WMA to MP3 convertor

cactus13

Member
با سلام به همه ی دوستان:
غرض از مزاحمت اینکه تو نرم افزار نرو برای رایت سی دی های فرمت wma به mp3 مشکل دارم و نرو این فایل هارو (wma ) نمی شناسه. شما جایی رو برای دانلود یه wma to mp3 convertor میشناسید. اگه لینک دانلود بدید ممنون میشم.
مرسی. کاکتوس

iranexplorer.net

Active Member
Nero نسخه 6.6.11 به بالا یک plugin داره برای همین wma و احتیاجی به تبدیل گر نیست.

حالا اگر هم این نسخه رو ندارید اما این plugin رو می تونید دانلود کنید.. همه جا هست.

Peyman-Pop

Active Member
هر برنامه ای که اینکار رو کرده مایکروسافت زود اونرو از صحنه بیرون کرده ، چون مخالف سرسخت mp3 هستش .

جوری که jetaudio رو هم با مقدار عظیمی‌ پول و وعده وادار کرد پسوند mp3 رو از لیست تبدیل های خودش برداره .
واسه همین هم از مایکروسافت به خاطر این عملش شکایت شد که از راهی‌ ناجوان مردانه باقی‌ کمپانی‌ هارو از صحنه رقابت حذف میکنه ‌ .

cactus13

Member
سلام :
نسخه اي كه من از نرو دارم ورژن5.5.9.17 هستش و اين پلاگ اين رو نداره ولي با كمي جستجو تونستم يه برنامه پيدا كنم به نام MediaMonkey كه تمام فرمت هاي audio رو به هم تبديل ميكنه.
آقا پيمان ميشه برام توضيح بدي گه چرا مايكروسافت تا اين حد با قضيه مخالفه؟ چه سودي براي اون داره؟
مرسي. كاكتوس

Peyman-Pop

Active Member
همونطور که میدونید پسوند WMA( Audio files مایکروسافت چند سالی‌ بیشتر نیست که وارد بازار شده و مایکروسافت فکر میکرد این فایل راحت می‌تونه جای پسوند Mp3 که طرفدار زیادی در میان کاربران داره بگیره اما چون از لحاظ کیفیت به Mp3 نمیرسه کاربران از این نوع فایل صوتی‌ استفاده نکردند و مایکروسافت هم مثل همیشه از قدرت و نفوذ خودش استفاده کرد و نرم افزار های Mp3 رو تا جایی‌ که تونست از صحنه بیرون کرد و به برنامه های صوتی‌ تصویری معروف مثل jetaudio با پول و یا وعده های دیگه امکانات جالبی‌ برای پسوند صوتی‌ خودش گذاشت .

و الان بعد از مدتی‌ عملا داره پسوند Mp3 رو از برنامه های محبوب مثل jetaudio بر میداره ، یعنی‌ شما نمیتونید با این برنامه سیدی های صوتی‌ رو تبدیل به mp3 کنید بلکه فقط میتونید اونهارو گوش کنید .

اگر هم دقت کنید برنامه های تبدیل mp3 به wma بیشتر شده بجای اینکه کمتر بشه .

اینم از قدرت پول که باعث شاکی‌ شدن بعضی‌ از کمپانی‌ های بزرگ شده .

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا