انتقال هاست کمک

سلام من می خواهم هاستم را انتقال بدهم من باید از چه اطلاعاتی بک اپ بگیرم و اینکه من از پایگاه داده بک اپ می گیرم ولی نمی دونم اون بک اپ با بک اپی که از توی phpmyadmin میگیرم چه فرقی داره و اینکه آیا من باید از دایرکتوریی که سایتم توش نصبه هم بک اپ بگیرم؟
ممنون میشم کمک بدید

soheil_1376

Member
شما باید دو مرحله را طی کنید:

مرحله اول بکاپ(پشتیبان گیری) از پایگاه داده
برای اینکار می توانید با واردشدن به محیط phpmyadmin دیتابیس موردنظر و مراجعه به قسمت اکسپورت به راحتی از اطلاعات پایگاه داده خود بکاپ بگیرید
مرحله دوم:بکاپ از دایرکتوری
ابتدا وارد پنل خود شوید واگر سی پنل دارید وارد شوید سپس وارد فایل منیجر وسپس فایل های موردنظر را انتخاب کرده و سپس کمپرس(فشرده) کرده و سپس دانلود کنید
--------------------------------------
مراحل انتقال
--------------------------------------
وبرای انتقال هم برروی هاست جدید یک دیتبایس بسازید سپس وارد محیطphpmyadmin شوید و به به ایمپورت مراجعه کنید و سپس اطلاعات را وارد کرده سپس به فایل منیجر در پنل خود رفته و فایل زیپ(فشرده شده) رو آپلود و سپس از حالت فشرده خارج کنید
و سپس فایل های ورود به دیتابیس که معمولا با نام config یا configuration هستند را با استفاده از اطلاعات جدید اصلاح کنید
-------------------------------------
اگر مشکلی بود بفرمایید
-------------------------------------

سلام من ازپایگاه داده از طریق سی پنل بک اپ گرفتم نه از تو phpmyadmin ولی حجم اون سیپنله 1 مگه ولی تو phpmyadmin
6 مگ هست چهکارکنم

soheil_1376

Member
یه بار دیگه تو سی پنل از بکاپ ویزارد استفاده کن مشکلت حل میشه
اون مگ های اضافی فکر کنم فایل های سی پنل و غیره هاست که پیشفرض رو هاسته

lمن میخواستم بدونم که تفاوت بک اپ از دایرکتوری با بک آپ کلی از سایت که تو سی پنل هست چی هست یعنی من اگه بخواهم که انتقال سرور بدهم کدوم بکاپ ها بهتر یعنی از phpadmin و هم دایرکتوری بگیرم بهتره یا بک اپ کلی و اینکه اگه بخوهم بک اپ رو برگردونم قبلی رو باید پاک کنم

soheil_1376

Member
به نام خدا
بهترین گزینه استفاده از بکاپ ویزاردا چون کامل بکاپ می گیره
ولی از پی اچ پی مای ادمین فقط از دیتابیس بکاپ گرفته میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا