جدیدترین ارسال های پروفایل

افراد در تابستان به دنبال بهترین سیستم سرمایشی اند و این سیستم دارای انواع گوناگونیست که یکی از بهترین گزینه های موجود آن کولر گازی اسپلیت است. در این خصوص نظر خود را به اشتراک بگذارید و بهترین دستگاه سرمایشی چیست؟
مدل های مختلف این محصولات را از طریق لینک مشاهده و خریداری نمایید.
شرکت هنر و تجارت ژینو از سال 1394 در مسیر تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کار با محوریت فناوری های نرم (مدیریت) فعالیت می نماید. این شرکت دارای تجربه مناسب همکاری با سازمان‌های دولتی، پارک های علم و فناوری و صنایع خصوصی است
شبکه رایانه ای شبکهٔ رایانه‌ای[۱] (به انگلیسی: Computer network) (کوتاه: شبکه) به اتصال دو یا چند سیستم (مانند کامپیوتر، لپ‌تاپ، و…) با توانایی رساندن و دریافت داده است
سلام استاد علی

برای سوالات SQL Server و SQL و کلا مباحث مربوط به .NET که شامل سی شارپ نمیشن توی کدوم بخش تاپیک ایجاد کنم چون قبلش گشتم ولی پیدا نکردم.
چگونه رنگ شلوار و کفش خود را ست کنیم؟

وقتی لباس های زیادی در کمد داشته باشید ست کردن لباس ها ممکن است دشوار به نظر برسد. شاید ست کردن لباس برای شما کار چندان آسانی نباشد لباس های برند و گران قیمت الزاما نشانه شیک پوشی نیست، بلکه با رعایت چند قانون ساده می توان هم شیک پوش بود. یکی از این قوانین، قانون ترکیب رنگ هاست. در ادامه نحوه ست کردن شلوار و کفش را توضیح می دهیم.
فروشگاه اینترنتی قسطی کلاب یکی از بهترین وبسایت‌های موجود در کشور است که به فروش اقساطی انواع لوازم خانگی، موبایل، کنسول بازی و خودرو می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت وام خرید اقساطی به سایت قسطی کلاب مراجعه نمایید.
بالا