آموزش حذف نویز توسط Adobe audition

sasan.nsd

New Member
توی این آموزش فرض می کنم که شما به صورت مقدماتی با برنامه adobe audition آشنا هستی
بنابر این از گفتن نحوه انتخاب امواج صوتی باز کردن آهنگ و ذخیره نتیجه و چیزهای ساده صرف نظر می کنم.

بعد از باز کردن آهنگ مورد نظر در برنامه روی امواج صوتی زوم کنید و یه قسمت کوتاه (حداقل یک ثانیه ) از امواج صوتی که بیشترین مقدار نویز و پارازیت توش هست رو انتخاب کنید .

20kam95.jpg

بعد از این کار از افکت های برنامه زیر شاخه Noise Reduction گزینه capture noise reduction profile رو انتخاب کنید تا برنامه این قسمت از امواج صوتی را به عنوان نمونه نویزی که قصد حذف آنرا دارید در نظر بگیرد

33wbjua.jpg

حالا می تونید افکت noise reduction رو از همین قسمت انتخاب کنید . اگه همین الان هم که افکت رو اجرا کردید و بدون تغییر هیچ پارامتری روی ok کلیک کنید برنامه نویز مشخص شده را از آهنگ حذف می کنه برای نتیجه گیری بهتر می تونید تنظیمات این صفحه رو تغییر بدید و با دکمه preview تغییرات اعمال شده رو گوش کنید و ببینید که کدوم تنظیم بهترین نتیجه به صدای شما اعمال می کنه .
6xxcms.jpg

منبع : انجمن های سایت نگاره

anayurdu

Member
ممنون آقا ساسان
من یک سوال در باره اتوتیوتن داشتم
من این برنامه رو ادوب ادویشن نصب کردم ولی نمی تونم صدا رو لیزری کنم اگه بلد هستید راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا