آنچه كه يك طراح وب بايد بداند1

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
shahrokh_xp گفت:
kami_mz گفت:
سلام. چشم آقا شاهرخ. البته اگه سربازي نبودم و زنده بودم انشاءالله همين كار رو مي كنم. :wink:
انشاءالله :wink:

سلام

البته ان شالله كه باشي يعني سربازي نباشي پيش خودمون باشي... :wink:

در مورد قرار دادن در بخش مقالات هم حتما اين كار رو بعد از به پايان رسيدنش انجام خواهم داد شاهرح جان .. البته با كمك كامي حان :wink:

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
سلام. اينو چون ادامه قبليه همين جا نوشتم.
٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪
بهتر است به اين مساله اشاره بشود كه براي ارزيابي موثر بودن طراحي معيارهاي روشني لازم است.
آيا تمام صفحات وب بايد طراحي خوبي داشته باشند؟ اگر خوب بودن طراحي به معني موثر بودن است پاسخ مثبت مي باشد. صفحات بدون تاثير ديده نمي شوند و طراحان آن ها به احتمال زياد بيكار مي مانند.( :lol: )
اما آيا هر كسي مي تواند يك طراح خوب بشود؟ يا آيا هر كسي استعداد به وجود آوردن يك طراحي خوب را دارد؟ از يك جهت پاسخ مثبت است. همان طوري كه هر كسي مي تواند نواختن پيانو را ياد بگيرد پس هر كسي مي تواند يك صفحه وب را با جمع آوري متن تصوير صدا و ... به صورت موثر طراحي كند. ولي با وجود اين همان گونه كه هر كسي توانايي اجراي كنسرت رت ندارد همه هم نمي توانند جايزه بهترين طراحي را ببرند ولي همه شما مي توانيد اميدوار باشيد ( در دنيايي كه تغييرات به سرعت در آوردن جوراب! انجام مي شوند ) كه فردا طراح موثرتر ( يا بهتر)ي نسبت به امروز باشيد.
براي اين كه طراح خوبي باشيد لزومي ندارد كه حتما سرپرست سايت ( وب مستر ) باشيد در حقيقت بيشتر امور تكنيكي كه سرپرست با آن ها سروكار دارد با فرآيند طراحي در تضادند. طراحي غالبا يك موضوع مربوط به نيمكره راست مغز است تا چپ.همراه شدن هر دو نيمكره مغز باعث به وجود آمدن يك طراحي موثر مي شود. در طراحي موثر صفحه هميشه از نظم و بي نظمي, قاعده و بي قاعدگي و آزاد ساخت يفته وجو دارد.
٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪
مبحث بعديو در تاپيك توصيف طراحي بخونيد.
فعلا :wink:

بابا حرفات بد بوي شعار ميده.
اينا براي اونايي خوبه كه هنوز وارد اينكار نشدن.
من خودم خيلي وقته اينكارو ميكنم و تجربه و اطلاعات زيادي هم دارم.
ولي هميشه همه چيز اونجوري كه دوست داري پيش نميره.
بعضي وقتا با خودم يه فكر طراحي خيلي توپ ميكنم وقتي ميام با asp و html اون فلش يا عكس رو قاطي كنم خودم قاط ميزنم جوري كه دو روز بايد فكر كنم كه چه كار كنم كه بشه.
اميدوارم فهميده باشي چي ميگم من بهتر از اين نميتونستم احساساتم رو بيان كنم.

kami_mz

Well-Known Member
سلام آقا مصطفي به خدا اينا حرفاي من نيست قبلا هم گفتم كه اينا ترجمه يك كتابه. :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا