آخرين پروژه من

Omid605

Member
اين هم آخرين كار من كه براي يكي از دانشجوهاي معماري تبريز انجام دادم.
اگه نظري دارين بنويسين.خوشحال ميشم.

software:3dsmax 6

Music%20hall.jpg

Omid605

Member
ببخشيد! ولي آخه خودم ميبينمش!!
از لينك آقا سعيد امتحان ميكنم.

Saeid Taheri

Active Member
اميد جان آقا الان ديده شد .

خيلي زيباست !

ميتونيد در مورد ساخت اين اشياء در اين انجمن مقاله

ارسال كنيد ؟

اقا بد نيست ولي ميتونستي عكسو اينقدر شلوغ نكني فكرميكنم واضح تر مي شد
:)

Omid605

Member
ممنونم.
در مورد شلوغ بودنش هم بايد بگم اين تصويري بود كه در اندازه 80x100 پرينت شد و من اينجا فقط ابعادشو كوچيك كردم. با تشكر...ضمنا چطور توي مجيد آنلاين آپلود كنم؟

saber3d

Member
سلام.
خوب هست واقعا خوب هست.
ولي من نميتونم بفهمم كه اين چي هست؟(محلي براي رقص نور و پخش موزيك)

به نظرم نوع رندري كه شما استفاده كرده ايد جالب نباشد.لطفا نام آنرا بنويسيد.
در مورد شلوغ بودنش هم حق باآقا امير هست.
در ضمن نور پردازي هم يك مقدار ضعيف هست.

منتظرم كارهاي خوب بعدي شما هستيم.

موفق باشيد.

mamali132002

Active Member
خيلي توپ شده فقط ميخواستم بدونم توش رو هم ساختي يا فقط بيرونشو طراحي كردي؟

Omid605

Member
راستش توشو يه جورايي ماسمالي كردم رفت!!

و چيز قابل عرضه اي نداره.

Ali Fasih

New Member
سلام
مدل خوبي ساخته ايد.هرچند من نتوانستم ماهيت مدل شما را درك كنم
كمي در نور پردازي و انتخاب رنگ مشكل وجود دارد
نمي دانم شايد به خاطر نوع مدلي است كه ساخته ايد بهتر است هنگام قراردادن مدل راجع به آن توضيح هم بدهيد.
درهر صورت اين طور به نظر مي رسد كه از لحاظ كنتراست رنگ تصوير كمي ضعف دارد شما براي رنگ شي اصلي از رنگ آبي پخته استفاده كرديد و رنگ نورهانيز بنفش است كه چه به لحاظ كنتراست رنگ و چه به لحاظ كنتراست دما در يك رده قرار ميگيرند حتي كنتراست رنگهاي مكمل نيز در تصوير رعايت نشده است يعني شما شي اصلي تيره خود را در تيره ترين پس زمينه ممكن قرار داده ايد و همين امر باعث عدم ايجاد سايه و تلقين حس تعليق و عدم شناسايي جهتهاي شي شما شده است
از لحاظ تركيب بندي تصوير به هيچ نقطه خاصي اشاره نمي كند و بيننده را دچارسردرگمي مي كند در حالي كه ميتونستيد با يك خط مايل و يا خميده ساده اين حس را ايجاد كنيد.
اگر بتوانيد اصول رنگ بندي و تركيب بندي را در تصوير خود لحاظ كنيد چنان تاثيري خواهد داشتت كه خودتان را منعجب مي كند
براي مطالعه در مورد اصول رنگشناسي به كتاب هنر رنگ اثر ايتن مراجعه كنيد و براي اصول تركيب بندي صحنه نتيز كتابهاي كارگرداني و فيلمبرداري مفيدند.
اگر زيادي ايراد گرفتم معذرت ميخوام ولي باور كن رعايت اين مسايل كيفيت كارت رو خيلي بابلا ميبره

جدیدترین ارسال ها

بالا