انتقال کاربر با استفاده از شناسایی IP Location

irlogo

Active Member
استادان محترم؛

قبلا کد Java Script داشتم که در آن تعریف می شد متغیر X با استفاده از شناسایی IP Location را به صفحه دیگری منتقل می کرد

در صورت امکان این کد را به اشتراک بگذارید
با تشکر.

eAmin

Well-Known Member
در این آدرس API اینکار بهمراه مثال قرار داده شده که میتونید استفاده کنید، مثالش هم بدرستی ip کاربر و کشور و شهر اون رو نمایش میده.

از ابزار YQL هم میتونید استفاده کنید، با استفاده از این query:
کد:
select * from ip.location
قبلا در مورد YQL یک آموزش در اینجا قرار داده بودم، که میتونید از همون روش با تغییرات جزئی، اطلاعات دریافتی رو پارس کنید.

irlogo

Active Member
در این آدرس API اینکار بهمراه مثال قرار داده شده که میتونید استفاده کنید، مثالش هم بدرستی ip کاربر و کشور و شهر اون رو نمایش میده.

از ابزار YQL هم میتونید استفاده کنید، با استفاده از این query:
کد:
select * from ip.location
قبلا در مورد YQL یک آموزش در اینجا قرار داده بودم، که میتونید از همون روش با تغییرات جزئی، اطلاعات دریافتی رو پارس کنید.

با استفاده از http://batchiplocator.webatu.com/api/ چه طور می توانم کاربران را در 2 سطح تعریف کنم ( ایران و غیر ایران ) و به صورت اتوماتیک به صفحه مربوطه ریدایرکت کنم؟

eAmin

Well-Known Member
میتونید یک شرط بزارید، و در اون هروقت در اطلاعاتی که داده شد، کلمه ی Iran رو پیدا کرد کاربر رو به صفحه a انتقال بده در غیر اینصورت به صفحه ی b.
در مورد ریدایرکت کردن هم در انجمن بارها گفتگو شده که که با جستجو میتونید تاپیکهایی که در این مورد هست رو پیدا کنید.

irlogo

Active Member
میتونید یک شرط بزارید، و در اون هروقت در اطلاعاتی که داده شد، کلمه ی iran رو پیدا کرد کاربر رو به صفحه a انتقال بده در غیر اینصورت به صفحه ی b.
در مورد ریدایرکت کردن هم در انجمن بارها گفتگو شده که که با جستجو میتونید تاپیکهایی که در این مورد هست رو پیدا کنید.

مواردی که ذکر کردید تفهیم به گذشته هر شخصی است که به دنبال این موضوع می گردد
در صورت امکان و توانایی آن را تشریح نمایید.

eAmin

Well-Known Member
راستش منظور شما رو از قسمت اول گفته هاتون متوجه نشدم!
درضمن منظورتون از تشریح نوشتون کد آماده است؟! از شما با این سابقه در انجمن بعید هست، اگر چنین خواسته ای داشته باشید! و اگر هم غیر از این بوده باشه که بنده کاملا توضیح دادم چه کاری رو باید انجام بدید! در هرصورت...
کد:
var url = 'http://batchiplocator.webatu.com/api/locate.php?method=ajax&callback=?';

$.getJSON(url,function(place) {
	if (place.country.indexOf("Iran") != -1) {
		document.location = "a.html";
	} else {
		document.location = "b.html";
	}
});

جدیدترین ارسال ها

بالا