درخواست 1 SQLite PlugIn 1.1

silvercover

کاربر متخصص
این هم یک پلاگین تحت عنوان SQLite که یک سیستم دیتابیس هست. یه سری توضیح مختصر ازش اینجا هست:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=107381

v0d02zmo0qpda8wuhlk.png

بسته زیر شامل دو مثال، راهنمای کامل پلاگین به همراه راهنمای ابتدایی زبان SQL هست.

پیوست ها

• SQLitePlugIn1_1.zip
    636.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3,861
آخرین ویرایش:

kazemi2015

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید دوباره خدمت شما استاد عزیز و ممنون از راهنماییتمون

چندتا سوال دیگه داشتم
اول اینکه لینک دومی که معرفی کردید قابل باز شدن نیست . لطفا اصلاح کنید تا به اطلاعات تکمیلیشم دسترسی داشته باشم
میخواستم ببینم ایا توی Sqlite 1.1 امکان بازیابی رکوردی هست که با شماره مشخص بشه
به عنوان مثال برنامه ای دارم که از دو table استفاده میکنه . ایا امکان این هست که اگر در table اول رکورد خاصی رو که با یک دستور شرطی مشخص کردم شماره اون رکورد رو بفهمم تا در table دوم به رکوردی با همون شماره رکورد table اول دسترسی داشته باشم.امیدوارم تونسته باشم منظور خودمو رسونده باشم.
سوال بعدی اینکه اگر تعداد رکوردهایی رو که با یک دستور شرطی مشخص میکنیم زیاد باشه مثلا 500 رکورد , از اونجایی که همه این رکورها در یک متغیر قرار میگیره و باید تفکیک بشه, اشکالی به وجود نمیاد , یعنی مشکلی نداره که یک متغیر در برنامه mmb این همه طولانی باشه. ممنون میشم از راهنماییتون

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
به عنوان مثال برنامه ای دارم که از دو table استفاده میکنه . ایا امکان این هست که اگر در table اول رکورد خاصی رو که با یک دستور شرطی مشخص کردم شماره اون رکورد رو بفهمم تا در table دوم به رکوردی با همون شماره رکورد table اول دسترسی داشته باشم.امیدوارم تونسته باشم منظور خودمو رسونده باشم.
دقیق متوجه منظورتون نشدم ولی بله این کار ممکن هست فقط کافیه کوئری های مورد نظرش نوشته بشه البته اگه آشنایی داشته باشید چون دقیق متوجه منظورتون نشدم نخواستم کوئری اشتباهی براتون بنویسم

سوال بعدی اینکه اگر تعداد رکوردهایی رو که با یک دستور شرطی مشخص میکنیم زیاد باشه مثلا 500 رکورد , از اونجایی که همه این رکورها در یک متغیر قرار میگیره و باید تفکیک بشه, اشکالی به وجود نمیاد , یعنی مشکلی نداره که یک متغیر در برنامه mmb این همه طولانی باشه. ممنون میشم از راهنماییتون

خب برای 500 تا بنظرم مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره برای کار هاتون رکورد ها رو زیاد فراخوانی نکنید یعنی همون 500 تا خوبه یا کمتر 300 یا 200 برای جستجو همیشه از limit استفاده کنید و تعداد رکورد ها رو با جستجو کمتر و نزدیک به رکورد مورد نظر فراخوانی و در متغییر قرار بدید تا مشکلی تو سرعت پیش نیاد براتون

kazemi2015

New Member
سلام استاد
ببخشید ولی منظورتون رو از کویری متوجه نشدم که چی هست
لطفا توضیح بدید و یه مثال بزارید
به حل سوالی که مطرح کردم واقعا احتیج دارم
ممنون از توجهتون

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
کوئری به بیان ساده همون دستور فراخوانی رکورد های جدول هست مثلا

select * from tblbook یعنی تمامی رکورد های جدول tblbook رو فراخوانی کن

کافیه تو انجمن به ماحث دیتابیس اموزش SQLite نگاه کنید میتونید یاد بگیرید

fateme-j

New Member
با سلام
خواهشا به من بگید این پلاگین sqllite چه شکلی نصب میشود و بانک از کجا متصل میشود.
خواهش میکنم راهنماییم کنید . من مبتدی هستم
با سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا