اديت و ساختن فونت

emperatoor

Member
سلام
من دنبال يه برنامه براي اديت و ساختن فونت مي گردم كه محيطش مي خوام كامل باشه چون چندتا دارم ولي براي طراحي خيلي خوب نيست در ضمن اگه تمام فورمتهاي فونت رو هم پشتيباني كنه چه بهتر اگه كسي يه همچين برنامه اي را مي شناسه تورو خدا بگه اگه هم ممكنه لينكش رو بذاره
خيلي خيلي خيلي ممنونم

saman_sweden

Active Member
emperatoor گفت:
سلام
من دنبال يه برنامه براي اديت و ساختن فونت مي گردم كه محيطش مي خوام كامل باشه چون چندتا دارم ولي براي طراحي خيلي خوب نيست در ضمن اگه تمام فورمتهاي فونت رو هم پشتيباني كنه چه بهتر اگه كسي يه همچين برنامه اي را مي شناسه تورو خدا بگه اگه هم ممكنه لينكش رو بذاره
خيلي خيلي خيلي ممنونم

من یک فونت ادیت دارم تو بین CD هاست اکه بمن Email یزن شب وقتی رفتم خونه می گردم برات پست میکنم الان سر کارم

emperatoor

Member
سي

سلام
آقا سامان من ايميل شما را گرفتم و اون فونت كريتور را اما من مي خوام كه فونتهاي با پسوند fon را هم دانلود كنه كه اون نمي كنه اگه كسي اين برنامه رو ميشناسه بگه

saman_sweden

Active Member
Re: سي

emperatoor گفت:
سلام
آقا سامان من ايميل شما را گرفتم و اون فونت كريتور را اما من مي خوام كه فونتهاي با پسوند fon را هم دانلود كنه كه اون نمي كنه اگه كسي اين برنامه رو ميشناسه بگه

سلام
تا اونجا که من می دونم فونتهای Unicode با فونتهای windows 3x همخوانی نداره و فکر نکم شما بتوانید چنین برنامه ای پیدا کنید اگه چنین برنامه ای پیدا کردید منم خبر کنید Email منو که دارید ممنون میشم

اما یک راهنمایی که من حدود 8 سال پیش اینکار را کردم و نتیجه داد و آن اینکه متنی را که خط آن براتون جالبه همه را Scan کنید بعد تو َAutoCad میتونید به فونتهای Fon تبدیل کنید که یک مقداری دردسر داره

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

برنامه CorelDRAW هم اينكارو ميكنه (البته در ادامه حرف سامان)

مجيد

rahmani

Member
برنامه اديت وطراحي فونت

يكي از كاملترين آنها Fontographer از شركت معظم Macromedia است .با قابليتهاي فراوان مثل import /export براي فري هند و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا