ارزونترین هاست

4shakh

Banned
دوست عزیز به خاطر همین حرف شما سایت هاستینگ را میگذاریم که البته وقتی مطلب شما را خواندیم شروع به طراحی سایت کردیم به همین دلیل ممکن است جالب نباشد ، کم کم تکمیل خواهد شد .

هاستینگ چهارشاخ : host.4shakh.com

4shakh

Banned
Pooriaf جان اولاً که این سئوال چه ربطی به موضوع تالار داشت ؟!!!
ثانیاً اینکه بله . من از همین سایت ایده گرفتم و فکر کنم حالا بهتر هم شده . مشکلی داره ؟

4shakh گفت:
Pooriaf جان اولاً که این سئوال چه ربطی به موضوع تالار داشت ؟!!!
ثانیاً اینکه بله . من از همین سایت ایده گرفتم و فکر کنم حالا بهتر هم شده . مشکلی داره ؟
این یکم از ایده گذشته ، شما ورداشتین عین متن ها رو کپی کردین
من مشکلی با تمپلیت ندارم
این بحث به موضوع اینجا ربطی نداره

Pooriaf

Member
amiri27 عزیز سرویسهای شما رو دیدم
آیا به هر پلن یک دامین رایگان ارائه می دید؟

amiri27

Member
خير قيمت دومين هاي .com 7تومان و .ir براي 5 سال 17 تومن هستش !

ممنون
اميري

4shakh

Banned
آقا بگذارید یک مطلب را اینجا بیان کنیم . شما خدمات هاستینگ از ما ارزانتر و با کیفیت تر در اینترنت نخواهید یافت . البته این بعنوان یک ادعا نیست بلکه یک واقعیت است که به تمامی اعضای این پست ثابت خواهد شد ان شا الله . ما از جایی سرور اختصاصی (ایندیکیتد) گرفته ایم که هیچگونه واسطه ای مابین ما وجود ندارد . فکر میکنم که به این می گویند یک فروش شبکه ای (Network Marketing) جانانه و مفید هم برای خریدار و هم برای فروشنده . در هر صورت به امتحانش می ارزد . ما تنها به شما پیشنهاد میدهیم و این شما هستید که تصمیم نهایی را خواهید گرفت .

پس یک سر به اینجا بزنید ==> فروش هاست و دامین + اعطای نمایندگی

vay_help

New Member
4شاخ عزیز ...
خیلی مطمئن صحبت میکنی
من همین امروز 2 گیگ هاست لینوکس با امکانات نا محدود + cpanel X10.8 رو خریدم سالیانه 60000 تومان
شما چند میدی؟
شما برو unicode صفحه هاستینگ خودت رو درست کن بعد هاست بفروش.
هاستینگ خیلی خیلی ارزونتر و با کیفیت تر هم هست. دوستان اگه تو تاپیکا یه سرچ کنن پیدا میشه.
یه نگاه به لیست قیمتات بنداز بعد انجوری بیا اینجا صحبت کن

4shakh

Banned
vay_help گفت:
4شاخ عزیز ...
خیلی مطمئن صحبت میکنی
من همین امروز 2 گیگ هاست لینوکس با امکانات نا محدود + cpanel X10.8 رو خریدم سالیانه 60000 تومان
شما چند میدی؟
شما برو unicode صفحه هاستینگ خودت رو درست کن بعد هاست بفروش.
هاستینگ خیلی خیلی ارزونتر و با کیفیت تر هم هست. دوستان اگه تو تاپیکا یه سرچ کنن پیدا میشه.
یه نگاه به لیست قیمتات بنداز بعد انجوری بیا اینجا صحبت کن

دوست گرامی ... باز هم زود قضاوت کردید . مشکل فونت سایت بر طرف شده است . در مورد قیمت هاستی که گفتید آن را با خودمان مقایسه می کنیم : {آیا شما قیمتهای ما را دیده اید که اینطور قیمت می دهید ؟!!!}
ما 2 گیگ هاست لینوکس دو ساله همراه با دامین دات Com Net Org با امکانات نامحدود را به شما میدهیم 94000 تومان . که هر سال میشود 47000 تومان. آیا کمتر از 60000 تومان نیست ؟!!!!!! در ضمن آیا این هاستی که گفتید دامین رایگان هم می دهد ؟!!!! :wink:

4shakh

Banned
vay_help گفت:
والا تو سایت 1 گیگ رو بخون چند زده.
خودتون نوشتین.

ببینید مثل اینکه یا ما نمی دانیم قیمتهای هاست و دامین مان چه میزان است ، یا در سایت مبهم توضیح داده ایم و یا شما طریقه تبدیل نرخ دلار بازار آزاد به تومان ایران را نمیدانید . در هر سه صورت اولاً عذرخواهی می کنیم ، دوماً مجدداً توضیح می دهیم تا ابهامات برطرف گردد .

ما 2 گیگ هاست لینوکس دو ساله همراه با دامین دات Com Net Org ( دامین هم 2 ساله ) با امکانات نامحدود را به شما میدهیم 94000 تومان . که هر سال میشود 47000 تومان.

همچنین 1 گیگ هاست لینوکس دو ساله همراه با دامین دات Com Net Org ( دامین هم 2 ساله ) با امکانات نامحدود را می دهیم 57000 تومان . که هر سال میشود 28500 تومان .

همچنین 500 مگ هاست لینوکس دو ساله همراه با دامین دات Com Net Org ( دامین هم 2 ساله ) با امکانات نامحدود را می دهیم 29000 تومان . که هر سال میشود 14500 تومان .

آیا قیمتها مناسب نیست ؟

دوست عزیز قیمتهایی که در سایت زده شده است سالی نیست بلکه در کنار خود یک سال هم رایگان دارد . پس در مجموع می شود 2 سال . شما برای بدست آوردن میزان نرخ سالی باید قیمتها را تقسیم بر 2 کنید . { عجب محاسبات پیچیده ای :-? }

4shakh

Banned
دوباره به سایت سر بزنید . ما لیست قیمتها را برای رفع اینگونه ابهامات آپدیت کردیم .

از همین جا بدلیل توضیحات ناقص در سایت عذرخواهی می کنیم .

http://www.4shakh.com/host/index.html

جدیدترین ارسال ها

بالا