???texture map preview

Shadowless

New Member
سلام خسته نباشید دوستان، من نتونستم texture map preview رو پیدا کنم( اگه همین باشه اسم کلید)
یک جسم رو از ویوپرت انتخاب میکنیم و یک map از متریال ادیتور و از map رو اون جسم رندر میگیره...
ممنون :sad:

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

فکر میکنم منظورتون Show shaded material in viewport هست که میتونه تکسچر مورد نطر رو در Viewport روی موضوعات نمایش بده و در متریال ادیتور قرار داره.

اما اگر بحث رندر کردن متریال روی موضوعات بصورت تکسچرهای متفاوت و یا تولید نرمال مپ منظورتون هست گزینه Render to texture

و برای تولید بعضی حالات خاص از گزینه render surface map که در منوی رندرینگ قرار داره استفاده میشه.

موفق باشید

Shadowless

New Member
ممنونم از راهنماییتون. من تو این آموزش(Architectural Interior Viz in Vray 3.0 - shlece) دیدم این کلیدو که فقط از جسم و متریال انتخاب شده رندر میگیره.هیچکدوم از اینا نیست.

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

شاید منظورتون قابلیت جدید Render mask در وی ری 3 هست که تنها موضوع مورد نظر رو از طریق انتخاب موضوع در ویوپورت و یا استفاده از تکسچر رندر میگیره

و مابقی تصویر دست نخورده باقی میمونه ... این قابلیت در Image sampler و گزینه Render mask هست که میتونید نوع اون رو تغییر بدید مثل Selected که تنها موضوعات انتخاب شده در ویوپورت رو رندر میگیره

Layer که میتونید بر اساس موضوعات موجود در لایه ها رندر تهیه کنید و ...

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا