افزونه کروم برای تغییر رنگ قالب مجید آنلاین

m2_farzan

Active Member
نمیدونم این نوارهای قرمز توی قالب شما رو هم مثل من کور میکنه یا نه، در هرصورت من یکی که از همون اول با این رنگ مشکل داشتم. بخاطر همین موقع استراحت برای کرومم یه افزونه نوشتم که میتونید براش تعریف کنید که رنگ قرمز رو به یکی از رنگهای : سیاه، خاکستری، آبی، سبز، زیتونی، صورتی تبدیل کنید. حالا هم گفتم بذارم اینجا اگه کسی خواست دانلود کنه. این افزونه توی سرعت بالا اومدن صفحات تاثیر نمیذاره. در ضمن سورسش رو هم میتونید ببینید.
1- از پیوست دانلود کنید.
2- فایل فشرده رو آزاد کنید و فایل crx رو توی کروم دراگ کنید.
3- اون پایین به اخطاری که میده Okay بدید.
4- یه صفحه مجید آنلاین جدید باز کنید.
5- از اون بالا گوشه که یه علامت پروانه اضافه شده میتونید رنگ رو انتخاب کنید.
6- همین!:rose:
من خودم رنگ اولی یعنی Dark رو واسه خودم گذاشتم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نسخه دوم : نگاتیو
این یکی نسخه کارش بیشتره کل هوم رنگا رو عوض میکنه اصلا یه حس دیگه ای به سایت میده. اسکرین شات:
xtheme.jpg
ولی در حد یه preview هست. یعنی اصلا بدرد استفاده دائم نمیخوره چون باگ زیاد داره. فقط برای یه تست خوبه. دلیلش هم واضحه، من غیرمتخصص دارم این کار رو با یه افزونه کروم انجام میدم، کاری که حتی برای متخصص ها هم اصولی نیست. عوضش علی اون ور نشسته کل CSS سایت دستشه، دقیقا هم میدونه چی برای کجاست. پس از اینجا به بعد رو اگه قرار باشه ادامه پیدا کنه دیگه کار ما نیست، چون من باید بشینم 4 روز کار کنم تا اینو با این همه باگ و مشکل بسازم درحالیکه علی براش کاری نداره و اگه CSS رو تغییر بده با این باگ ها هم مواجه نیستیم. تازه مهمترین بخشش اینه که کاربرای مرورگرای دیگه هم میتونن از این قالب استفاده کنن.
ولی خودمونیم بد هم نشد
این افزونه ای که من ساختم، فقط بخش نمایش تایپیک و بخش نمایش تالار و صفحه اصلی سایت رو پوشش میده.
فایل رو پیوستیدم. دانلود کنید.

پیوست ها

• Majid Online Color Adjust.zip
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • Majid Online negative theme.zip
    39.8 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

m2_farzan

Active Member
دقیقا طبق دستور العمل برو. داخل پست اول کامل نوشتم. درضمن بعد از اینکه نصب شد، یه صفحه جدید باز کن. نه صفحاتی که قبل از نصب باز بودن.

جدیدترین ارسال ها

بالا