Virtu E-Commerce ؟!!

S4DEGH

Well-Known Member
هدف من از گفته های بالا این بود که زحمات دیگران را فقط با یک نوشته و برای جلب توجه دیگران به تمسخر نگیری .
اميدوارم هدف اين باشه ....

ولي نكته قابل توجه اينجاست كه بقدي پنل هاي جور واجور ميريزن سرت كه تا بياي بخودت ميبيني كلي پول بابت اينها دادي ..

كما اينكه نمونش !
پرتال پلاتينيوم در حال حاضر در بيش از 10 شركت معروف و غير معروف داره با همون نام پلاتينيوم فروخته ميشه 1 ميليون تومن و دقيقا هم نسخه فارسي شده ما هست !

اونوقت كه من ميگم مجبور به كد كردن ميشم و دادن لاينس .. ميگن نه اين تحت قانون Gpl و... هست و بايد رايگان داد !!
عرضه داريد بريد سراغ اونها و جلوي اونها رو بگيريد .. نه اينكه بيايد به من گير بديد !! من كد ميكنم رايگان ميدم !! اونها كد ميكنن پول ميگيرن ! چغدر جالب !!!!! ( درضمن هنوز خبري از كد كردن نشده ها !! )
( ميدونم موضوع عوض شد ولي اين حرفي كه زدم واقعايت محض بود و برنامه ها دارم براي اون شركت ها )‌!!

ahmadzadeha

New Member
ضمن تشكر از دوست عزيز (novinpardaz) ، خواستم ببينم به غير از قالب معرفي شده چگونه ميتوانم به ساير قالبها دسترسي داشته باشم. پيشاپيش سپاسگزاري ميكنم.
احمدزاده

آخرین ویرایش:

novinpardaz

Member
شما فقط کافی است بعد از دریافت قالب ما از شاخه includes فایل sts_template.html را باز کرده و خواهید دید که براحتی می توان قالب کل سیستم را عوض نمود. و برای دریافت قالب های بیشتر می توان سری به سایت monstertemplate.com هم بزنید و قالب هایی را هم از آنجا دانلود کنید. ولی فقط قالب های monster فارسی نیست و باید زحمت فارسی و راسچین کردن آنرا بکشید .
====================
4 قالب دیگر برای farsicommerce به صورت رایگان در راه است.

novinpardaz

Member
مگه كسي گفت كه evirtu پوليه . ولي خداييش خيلي قدرت داره و ديگه فكر نكنم كسي بياد پول پاي سيستم فروشگاه بده .

novinpardaz

Member
منون !!

براي ويرايش فايل sts_template.htm در داخل شاخه include بايد تغيير كنه.

آخرین ویرایش:

novinpardaz

Member
ممنون !!
براي ويرايش فايل sts_template.htm در داخل شاخه include بايد تغيير كنه.

آخرین ویرایش:

novinpardaz

Member
ممنون !!
براي ويرايش اين قالب همانطور كه مي داني از شاخه به اصطلاح catalog به شاخه includes رفته و فايل sts_template.html را ويرايش كن.

farid-a

Member
سلام
اگه ممکنه یه لینکه دیگه برای دانلود OScommerce بدین یا برام میل بزنین.
خود سایتش از کار افتاده.
خیلی ممنون.

zfarhad2003

Member
سایت کار می کنه مشکلی نداره.
شما وقتی آدرس سایت رو میزنین چی صفحه ای رو می بینین؟

persianebay

Active Member
سلام به همه دوستان
یک نکته جالب که دوستان ما بهش اشاره نکردن اینه که شما فارسی کامرس یا e-virtu رو رایگان دریافت میکنید ولی برای اتصال
به بانک سامان یا پارسیان این تیم مبلغ 60000تومان از شما میگیره و ماژول رو به شما میده پس دوستان حواسشون باشه که این
رایگان بودن هیچ توفیقی نداره.

persianebay

Active Member
البته این رو هم بگم فقط میشه با پرداخت ازش کار کشید کسانی که این قصد رو دارن میتونند از این cms استفاده کنند.

zfarhad2003

Member
سلام به همه دوستان
یک نکته جالب که دوستان ما بهش اشاره نکردن اینه که شما فارسی کامرس یا e-virtu رو رایگان دریافت میکنید ولی برای اتصال
به بانک سامان یا پارسیان این تیم مبلغ 60000تومان از شما میگیره و ماژول رو به شما میده پس دوستان حواسشون باشه که این
رایگان بودن هیچ توفیقی نداره.

نیاز به توضیح اضافه وجود داره در این جهت که ماژول بانک سامان به صورت رایگان برروی خوده سیستم وجود داره یعنی وقتی که شما سیستم رو دانلود کردید این ماژول هم روش هست اگه شما دقت نکردید و ندیدید این مشکل از خوده شما می تونه باشه نه از طرف تیم ما.
با هماهنگی هایی که با بانک سامان شده ماژول سامان به صورت رایگان رویه سیستم قرار گرفته و بانک سامان در این جهت از تیم ما حمایت کرده ولی بانک پارسیان به هیچ وجه از خودش انعطاف پذیری نشون نمیده و ما هم مجبور هستیم که ماژول این بانک رو رایگاه ارائه نکنیم هرکسی نیاز داشته باشه به ماژول بانک پارسیان باید تماس بگیره تا هماهنگی های لازم انجام بشه ولی اگه بخواید از سیستم پرداخت الکترونیک بانک سامان استفاده کنید برای ماژول هیچ مبلغی نیاز نیست که پرداخت بشه.

شما هم اگه نارحت هستید نسبت به این مسئله از سیستم های فروشگاه بسیار قدرتمند! دیگه ای که وجود داره استفاده کنید و حتی به سورس کد فروشگاه هم دسترسی نداشته باشید.

persianebay

Active Member
بانک پارسیان به هیچ وجه از خودش انعطاف پذیری نشون نمیده و ما هم مجبور هستیم که ماژول این بانک رو رایگاه ارائه نکنیم هرکسی نیاز داشته باشه به ماژول بانک پارسیان باید تماس بگیره تا هماهنگی های لازم انجام بشه .
شما برای این که این هماهنگی رو انجام بدین چقدر میگیرین تا مشتری شیم؟

zfarhad2003

Member
شما برای این که این هماهنگی رو انجام بدین چقدر میگیرین تا مشتری شیم؟
یعنی چی شما برای هماهنگی ها چقدر می گیرین؟ من اینطور گفتم که هرکسی به ماژول بانک پارسیان نیاز داشت می تونه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل تماس بگیره تا در مورد ماژول و قیمتش صحبت کنیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا