ارزونترین هاست

4shakh

Banned
با سلام .

با عرض معذرت ازاینکه دیر به اینجا پاسخ داده می شود . آخر لینکهای این تاپیک برای من که خراب شده بودند و هیچگونه ایمیلی بابت اینجا دریافت نمی شد . در هر صورت فکر نمی کنم باز هم دیر شده باشد .

اول بگویم که بعضی از دوستان مثل اینکه حرفها و انتقاداتی را از ما کرده اند . باید به آنها بگوییم که ما با فردی که در آمریکا هم شرکت دارد و به واسطه ایشان سرور اختصاصی گرفته ایم . با این کارهایتان از ما نخواهید که در اینباره بیشتر صحبت شود .
اصلاً به قول دوستمان مگر هاستینگ فروشی مثل فروش آدامس است که همه میروند و رسیلر میگیرند و شروع میکنند به تبلیغات نه چندان گسترده و در پایان هم ضرر میکنند . اما به نظر من و دوست خوبم که اینجا اسمش را نمی آورم عاقلانه فکر کرده ایم و فکر میکنم اگر هر کسی که تازه از راه رسیده است بخواهد یک هاستینگ راه بیندازد هم موجب سردر گمی مشتریان می شود و هم میزان ضرر بالا می رود .

دوم اینکه Pooriaf جان منظورت از جوابم را از این لینک گرفتم یعنی چه ؟!!!
یعنی اینکه هاست ایشون ارزانترین است ؟!!!

ما 500 مگ هاست لینوکس همراه با دامین رایگان و امکانات نامحدود دیگر را بمدت 2 سال میدهیم 30000 تومان اما اگر از هاستی که دوست خوبمان معرفی کردند استفاده کنید می شود 40000 تومان .

آیا باز هم با قیمتها مشکل داریـــــــــد ؟!!

همین طور که دوستان مشاهده می کنند هنوز کسی لااقل در اینجا پیدا نشده است که هاست لینوکس از ما ارزانتر بدهد (فقط یک نفر وجود دارد که من از ایشون رسیلر گرفته ام !!!)

Pooriaf

Member
منظورم لینک سوالات متداول سایت آقای ady_constantine بود
شما از کی رسیلر گرفته اید؟!

Pooriaf

Member
4shakh عزیز
هاست 100 مگ رو برا دوسال چند میدی
راستی نگفتی از کی رسیلر گرفتی؟؟؟

arian-host

New Member
دوست عزیز من یک ایمیل براتون زدم ، پیشنهادمو وقتی براتون مطرح می کنم که ایمیل منو reply کنید

d@nial

Well-Known Member
4shakh گفت:
با سلام .

با عرض معذرت ازاینکه دیر به اینجا پاسخ داده می شود . آخر لینکهای این تاپیک برای من که خراب شده بودند و هیچگونه ایمیلی بابت اینجا دریافت نمی شد . در هر صورت فکر نمی کنم باز هم دیر شده باشد .

اول بگویم که بعضی از دوستان مثل اینکه حرفها و انتقاداتی را از ما کرده اند . باید به آنها بگوییم که ما با فردی که در آمریکا هم شرکت دارد و به واسطه ایشان سرور اختصاصی گرفته ایم . با این کارهایتان از ما نخواهید که در اینباره بیشتر صحبت شود .
اصلاً به قول دوستمان مگر هاستینگ فروشی مثل فروش آدامس است که همه میروند و رسیلر میگیرند و شروع میکنند به تبلیغات نه چندان گسترده و در پایان هم ضرر میکنند . اما به نظر من و دوست خوبم که اینجا اسمش را نمی آورم عاقلانه فکر کرده ایم و فکر میکنم اگر هر کسی که تازه از راه رسیده است بخواهد یک هاستینگ راه بیندازد هم موجب سردر گمی مشتریان می شود و هم میزان ضرر بالا می رود .

دوم اینکه Pooriaf جان منظورت از جوابم را از این لینک گرفتم یعنی چه ؟!!!
یعنی اینکه هاست ایشون ارزانترین است ؟!!!

ما 500 مگ هاست لینوکس همراه با دامین رایگان و امکانات نامحدود دیگر را بمدت 2 سال میدهیم 30000 تومان اما اگر از هاستی که دوست خوبمان معرفی کردند استفاده کنید می شود 40000 تومان .

آیا باز هم با قیمتها مشکل داریـــــــــد ؟!!

همین طور که دوستان مشاهده می کنند هنوز کسی لااقل در اینجا پیدا نشده است که هاست لینوکس از ما ارزانتر بدهد (فقط یک نفر وجود دارد که من از ایشون رسیلر گرفته ام !!!)
احیانا شما از اطهر ریزیلر نگرفتین؟

arian-host

New Member
آقا این اطهر چرا دست از سر ما ور نمی داره ، هرجا می ریم یک صحبتی ازش هست . تازه بچه های پی تی هم منو می بینن می گن تو اطهری ؟

Pooriaf

Member
Arian-Host عزیر
لینک سایتت برای فروش هاست رو بده
4shakh از تو رسیلر گرفته؟

4shakh

Banned
با سلام .

دوستان، لطفاً درباره این مطلب از ما اطلاعات بیشتری نخواهید . فعلاً اجازه ی معرفی ایشان بر هیچ کس داده نشده است !!! چه برسد به ما ... (از مدیر محترم این انجمن هم عذرخواهی میکنیم)

Pooriaf جان متاسفانه فضای کمتر از 500 مگ را نمی توانیم ارائه دهیم و تنها همان سه پلن داخل سایت را می توانید انتخاب کنید . در مورد این که رسیلر را از کجا گرفتیم هم فعلاً نمی توانیم بیان کنیم . لازم به ذکر است که ایشان به ما گفته اند که تنها در صورتی به شما رسیلر خواهیم داد که از ما سخنی به میان نیاورید . نمی دانم چرا !!! شاید سرشان بسیار شلوغ است و شاید هم ...... نمی دانم .

در هر صورت سخنان مرموزانه ما یک وقتی برای دوستان ایجاد ابهام و شک نکند !!!

بزودی خواهیم گفت که از کجا رسیلر گرفته ایم ...

تشکر فراوان ...

آخرین ویرایش:

4shakh

Banned
خیر !!!

لطف کنید فعلا پرونده ی رسیلر را ببندید تا بحث از حالت عادی خارج نشده و مدیران این تاپیک را لاک نکرده اند .

دوستان لطف کنند اگر هاستینگی ارزانتر از ما سراغ دارند همین جا معرفی نمایند تا ما هم مطلع شویم که دست رو دست زیاد است !!! (لطف کنید ایمیلهای خصوصیتان را در اینجا منتقل نکنید . اینجا محل بحثهای عمومیست نه محدود به چند فرد)

تشکر ...

آخرین ویرایش:

4shakh

Banned
مطمئن باشید دوستان که اگر هاستینگی از ما ارزانتر پیدا شود خود را در اینجا معرفی خواهد کرد !!!

Pooriaf

Member
خوب
من آخه 500 مگ لازم ندارم می خوام چیکار
فوقش 100 مگ
اصلا راه نداره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا