الله

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
خدمت همه عزیزان سلام عرض میکنم . همینطور سال جدید رو هم به همه تبریک میگم .

انشالله سالی پر خیر و شادی برای همه شما باشه . انشالله همه دوستان تو زندگی ، درس و دانشگاه ، شغل و کسب درآمد موفق باشند .

کاری رو که نه بخاطر کار من بلکه بخاطر محتوای زیبا و دلنشین اون ، اسم مطهر و نورانی خداوند متعال ارزش بسیار زیادی پیدا کرده تقدیم به شما میکنم .

آخرین ویرایش:

alireza-metal

Active Member
خیلی زیبا طراحی شده -- احسنت

فقط اگه بتونی جلوه بیشتری به الله بدی خیلی بهتره --- چون هدف اصلی الله و نمایان کردن آن هست -- دور الله میتونی رنگی مخالف مشکی بزنی که بیشتر جلوه کنه -- چون یه جورائی تو رنگ طلائی گم شده و با کمی تغییر طرح بسیار زیبا و جذاب تری خواهد بود

موفق باشی

kambiz.elf

Member
سلام
كار زيبايي شده. با نظر عليرضا موافقم . بنظر من اگه الله رو به صورت رنگ طلا مينوشتي خيلي بهتر خودشو نشون ميداد.

عید شما هم مبارک باشه و سال خوبی هم داشته باشین .
eggs.gif

کار خیلی خیلی قشنگی شده . مخصوصا افکت هایی که به کار داده شده خیلی به جا و مناسب بوده . با دوستان موافقم روی الله بیشتر کار کنید تا جلوه بیشتری پیدا کنه . موفق باشید .

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
حق با شماست ..
روی الله باید بیشتر کار میشد . با رنگ طلاییم موافقم . طرح جدید رو هم جایگزین کردم ..
علی جان از بوردر استفاده کرده بودم ولی خیلی مناسب نبود

kambiz.elf

Member
سلام
فكر كنم اينجوري بهتر شد تا نظر دوستان چي باشه . كاش او كار اول آپلود مي كردي تا تفاوت معلوم بشه.موفق باشي

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
سلام ..
به نظر من اعجازی تو مشورت هست که تو هیچ عقل مفرد دیگه ای وجود نداره . همینطور در اینکه پیشنهاد همه تو کار نهایی موثر بوده شکی نیست . شما هم که مستقیم به خود رنگ اشاره کردید .
به نظر من نیازی به کار قبلی نیست حالا اگر احساس می کنید لازم هست بفرمایید تا قرار بدم .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عید شما هم مبارک باشه. شما هم ایشالا سال خوبی رو داشته باشی.

چقدر قشنگ شده این طرح! واقعا جای تبریک داره.

البته اون Pattern بک گراند رو (خطهای افقی) اگر یکمی کمرنگ تر میکردی اون رنگ پشت هم بهتر معلوم میشد. ولی همینجوری هم عالی شده. اون Texture روی دایره بزرگ و همینطور حالت براقی که داره واقعا فوق العادست. بهتون بخاطر داشتن چنین سلیقه ای واقعا تبریک میگم.

با اجازه میذارمش تو تاپ گالری.

موفق باشی.

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
شرمندم نکنید . دلتون پاکه که کار رو زیبا دیدید .

پیشنهادهایی مطرح شد که به نظرم کاملا درسته . لاینهای زمینه رو کمرنگتر کردم متن ترجمه استفاده شده رو هم پررنگتر. کار جدید هم جایگزین کردم .

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
توی طرح ادیت شده ایرادی نمیشه گرفت.طرح قشنگی شده
toyou.gif

موفق باشی
pillowfight.gif

MAJOR

Well-Known Member
واقعا یه کار حرفهای و زیبا بود کف بر شدم یه توضیح کامل می خوام در مورد نوع طراحی

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
ممنون از عزیزانی که لطفشونو نشون دادن . فکر کنم توضیح کلی تو خود تصویر مشخصه حالا اگه قسمت خاصی مد نظر شماست بفرمایید . همینطور یه قسمت از توضیح کار همون آیه و ترجمه است .

مهدی جان اومدی اذیت کنی ..
انشالله همون دلیلی که از شما نقل کردم دست شما و بچه های این فروم و منو با هم بگیره ..

Mandana

Active Member
مهدی جان برادر یک مقدار مراعات کن عزیز
hb.gif

با یه تنکس خالی هم می تونی مراتب علاقه ات رو به رایان گل نشون بدی
سعی کنین تاپیک زیاد به اسپم کشیده نشه
پیشاپیش ممنون
shv.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا