری به فیلمنامه و ... ندارم فعلا مشکل من با این فیلم اجراست , واقعا ضعیفه (میشه گفت ورژن کمی شلوغ تر سیاه ساکتی !!) ....

اگه خلاقیت جناب عظیمی تو انیمیشن همین حده (حتی تا سال 90!!) به شخصه هیچ امیدی به فیلمهای آتی ایشون هم ندارم ... از لحاظ تکنیکی واقعا ضعیفه ( این لحن طلبکارانه و کاسبکارانه ایشون هم بیشتر رفته رو اعصابم !! مرد حسابی این چه طرز صحبت کردنه ؟ تحویلت نگرفتن که نگرفتن چرا دیگه آبروی خودتو میبری و کارت رو کوچیک میکنی ؟؟ ... همین فیلم اول رو هم واقعا به نظرم داوران خیلی کوتاه اومدند , و تا اونجا که میتونستند بلاخره تو دو تا رشته چپوندنش :-? )

البته از همون زمانی هم که کانسپتهاشون منتشر شد تقریبا فاتحه فیلم رو خوندم (یعنی اخر خلاقیت : سال 1500 به جای طراحی خلاقانه , پیکان رو برمیدارن موشک بهش وصل میکنن :green: )

به هر حال امیدوارم این حرکت ناقص شروعی باشه برای اینکه توجه تهیه کننده ها و مسئولین به این رشته بیشتر بشه و استعدادهای نهفته کشور بتونن دست خودشون رو بلند کنند , شاید ایندفعه یک نفر چشماش آستیگمات نباشه !!) و امیدوارم ایشون حالا که جیبشون پر شده در جهت پر شدن خلاقیتشون هم تلاش کنند ...

به امید آسمان آبی تر در انیمیشن ایران

سلام ممنون که نظر دادی البته طبیعی هست...

koochoo

Member
دیپلم افتخار برای تهران ۱۵۰۰

در اختتامیه سی‌امین جشنواه فیلم فجر، دیپلم افتخار بهترین دستاورد هنری یا فنی در بخش نگاه نو (مسابقه فیلم‌های اول) به انیمیشن سینمایی «تهران ۱۵۰۰» تعلق یافت.

جدول ارزش گزاری منتقدین خاص جشنواره فیلم فجر

756164_orig.jpg

آخرین ویرایش:

koochoo

Member
در برنامه ویژه شبکه آموزش؛

کارگردان «تهران 1500» میهمان «صفر و یک» می‌شود
کارگردان فیلم «تهران 1500» به همراه برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه بصری مهمان «صفر ویک» خواهند بود.

IMAGE634556581016806250.jpg

به گزارش سینماپرس به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش، انیمیشن «تهران 1500» نخستین انیمیشن سینمایی با تلاش چهار سال به کارگردانی «بهرام عظیمی» ساخته شد و برای اولین بار در سی امین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. این نخستین انیمیشن با استقبال فراوان تماشاگران و منتقدان سینمایی مواجه شد. بر این اساس، بهرام عظیمی نویسنده و کارگردان «تهران 1500» سه شنبه با حضور در برنامه زنده «صفر و یک» به بیان چگونگی روند ساخت و تولید این اثر سینمایی در حالی خواهد پرداخت که بخش هایی از این فیلم سینمایی نیز پخش خواهد شد.
بنا به این گزارش، «امیر سحرخیز» که در سی‌امین جشنواره فیلم فجر برای طراحی جلوه‌های ویژه بصری فیلم سینمایی «ملکه» برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه بصری شد نیز دیگر میهمان برنامه فردای «صفر و یک»خواهد بود. گفتگو با سحرخیز حول جلوه‌های ویژه بصری و نحوه اجرا در فیلم سینمایی «ملکه» اتفاق می افتد.
برنامه زنده «صفر و یک» به تهیه‌کنندگی مجید یوسفی هر روز به جز جمعه‌ها ساعت 18:30 روی آنتن شبکه آموزش می‌رود.

koochoo

Member
نمایش آنلاین برنامه صفر و یک از شبکه آموزش

11273859625974618375.jpg

تاریخ 2/12/90
موضوع انیمیشن
مهمانان: امیر سحرخیز و بهرام عظیمی
مدت زمان: 58 دقیقه

پخش قسمت هایی از دو فیلم تهران 1500 و سلام بر فرشتگان

مشاهده آنلاین

در صورت مشکل پخش از مرورگر
internet explorer استفاده کنید.