آموزش تصویری اتوکد برای معماری 2d و 3d

وضعیت
موضوع بسته شده است.

payyyz

Member
سلام دوستان

من تازه اومدم به این قسمت . میخواستم ببینم کسی نیاز به آموزش اتوکد داره ؟ ؟؟؟
من حاظرم آموزش تصویری بسازم البته اگه تعداد کسانی که نیاز دارن به حد کافی برسه .
دوستانی که موافق هستن روی این پست تشکر رو بزنن تا بدونم چند نفر هستین
مرسی

msn_2926

Member
سلام
منم خیلی نیاز دارم ؛:) لطف میکنی ، اگه این کارو انجام بدی
واقعاً قدر امثالی مثل شما، آقا مهدی عزیز، و بقیه دوستانی که تلاش میکنند رو باید دونست
ممنون:rose:

100000000000000 دعای خیر همرات

لازم میدونم اول از آقا مهدی بابت این انقلاب آموزشی تشکر کنم
ودر ادامه از شما آقای اکبری که با وجود این مشغله کاریتون به فکر بچه ها هستین و این آموزشهای ارزشمند رو میخوایین ارائه بدین. من که برای دیدن آموزشهاتون هر روز دارم لینک رو رفلش میکنم.
واقعا باید قدر امثالی مثل شما و آقامهدی رو دونست.:rose::rose::rose:

payyyz

Member
کار خوبیه
فکر کنم یه دوستی هم بود که گفته بود من هم می سازم ولی نساحته بود
سلام . آره من اون پست رو خوندم . دیدم چند نفری هستن احتیاج دارن به این آموزش ها واسه همین تصمیم گرفتم آموزشای تصویری رو بسازم . این تاپیک رو زدم ببینم اگه تعداد به اندازه کافی هست شروع به ساختن این آموزش ها کنم .

DIMO

Active Member
سلام به همگی

خیلی ممنون از آقای payyyz و تشکر از این احساس مسئولیتشون....
بچه هایی که اینجا نظرشونو بیان کردن لینک این تاپیک رو تو امضاشون بذارن تا افرادی هم که خبر ندارن با خبر بشن..

mohsenra

New Member
دوست عزیز payyyz : من هم اگر قابل بدونی میتونم تو این راه بهت کمک کنم در ضمن من چند فیلم آموزشی مثل روش تایپ فارسی در اتوکد و چند مورد دیگه رو ساختم با نرم افزار Adobe Captivate خیلی خوب شد آخه من اتوکد رو به صورت خصوصی و نیمه خصوصی دو بعدی و سه بعدی تدریس میکنم و برای درک بهتر شاگردهام این آموزشها رو ساختم ....

payyyz

Member
دوست عزیز payyyz : من هم اگر قابل بدونی میتونم تو این راه بهت کمک کنم در ضمن من چند فیلم آموزشی مثل روش تایپ فارسی در اتوکد و چند مورد دیگه رو ساختم با نرم افزار Adobe Captivate خیلی خوب شد آخه من اتوکد رو به صورت خصوصی و نیمه خصوصی دو بعدی و سه بعدی تدریس میکنم و برای درک بهتر شاگردهام این آموزشها رو ساختم ....
سلام دوست عزیز
حتما اینکارو انجام بدین . از همه دوستانی که میتونن کمک کنن ممنون میشم واسه بالا رفتن سطح این آموزش ها کمک کنن .
فقط چیزی که هست یه کم فرصت بدین تا با برنامه ریزی جلو بریم و واسه بهتر شدن کارا درست تصمیم بگیریم
به نظر خود من باید مثل کلاسای آقا مهدی عزیز کلاسا چند قسمت باشه
من خودم دارم در این مورد فکر میکنم که چطور میشه بهترش کرد
به نظرم یه قسمت از آموزش ها از نصب برنامه شروع بشه تا سطوح بالاتر
یه قسمت دیگه فقط مخصوص آموزش هایی باشه که یه پروژه معماری در کمترین زمان ممکن بسته بشه ( شب امتحان و تحویل پروژه فوری:green: ) چون بچه های معماری شبای تحویل پروژه هر طوری هست باید سه صوت کارو تموم کنن:snap:
یه قسمت هم باشه واسه کاربرد اتوکد در رشته های دیگه مثل نقشه کشی صنعتی
البته باید بیشتر فکر بشه
کسانی هم که نظری دارن یا اینکه میتونن بخشی از کار رو به عهده بگیرن ممنون میشم همکاری کنن و فکرشونو واسه بهتر شدن بگن
موفق باشید :rose:

kkkaktoos

New Member
خیلی کار خوبی می کنی
حتما یه قسمت جدا برای نقشه هایی که برای پروزه های معماری کشیده میشه بزار
در اخر هم دست گلت درد نکنه

irkala

New Member
منم هستم

سلام اگه کمک خواستین منم هستم.کار با اتوکدم بد نیست هم دو بعدی هم سه بعدی .نیازی بود به منم خبر بدید بیام کمک

cvbnm

Member
نیکی وپرسش با با دمت گرم ما منتظر هستیم لطف کنین وهر چه زود تر اموزش ها را بزارین

sara_11r

New Member
سلام
خسته نباشید . منم رشتم معماری هست . تازه قبول شدم . رشته کادانیم یه چیزه دیگه بوده و کارشناسی معماری قبول شدم
منم به آموزش اتوکد نیاز دارم . می خواستم بدونم شما کلاس خصوصی هم واسه آموزش میزارید ؟ هزینش مهم نیست خیلی دلم میخواد یاد بگیرم . اگه آموزش خصوصی میدین بگین هزینشم هرچقدر باشه مهم نیست فقط میخوام یاد بگیرم ممنون

mohsenra

New Member
سلام آموزش خصوصی اتوکد 2 بعدی و 3 بعدی ویژه دانشجویان معماری به صورت تضمینی همراه با جزوه اختصاصی و سی دی

تلفن تماس : ..........

قرار دادن تلفن تماس به صورت مستقیم توی پست خلاف قوانینه..
..
.
.

Dimo

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا