جدیدترین ارسال های پروفایل

من یه مهندسم که از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل شدم بعد .. در جست و جوی ملکی بودم که ویو کوهستان داشته باشه مشاور املاک از من پرسید انگیزه و علت من برای خرید آپارتمان در بلوار پاکنژاد سعادت آباد چیست؟ به دلیل قیمت مناسب بودن؟؟ ویا اینکه بدنبال خرید آپارتمان در سعادت آباد هستید؟؟​
در حال انعقاد یک قرارداد عالی و سرنوشت ساز هستیم!
نتیجه 20 سال تلاش در حوزه تجارت الکترونیک
هدف ما در چ یاب تولید و انتشار محتوای کاربردی و آموزشی‌ست تا شاید بتوانیم قدمی هرچند کوچک برداریم و شما را به بازار کار نزدیکتر کنیم. دوره های آموزشی ما را از دست ندهید.
چ یاب ، مرجع آموزش کاربردی
استاد علی من نمی دونم چرا کدهایی که من از توی ویژوال استودیو اینجا پیست می کنم ساختار و فرمتش تغییر پیدا می کنه و از اون حالت یکدستی خارج می شه و مثلا آکولاد ها درست سرجای خودش قرار نمی گیرن. اگه حالت چپ چین برای کدها بذارید خیلی بهتر می شه یا حالتی که کدها همونجوری که کپی میشن همونجوری پیست بشن که خوانا و تمیز در بیاد.
ادامه:

حالا میام توی انجمن مجید آنلاین که ببینم سجاد هست یا نه. ولی این قابلیت وجود نداره که ببینم آنلاینه یا نیست. مثلا مثل انجمن های دیگه اسم کاربرانی که دارن مطلب یا تاپیکی رو می خونن اون پایین وجود داشته باشه که به نظرم بهتره باز هر جور خودتون صلاح می دونید. نمی خوام لاگین کنم و تک تک ببینم کیا آنلاین هستن و کیا نیستن. می خوام بدون لاگین ببینم
سلام استاد علی
من دارم از روی فیلم های آموزشی آقا سجاد سی شارپ یاد می گیرم و وسط کار یکدفعه یک مشکلی در فهم مساله برام پیش میاد که باید از شما یا سجاد بپرسم و تا موقعی که جوابش رو نفهمم یادگیری من متوقف می شه چون تا مثلا این مبحث رو یاد نگیرم نمی تونم برم مبحث بعدی.
مطالبی مفید در زمینه های خانواده، تربیت کودک، ازدواج، متارکه و روانشناسی با بازدید از mehrabaani.com
سلام دوستان بنده محمد حسین فریدنی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
سلام
منم الان مشکل شما را دارم که سیستم کلا هنگ میکنه و پیغام رندر میاد
گفتین h را می‌زنید ولی باید چی را پاک کنم که مشکلم حل بشه. من خیلی واجبه کارم عقبه ممنون میشم بهم بگین
بالا