آنتی ویروس kasper

kiana 2020

New Member
شما میدونید چرا وقتی دارم آنتی ویروس kasper رو نصب می کنم این ارر رو میده؟:shock:

khfjdxei7miapmf0aiw.png

aliamel

کاربر فعال
جای اون پنجره جلویی رو عوض کنید تا پنجره پشت اون دیده بشه .
مفهومش اینه که شما قبلا نرم افزار ها یا آنتی ویروسی رو نصب کردید که سازگاز با کاسپر نیست . بنابراین قبل از هرچیز باید نرم افزار هایی که سبب این خطا شده اند رو پاک کنید.

kiana 2020

New Member
بله همین رو میگه !!!
میگه نود 32 رو پاک کن ولی من اونو خیلی وقت پیش آنیستال کرده بودم اما نمی دونم چی میگه حتی دنبالش هم گشتم که ریموش کنم اما چیزی نبود :-?

aliamel

کاربر فعال
بله همین رو میگه !!!
میگه نود 32 رو پاک کن ولی من اونو خیلی وقت پیش آنیستال کرده بودم اما نمی دونم چی میگه حتی دنبالش هم گشتم که ریموش کنم اما چیزی نبود :-?

پس احتمالا نود 32 رو درست پاک نکردید و یا بعضی از فایل هاش هنوز باقی مونده !

kiana 2020

New Member
هیچی نیس .!!!!!!!!!!!!!
آخه تاهمین چن ساعت پیش kasper 2012 روش نصب بود،ینی بعد از اون نود 32 ،kasper 2012 نصب کردم وبعد از اینکه اینو آنیستال کردم می خاستم kasper 2011 نصب کنم،که حالا این ارر رو می ده!!!!!!
حالا من چی کار کنم؟؟؟؟:cry:

aliamel

کاربر فعال
هیچی نیس .!!!!!!!!!!!!!
آخه تاهمین چن ساعت پیش kasper 2012 روش نصب بود،ینی بعد از اون نود 32 ،kasper 2012 نصب کردم وبعد از اینکه اینو آنیستال کردم می خاستم kasper 2011 نصب کنم،که حالا این ارر رو می ده!!!!!!
حالا من چی کار کنم؟؟؟؟:cry:
باید به صورت دستی این فایل های اضافی و ناقص پاک بشن . باید رجیستری سیستم رو هم چک کنید و پاکسازیش کنید (از نرم افزار Registry Mechanic استفاده کنید)
وهمین طور پوشه های محل نصب انتی ویروس های قبلی رو پاک کنید !

Milad

Well-Known Member
کد:
http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe

از این استفاده کنید ، تو Safe Mod باید اجرا کنید و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا