افزونه 2 آموزش تصویری نویز گیری صدا در آدوب اودیشن

omid74

Member
سلام به همه.

به خاطر درخواست کاربران این آموزش رو درست کردم که نویز گیری صدا رو به دو روش انجام میدم.

دیگه فکر نکنم روشی دیگه ای بهتر از این دوتا باشن

زمان آموزش: 2:41

uplod.ir/hsra8el/omid.zip.htm

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
دستت درد نکنه دوست خوبم در مورد این قسمت vst که در آخر از گزینه هاش استفاده کردین چرا مال من نداره دقیقا از کجا میتونم به اینها دسترسی پیدا کنم :)

omid74

Member
دستت درد نکنه دوست خوبم در مورد این قسمت vst که در آخر از گزینه هاش استفاده کردین چرا مال من نداره دقیقا از کجا میتونم به اینها دسترسی پیدا کنم :)

سلام. ممنون. در مورد اون آخرش چون نخواستم زمان آموزش طولانی تر بشه چیزی در موردش نگفتم

در قسمت vst شما باید وی اس تی هایی که لازم دارین رو دانلود کنید و بعد از نصب اون ها، در آدوب وارد کنید.

اون وی اس تی که من انتخاب کردم جزء پلاگین های Wave بود. معمولا برای میکس و مسترینگ حرفه ای آهنگ استفاده میشه ولی شما میتونید همون vst رو نه به صورت خیلی حرفه ای ولی میتونید در زیرشاخه ی Filter and EQ به صورت مشابه همون کارها رو انجام بدین

rrss

Active Member
با تشکر از شما دوست خوبم که راهنمائی کردین ،در مورد ای کیو باید بگم که در مال بنده فقط گزینه ای بنام dynamic eq رو داره و از این پلاگین و گزینه های دیگه که توی فیلم بود خبری نیس
حالا نمیدونم که چجوری باید کار بشه
هر چند که از لطف شما بابت راهنمائیتون ممنون و سپاسگذارم:rose:

omid74

Member
با تشکر از شما دوست خوبم که راهنمائی کردین ،در مورد ای کیو باید بگم که در مال بنده فقط گزینه ای بنام dynamic eq رو داره و از این پلاگین و گزینه های دیگه که توی فیلم بود خبری نیس
حالا نمیدونم که چجوری باید کار بشه
هر چند که از لطف شما بابت راهنمائیتون ممنون و سپاسگذارم:rose:

ممنون. نمیدونم ورژن آدوب شما چنده؟؟؟؟ داخل ورژن 1.5 آدوب هم بود. فکر نکنم داخل ورژن های پایین ترش این پلاگین ها نباشه :?:

حالا به این ویدیو دقت کنید، همون کارها رو دوباره انجام دادم به غیر از اون آخرش که با پلاگین خود آدوب انجام دادم

http://uplod.ir/w7qia77/ss.wmv.htm

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
دستت درد نکنه دوست خوبم هم از بابت راهنمائی و هم از بابت فیلمی که گذاشتین
ورژن اودیشن بنده هم میتونم ورژن سی سی و پاینتر هاش رو نصب کنم و بازم اگه مشکلی بود حتما مطرح میکنم
بازم از همه لطفهای شما ممنونم

سلام
امید جان به دلیل حجم کاری بالا نتونستم صدا با نویز ضبط کنم " از این بابت شرمنده "
لینک آموزشتون منقضی شده . لطفا دوباره آپلود کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا