غیره VUE - Cloud Test render

yas_d

Member
سلام
یه رندر از ابری که تو vue ساختم گرفتم
گفتم ایجا هم بزارم البته یه کم نویز داره که واسه سریعتر رندر گرفتن
واقعا با وجود vue بقیه software های 3d تو زمینه شبیه سازی محیط و طبیعت حرفی واسه گفتن ندارن:shock:

پیوست ها

• VUE.jpg
    VUE.jpg
    295.1 کیلوبایت · بازدیدها: 58

madmaster_3d

Well-Known Member
ماشالا واقعی میزنه. قشنگه. یاس بهتره وقت بزاری زبراش هم کار کنی. چون بعدا به کارت خواهد اومد. موفق باشی

Gryphon

Member
اون قسمت واضح خیلی ریل در اومده ولی یه سری لکه داره که معلوم نیست چیه

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
آره نرم افزار جالبیه و کار شما هم جالب شده
من یه مشکل با ابر vue دارم،هر کاری میکنم نمیتونم خروجی alpha ازش بگیرم.اگه تو بلدی به ما هم یاد بده :rose:

Mostafa-3D

Well-Known Member
کارت قشنگ شده
رنگ نور هم طبیعی و زیباست
فقط کیفیت رندر یه خورده پایینه
واقعا با وجود vue بقیه software های 3d تو زمینه شبیه سازی محیط و طبیعت حرفی واسه گفتن ندارن:shock:

مخالفم ، نمیشه اینقدر کلی یه چنین چیزی گفت . به عنوان مثال مکس یه پلاگین داره که شما میتونی ابر رو از این قشنگتر باهاش شبیه سازی کنی !!!

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
vue به صورت پلاگین روی 3ds max هم نصب میشه،چه پلاگینی؟اگه منظورت پلاگین pyrocluster هست باید بگم ابری که با vue ساخته میشه خیلی واقع گرایانه

تر از اون هست حالا کاراییهای دیگه ش بماند هر چند اون پلاگین هم امکانات خوبی داره

اگه منظورت پلاگین دیگری بود بگو تا ما هم یاد بگیریم
:rose:

آخرین ویرایش:

yas_d

Member
آره نرم افزار جالبیه و کار شما هم جالب شده
من یه مشکل با ابر vue دارم،هر کاری میکنم نمیتونم خروجی alpha ازش بگیرم.اگه تو بلدی به ما هم یاد بده :rose:

سلام دوستم
والا فکر نکنم بشه alpha گرفت حدقل من بلد نیستم

کارت قشنگ شده
رنگ نور هم طبیعی و زیباست
فقط کیفیت رندر یه خورده پایینه

مخالفم ، نمیشه اینقدر کلی یه چنین چیزی گفت . به عنوان مثال مکس یه پلاگین داره که شما میتونی ابر رو از این قشنگتر باهاش شبیه سازی کنی !!!

عزیز VUE واسه ساخت ابر نیس که . باهاش میتونی طبیعت و مجیطی رو خلق کنی که نشه تشخیص داد از واقعیت
به جرعت میگم هیچ نرم افزاری تو این زمینه در مقابل VUE حرفی نداره واسه گفتن و این ادعا نیست

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام حسین جان
خیلی خوب شده
موافقم تو هر زمینه ای چند تا برنامه همیشه هست که با هم رقابت کنن اما هنوز رو دست ویو نیومده

Mostafa-3D

Well-Known Member
عزیز VUE واسه ساخت ابر نیس که . باهاش میتونی طبیعت و مجیطی رو خلق کنی که نشه تشخیص داد از واقعیت
به جرعت میگم هیچ نرم افزاری تو این زمینه در مقابل VUE حرفی نداره واسه گفتن و این ادعا نیست

میدونم برای ابر نیست
منظور من اینه که نمیشه گفت مثلا بقیه نرم افزار ها توی ساخت طبیعت حرفی برای گفتن ندارن
vue قدرتمند هست و ابزار های خوبی داره مثل terrain و تکسچرینگ باحال ولی نمیشه گفت که مثلا مکس و مایا و... دیگه حرفی برای گفتن ندارن . این نرم افزار ها یه جورایی مکمل هم دیگه هستن

البته من نمیخوام بحث کنم و فقط اومده بودم که برای کارت نظر بدم

همونطوری که گفتم کارت قشنگه
آفرین

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا