webchat و Gallery

arya_0101

Member
سلام
اول اگه دوستان ادرسي براي دانلود يه webchat و Galery دارن خيلي ممنون ميشم اينجا بنويسين(6.5) من يكي دوتا پيدا كردم ولي بلد نيستم نصب كنم يعني هر كاري مينك يه گيري ميده اگه كسي ميتونه روش نصب موژل هاي webchat و Galery بگه ممنون ميشم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا شما از چه برنامه هايي استفاده ميكنيد؟ آدرس وب چت و گالريتونو بدين كه ببينيم كدومه!؟

در ضمن معمولا (99 درصد اوقات) همراه فايل يك فايل readme هستش كه توش طريقه نصب و بقيه جيزها رو توضيح داده

مجيد

arya_0101

Member
اخه من بلد نيستم!

سلام
من اصلا نگرفتم هنوز نميدونم از كجا بايد بگيرم :oops: مثلآ من خيلي دوست دارم يك گالري عكس داشته باشم اما طريقه نصبشو نميدونم اگه ميشه يكي از دوستان كه نصب كردن راهنمايي كنن ممنونم

babak_dj

Member
salam agha shoma mitonid az in site estefade konid kare mano ke ra endakhte jalebe
ye sar bar galery boro be onja bezam bad nist.bara web chat ham soragh daram vali bishtar az 10 ta user nemitone to sh bashe va chat konan ke dafe dige barat linkesho midam felan galery ro dashte bash.
http://www.chezgreg.net/coppermine/index.php :wink:

arya_0101

Member
توضيح بدين لطفآ

سلام خیلی ممنونم از راهنمایی شما من این برنامه رو گرفتم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم مشکل اصلی من سر 3 تا فایل SQL هست اینارو باید چه جوری بسازم تو PHPMYADMIN اگه میشه روش نصب این گالری بگید من خیلی ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا